piątek, 23 grudnia 2022

Prześladuje mnie myśl, by do Ciebie to napisać.

 


Od jakiegoś czasu prześladuje mnie myśl, że ktoś potrzebuje mojego słowa na te święta. Kilka razy dziennie ktoś mi podpowiada:

Napisz tekst, ta osoba go potrzebuje, to ważne.

Głupie? Ja tam słucham tych szeptów.

Czas świąt jest pełen zajęć, spotkań z bliskimi i kto tam ma czas, by wejść na ten blog i to przeczytać, czuję, że ktoś to zrobi.

Niedawno pisałam Wam, że przyleciała mi na balkon sikorka i wręcz czułam, że mam kupić karmik, kupiłam.

Teraz przylatuje kilkanaście sikorek.

Wystarczyło posłuchać tych szeptów, by teraz cieszyć się widokiem tych piękności, dać im pożywienie.


Siedzę z ręcznikiem na głowie, byłam dziś na ciekawym spotkaniu, same kobiety. To, co tam usłyszałam, umocniło mnie w przekonaniu, że ten tekst ma się pojawić w te święta, dla tej konkretnej osoby.


Każdemu życzę cudownych, zdrowych świąt. 

Mamy wielgaśny dar od Boga, jeśli siedzimy z najukochańszymi przy stole, jeśli do nas zadzwonią Ci, co nie mogli przyjechać. Jakież to ogromne szczęście, że stać nas na tę kolację, że mamy pyszne dania, do tego wymieniamy się prezentami. Niektórzy pójdą na spacer, inni razem pośpiewają kolędy, ktoś przejdzie się na pasterkę. Każdemu życzę takich świąt.


Jednak są osoby, które te święta spędzą same, często pomimo tego, że mają rodziny. Niektórzy martwią się o bliskich, serce się łamie, ale oni starają się o uśmiech dla innych. Niejeden walczy o zdrowie, a jeszcze inny ucieka nad morze, by tylko ominąć ten czas, gdzie inni cieszą się z bliskimi, kiedy ta osoba musi samotnie przeżyć te święta, tak też się dzieje.

Nie dla wszystkich ten czas jest tak radosny.


Nie jestem wróżką, nie mogę podarować komuś zdrowia, naprawić relację, nie mogę przytulić tak dosłownie.

Mogę napisać ten tekst, mogę umieścić go na swój blog i wierzyć, że trafi on, gdzie trafić ma.

Mogę napisać, że jestem z Tobą, że sercem przytulam się do Twojego serca. Wspieram, wierzę i nie opuszczę. Nie jesteś sam/sama, jestem z Tobą. 
166 komentarzy:

 1. Piękny i empatyczny z Ciebie Duszek :) Myślisz przede wszystkim o innych, rozdajesz miłość...
  To piękne!
  I Ta wdzięczność, emanująca z każdego zdania- bezcenna!
  Świąt zdrowych, pełnych radości dla Ciebie i Twoich Bliskich!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłaś pierwsza, która tu weszła, ależ szeroki uśmiech mi podarowałaś, dziękuję. Dziękuję, że jesteś i każdego dnia życzę Ci, co najlepsze, każdego. :*****

   Usuń
 2. Ja też przytulam. Ciebie. Najpiękniejszego człowieka w tej blogosferze <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś cudowna, dziękuję. Obie jesteśmy piękne zewnętrznie i wewnętrznie. :)))) Jak ja mocno Cię przytulam. :*** :))))

   Usuń
 3. Pięknie piszesz!! Też jesteś wspaniałą, dobrą osobą :) Cieszę się, że zaglądasz do mnie :)
  Wiary, co góry przenosi,
  nadziei, która nie gaśnie,
  miłości w każdej ilości
  od Bożej Dzieciny 😘🎄

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z całego serca Ci dziękuję. :) <3 Pragnę, byś była szczęśliwa, zdrowa, spełniona, byś zawsze wygrywała z przeciwnościami i naprawdę od serca Ci napisze, że jestem szczęśliwa, że jesteś w moim życiu. <3

   Usuń
 4. Pięknie:))))myślę że jest wiele osób,które potrzebują tych słów:)))ślicznie wyglądasz w czapce mikołaja:)))Pozdrawiam serdecznie i również szczęśliwych świąt życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Reniu. :) Mam nadzieję, że miałaś piękne święta. Posyłam Ci ogrom czterolistnych koniczynek na szczęście, w wyobraźni, ale szczere od serca. :******

   Usuń
 5. Te szepty, o których piszesz, to monolog naszej duszy, czy intuicja, jak zwał tak zwał, ale należy ich słuchać. Z reguły się nie mylą i po coś się odzywają. Dziękuję Ci za wszystkie Twoje ciepłe słowa, nic się nie dzieje bez przyczyny, więc widocznie ten Twój post musiał po coś powstać. Wszystkiego dobrego Ci życzę. I P.S. piękne zdjęcia pięknej kobiety...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za ciepłe słowa, za to, że znalazłaś czas dla mnie i moich słów. :) Chcę słuchać tych podszeptów bardziej odważnie, bardzo chcę i się tego uczę. Czasami wygrywa na przykład lęk, ale uczę się, by jednak częściej przegrywał. :) Cudowności dla Ciebie. :)))) <3

   Usuń
 6. Zdrowych, rodzinnych, pełnych wiary, miłości i nadziei Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w atmosferze serdeczności i życzliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie były, kochana Agnieszko, nawet były miłe zaskoczenia, za które do teraz jestem wdzięczna. :) Mam nadzieję, że miałaś miłe święta. Dużo dobra Ci życzę, zdrówka, siły, miłości, śmiechu, spełnienia marzeń. :***

   Usuń
 7. Bardzo mocno wierzę w to , że te słowa które tutaj napisałaś trafią do odpowiedniej osoby !
  Że gdzieś Ktoś czeka na taki podmuch dobrych słów , które pozwolą mu poczuć że nie jest sam , że może mieć wsparcie jeśli tylko wykona odpowiedni krok !

  Mamy ogromne szczęście że mamy siebie i że potrafimy celebrować wspólne chwile 💖

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafiły do odpowiednich osób, trafią jeszcze i kto tam wie, gdzie te moje słowa jeszcze polecą, wierzę kochana, że trafią, gdzie trafić mają. :) Kocham Cię, budujmy wspólne wspomnienia, kooocham. <3

   Usuń
 8. Kochany Duszku piękne słowa. Dziękuję Ci za nie. Jeśli słyszysz takie szepty to znaczy, że masz wielkie ciepłe serducho otwarte dla innych dusz. Nie każdy słyszy te szepty. Wszystkiego dobrego Kochana!

  Kasinyswiat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, dziękuję za mega ciepłe słowa. :**** Bądź szczęśliwa, prawdziwie szczęśliwa i niech Ci, którzy są dla Ciebie ważni, też są przepełnienie szczęściem. Przytulam mocno. :))) <3

   Usuń
 9. Myślę Agusiu, że to podszept Twojego Anioła. I dobrze, że napisałaś ten tekst. Opowiem Ci pewne zdarzenie. Prawie od roku publikuję na moim profilu fb codziennie jeden obraz i jeden wiersz z nim jakoś związany. Wczoraj otrzymałam na mess informację od pewnej młodej osoby, że te wiersze niejednokrotnie uratowały jej życie. Wzruszyłam się bardzo, nigdy nie wiemy, jaki skutek przyniosą nasze działania, ale warto robić coś dobrego. Twojej wspaniałej Rodzinie życzę nieustannego przeżywania cudu Bożego Narodzenia w Waszych sercach, bądźcie zawsze szczęśliwi i emanujcie swoją Miłością.
  P.S.
  Wnuki odkryły, że cudny domek od Was jest podświetlany:-)
  Przytulam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudowna historia Basiu, cudowna. Tak, nigdy nie wiemy, co te nasze działania mogą uczynić. Ja to wiem, że Twoje wiersze, obrazy, sama Twoja osoba jest jak lekarka, dobra lekarka dla innych, tak jest Basiu!!!!! Oczywiście zapomniałam Ci napisać, że domek jest podświetlany, mimo że miałam to zrobić w mailu. Cieszę się, że wnuki odkryły ten skarb, fajnie sobie wyobrazić, że oglądały domek i nable zobaczyły coś na spodzie, obudziły domek do życia.  Zdwoiły jego moc. :)))) Jak ja Wam dużo częścią życzę, niech miłość...a zresztą ja wiem, że u Was miłość zawsze zwycięża, bo nawet, jak jest trudno, to ona jest i zawsze będzie silniejsza. Miłość to nie tylko przytulaski to też wsparcie, wspólna walka, to jest prawdziwa miłość, a Ty Basiu masz jej w sobie ogrom, naprawdę ogrom. Tak, jesteś wielką dumą Boga, swojego Anioła, wszystkich, którzy Cię znają. 
   Wierzę, że te podszepty, które słyszę to mój Anioł i częściej z nim rozmawiam, myślę, że się z tego cieszy. :) Przytulam mocno moją wielką radość, czyli Ciebie. <3

   Usuń
  2. Kochana Agusiu, Twój komentarz pod moim postem bardzo mnie wzruszył, Ty jesteś szczera, autentyczna, taki Skarb w dzisiejszym pokręconym świecie pełnym masek. Tak, miłość jest fundamentem, bez niej nic by się nie udało, Ty to czujesz wszystkimi zmysłami i dzielisz się z nami tym, co masz najpiękniejsze. Jestem szczęśliwa, że mogłyśmy się poznać, zbliżyć, że możemy się wspierać. Przytulam w całości Twoją Rodzinkę, bądźcie zdrowi i szczęśliwi i cieszcie się każdym dniem 2023 roku.

   Usuń
  3. Boziu kochana moja, dziękuję Ci Basiu. Kiedy czuję się słaba, kiedy ktoś bardzo pragnie mnie pociągnąć w dół, ja sobie przypominam swoje dary, a jednym z nich jesteś TY i te słowa to kolejna dla mnie siła i wiara...zawsze wstaję i wstanę, bo nie pozwolę, by zło górowało nad dobrem i już. Każdego dnia Basiu życzę Ci, co najlepsze, każdego. Każdego dnia wysyłam Ci serdeczne myśli i wierzę, że łączy nas piękna więź, wierzę, że nasi Aniołowie Stróże bardzo się lubią. :))) Dziękuję Twojemu, że Cię do mnie zaprowadził. :****

   Usuń
 10. Dla mnie to nie święta tylko długi weekend i spędzam go jak zawsze. ;P
  Szepcze to często czasem do nas Duch Święty. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wierzę, że to On, gadamy se ostatnio dużo częściej. Takie rozmowy, co u mnie, czasem przeprosiny za mą głupotę, czasem duma z nadzieją, że pochwali, takie różne. :)))
   Mam nadzieję, że miałaś fajne dni, tak tajemniczo zabrzmiało Twe zdanie, albo mam zjechane. hehe 
   Ja Sylwestra spędzam, jak normalny dzień, jakoś mam tak, że dla mnie każdy dzień to dar i tego jednego nie wyróżniam, bo każdy jest darem. Moim zadaniem na Sylwestra jest tulenie mojego piska Timmiego, bo on strasznie boi się wystrzałów, już wieczory to dla niego strach, także będę tulić i raz jeszcze tulić. <3 Lecę do Ciebie. :)))

   Usuń
 11. Agnieszko! Aż mnie w gardle zadławiło a oczy zawilgotniały po przeczytaniu Twojego tekstu. Dziekuję. Mądra i niezwykle wrażliwa z Ciebie dziewczyna. Zawsze taką bądź.
  Dużo zyczliwych uczuć Ci przesyłam i życzen by Twoje Święta były piękne!***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczułam, że ten post miał być dla Ciebie, bardzo dla Ciebie. Każdy, kto tu wszedł przeczytać, miał tu wejść, ucieszyłam się, że byłaś wśród tych osób. <3 Miałam piękne święta, nie były idealne, dlatego były wspaniałe, zdarzyły się małe/ duże cuda, dziękuję, że pomogłaś się im zdarzyć. :) Również posyłam Ci serdeczne uczucia, dziękuję za Ciebie. <3

   Usuń
 12. Agusiu, dziękuję za każde słowo, za każdą dobrą myśl, za Twoją obecność. I za karmnik dla sikorek.
  Nic więcej mądrego nie wymyślę, bo trudno mi się przebić przez gorączkę, która wraz z grypą zmogła mnie na same Święta.
  Posyłam uściski ❤️

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapomniałam się podpisać, ale ten anonim to ja, Małgosia X

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i Ty do mnie napisałaś z tą gorączko...no Małgosiu...czy Ty zdajesz sobie sprawę, jaki z ciebie jest wspaniały człowiek? Bozia to jest z Ciebie mega dumna, tak zdecydowanie myślę. :) No i tak, co choroba już se poszła, albo znika. Ja tam, w modlitwach i moim gadaniu ją wykurzam od Was obu!!!!!! Ten post powstał też z wielką myślą o Tobie, o jeszcze kilku osobach, które też walczą. Mówię Ci Małgosiu...jesteśmy silną armią i nam się nie podskakuje, także uciekać wszelkie zło od nas!!! Jesteś moją radością, przytulam sercem do serca. <3

   Usuń
 14. You write beautifully.
  You are also a wonderful human being that you think of others first.

  Merry Christmas and a happy but above all a very healthy 2023.
  Greetings Irma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you my dear Irma, I am super grateful for your support, I am grateful for YOU. <3 All the best for you and your loved ones!!!! <3 Stay all healthy. Greetings. :*****

   Usuń
 15. Jest taki piękny zwyczaj, by pozostawić przy wigilijnym stole puste nakrycie dla niespodziewanego gościa. Przyznaję, że gdy byłam młodsza, tylko tego pragnęłam, żeby nikt nie przyszedł z niego skorzystać, żeby nam nikt nie pakował się w naszą rodzinną atmosferę. O jaka byłam zachłanna! Teraz przed Wigilią dzwonimy do znajomych, co do których mamy podejrzenia, że będą w ten wieczór sami, by do tego nie dopuścić. I z niecierpliwością czekam, aż kiedyś pojawi się ten niespodziewany gość. Bóg się rodzi dla każdego! I w każdym człowieku mieszka Bóg, bo każdy człowiek jest dzieckiem Bożym.
  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia Agnieszko dla Ciebie i wszystkich Twoich bliskich i dalszych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo piękny jest z Ciebie człowiek, bardzo piękny i proszę, pamiętaj o tym. :) Też za dziecka wręcz bałam się, że ktoś zapuka, ale ja się bałam ludzi, którzy mnie krzywdzili. Nasze święta spędzamy w piątkę, ja, brat, rodzice, piesek...no i rybki. hehe To są moje ukochane święta i wiem, że nic nie trwa wiecznie, dlatego tak bardzo je kocham. Ja to chyba pisze już o czymś nieco innym...czasami na serio pisze bez namysłu. :D Mniejsza z tym... hehe Pamiętaj, że każdego dnia posyłam Ci serdeczne życzenia i pragnę dla Ciebie dobra, mocno Cię przytulam przepiękny człowieku. <3

   Usuń
 16. Każde słowa są Ważne, i zawsze warto ich słuchać!
  Pięknych, Rodzinnych Świąt, otulonych Kolędą i dobrymi Myślami!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci, było magicznie i mam nadzieję, że u Ciebie tak samo. Serdeczności posyłam. :********

   Usuń
  2. Niech Nowy Rok przyniesie Ci szczęście i radość, że świeci słońce, że masz wokół fajnych ludzi, i że zawsze możesz marzyć!

   Usuń
  3. Dziękuję Ci całym sercem. Stawiam na marzenia, wierzę w nie jakoś tak silniej. Bądź szczęśliwym człowiekiem, naprawdę szczęśliwym. :*****

   Usuń
 17. Pozdrawiam i życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ! :) 🎄

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, dużo dobra dla Ciebie, bardzo dużo. <3 :)

   Usuń
 18. Miod na serce, poeknie to ujęłaś, myślisz o każdym.Dziekuje.Radosnych, spokojnych świąt i Łask od Malutkiego.❤️❤️❤️🌟🌲⭐️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podarować ciut miodu na serce to jak zdobyć złoty puchar, dziękuję. Dziękuję za Twoją osobę. Niech zdrowie i szczęście pod każdą postacią się Ciebie trzymają. :*****

   Usuń
 19. Piękna cudowna Wróżko ♥️ bądź szczęśliwa i wesołych świąt dla Ciebie i Twoich Bliskich 🎄😍🎄Bozena z handmadeboni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję moja kochana blogerko o wielkim, sercu. :**** Ty również bądź szczęśliwa, baaardzo Ci tego życzę. :*****

   Usuń
 20. Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. Wszystkiego dobrego dla Ciebie, dla całej Twej pięknej rodziny. <3 

   Usuń
 21. No to ten tekst napisałaś dla mnie :) Dziękuję...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to trafił w serce tej osoby, do której bardzo chciałam, by trafił. Pamiętaj tam, że Cię uwielbiam i każdego dnia posyłam serdeczne życzenia i jak coś gdzieś wnerwia, to ja tam obok razem z Tobą z tym dziadostwem walczę, a jak coś cieszy, to ja też tam obok się z Tobą cieszę...także no...przylepiłam się chyba... :D Dziękuję, że jesteś. <3 :*****

   Usuń
 22. Piękne słowa Agnieszko!
  Tobie i wszystkim Twoim bliskim życzę spokojnych, wspaniałych i radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego :-) Niech przyniosą Wam tyle miłości ile sobie tylko wymarzycie :-)
  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga Łucjo. Miałam bardzo udane święta, dziękuję za pomoc w tym. :)))))) Bądź szczęśliwa moje Ty szczęście. :)))

   Usuń
 23. Nastrojowych i Radosnych
  Świąt Bożego Narodzenia
  oraz samych szczęśliwych zdarzeń
  w nadchodzącym Nowym Roku
  życzy Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu. :**** Zdrówka i jak najwięcej szczęśliwych chwil Ci życzę, bądź naprawdę przepełniona szczęściem. :****

   Usuń
 24. Pięknego świętowania. Radości płynącej z bycia razem z bliskimi w ten świąteczny czas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Ci kochana Alicjo. Niech w Twoim życiu gości jak najwięcej miłości, zdrowia, spełnienia. :****

   Usuń
 25. Odpowiedzi
  1. Dziękuję moja Ty radości. :***** Dużo dobra niech jest z Tobą. :*********

   Usuń
 26. Aguś zdrowych, spokojnych i wesołych świąt !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aj Dziękuję Aniu, dziękuję całym sercem. :))))))

   Usuń
 27. OdnowionaJa,
  I wish you and your family a smooth end of the year, filled with love and peace. And that we have a world with more health to live well in society as life proposes it to be.
  Kisses and that in (2023) we continue interacting in our "blogs".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much. :))) All the best for you and your loved ones. Be healthy and truly happy. :****

   Usuń
 28. Wesołych Świąt Agnieszko 🎅🌲🎅
  Cudowne słowa do nas wysłałaś.. tak cudowne że łzy mi poleciały z wzruszenia i żalu bo moja córka jest daleko i jest sama... serce mi pęka...jeszcze pięć miesięcy i znowu ją przytulę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja kochana, jak to przeczytałam...nie wiem, jak opisać moje uczucia... Każdy dzień zbliża Was do siebie. Ja całym sercem życzę, by Twoja córka była, jak najszczęśliwsza tylko może!!!! Obie bądźcie naprawdę szczęśliwe. Miłość mimo kilometrów jednak wasza się nie zmniejsza, rośnie z każdym dniem. Och, dużo dobra dla Was. :******

   Usuń
  2. Dziekuje Kochana, lejesz miód na moje ❤️ z każdym dniem moje cierpienie maleje to prawda :)

   Usuń
  3. Tak, jesteście jeszcze bliżej siebie niż wtedy, kiedy o tym pisałyśmy...cieszę się razem z Wami z tego. <3

   Usuń
 29. Dziękuję Agniesiu za życzenia. Ja także chcę Ci życzyć dużo radości i rodzinnego ciepła na ten święty czas oraz wielu wspaniałych chwil w tym nowym, 2023 roku 🙂. Tekst jak zwykle zmusza do głębszych przemyśleń. Ściskam świątecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i mocno Cię przytulam. Dużo miłości, zdrówka i pięknych, budzącym wielkie poczucie szczęścia chwil Ci życzę. Jesteś pięknym człowiekiem!!! <3 :)

   Usuń
 30. Agniesiu Kochana, przecudowny post! .. jesteś taką cudowną, wyjątkową Istotką,
  wspaniałym Dobrym Duszkiem 💗
  .. dziękuję, że jesteś, bo potrafisz być wdzięczna za wszystko,
  emanujesz miłością, dobrem i rozprzestrzeniasz wokół ciepełko 💗
  .. bądź zawsze taka cudnie piękna !! ..zdjęcia są prześliczne !

  ŻYCZĘ CI i Twoim Bliskim :

  .. uszczkniętych skrawków magii
  szeptów tkanych rosą miłości
  niteczek zaczarowanych chwil
  w niezwykłym ogrodzie życia
  bezmiaru szlachetnego zdrowia
  moc niesamowitych doznań
  dobrocią utkanego czasu
  smaków soczystego szczęścia
  cudownej radości i uśmiechu
  moc czułych otuleń miłości
  tyle ile kropelek w morzu
  zaścielonych pięknem chwil
  zawsze cudownych dni ..
  nie tylko w świąteczny czas
  ale każdego dnia ! 💗

  - niech Nowy Rok 2023 będzie dla Nas dobry,
  pełen miłości i zdrowia,
  niech spełnią się pragnienia z marzeniami !!! 💝⛄❄🎄🍀💛
  - przytulam Cię mocno :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko Ty mogłaś napisać takie życzenia, dziękuę, że jesteś właśnie taka. Jesteś przepięknym człowiekiem o niezwykłej wrażliwości, sile, no dusza, która jest jasnością w czasach pełnych szarości zamaskowanych bądź nie. Każdego dnia pragnę, byś była zdrowa i przepełniona szczęściem, każdego! Jesteś dla mnie takim światłem, zdecydowanie jesteś i pomagasz mi iść w stronę marzeń. Mieć takiego kogoś, choć tak obok, to dar najwyższy, jestem za Ciebie wdzięczna. :******

   Usuń
 31. Czasami bronimy się przed realizacją takich podszeptów duszy, a może niesłusznie, bo nie wiemy, co one przynieść mogą, może cos tak fantastycznego, jak bliskość, o której piszesz.
  Nigdy nie wiemy, kto dobre słowo uchwyci i poniesie dalej:-)
  Ściskam mocno!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo pięknie napisałaś, jestem przeszczęśliwa, że tak odebrałaś te moje słowa. :)))) Uczę się słuchać tych podszeptów, bo one chyba zawsze dobrze mi doradzały, a ja swoje...hehe nauka trwa. :D Przytulam Cię mocno. :))))

   Usuń
 32. Un gran deseo el que tienes hacia todas aquellas personas que en estos días notan de forma especial la falta de seres queridos a su lado.
  Deseo que estos días les disfrutes como deseas en tu articulo.

  Saludos.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you dear Tomas, I spent such a magical time with my loved ones and I am super grateful for that. I wish you a really fantastic year, be healthy and full of happiness. <3 Saludos. :)

   Usuń
 33. Intuicja nie jedno ma imię , dla mnie to Duch Święty ;)

  Kochana życzę Ci miłości, spełnienia i by Twoja szczerość nigdy nie zgasła. Pięknego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie tak samo i powiem Ci, że od jakiegoś czasu mamy ze sobą silniejszą więź, chyba bardziej się na Niego otwieram. Z tego może być wielka przyjaźń...większa niż myślę. :)))) Dziękuję Ci i również życzę miłości, spełnienia, tak, byś czuła się prawdziwie szczęśliwym człowiekiem. :)  Dziękuję, że jesteś. <3 

   Usuń
 34. Wszystkiego co najlepsze, Agnieszko.
  Podszepty, podszepty, a wyszedł piękny post.
  Ściskam Cię mocno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i przytulam mocno. Niech zdrowie i miłość zawsze są z Tobą i tymi, którzy są dla Ciebie ważni, tule tule. :)))))

   Usuń
  2. Dziękuję za Twój serdeczny komentarz.
   Wszystkiego co najlepsze w 2023 roku. Niech Twoja piękna opowieść trwa. Zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń.

   Usuń
  3. Dziękuję, dziękuję, dziękuję przepiękna kobieto. :****

   Usuń
 35. Buena reflexion, espero que hayas tenido una linda navidad. Te deseo un genial año. Te mando un beso.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much. I spent a really nice time and I hope you too. Happy New Year. :******

   Usuń
 36. Mam nadzieję, że miałaś wspaniałe i rodzinne święta, Agnieszko, a nadchodzący nowy 2023 rok przyniesie Ci mnóstwo wspaniałych przeżyć, przygód, szczęścia i radości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci po stokroć. Spędziłam bardzo miło czas z bliskimi. Teraz jestem wypompowana po pracy, a że powieka skacze, to oznacza, że moje wypompowanie jest wielkie, co zresztą czuję...aj ta starość. :D Niech Cię ogrom szczęścia przepełnia w tym roku, a co złe...dostanie kopa i tyle. :))) 

   Usuń
  2. Czemu nie umiem wejść na Twój blog, toż Cię obserwuję. :((((

   Usuń
  3. Uff, mało było Cię w sieci i zaczęłam się obawiać, że coś nie tak u Ciebie - cieszę się zatem, że się myliłam, a Twoje święta były bardzo miłe. Moje również, ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Mogłabym z powodzeniem podpisać się pod tym, co napisałaś - to dopiero siódmy dzień stycznia, a ja już mam dość tego nowego roku ;) Miałam straszny tydzień w pracy, liczę jednak na to, że z nadejściem nowego wszystko się unormuje.

   Dziękuję Ci za wszystkie Twoje dobre słowa - w tym obcenym, a nade wszystko w tym minionym, roku :))

   A co do bloga, to ogromnie przepraszam - testuję opcję zamkniętego bloga (tylko dla zaproszonych użytkowników), ale jeszcze nie miałam czasu przysiąść nad zaproszeniami. To powinno się już niedługo zmienić. Na pewno dostaniesz swoje - oj, na pewno nie wypuszczę Cię ze swoich szponów ;)

   Usuń
  4. Nawet nie wiesz, jak mi się nie chce dziś iść do pracy, jakoś nie mam energii...przynajmniej ma nią. hehe Niech ten tydzień będzie miły dla nas.
   Cieszę się, że napisałaś, bo byłam zmartwiona. No, aż zaczęłam analizować, czy żem czegoś nie napisała nie tak. :D Czekam cierpliwie na zaproszenie, czyli będziemy tajną grupą zarąbistych ludzi. :))))

   Usuń
  5. Kochana, ja już dawno wysłałam Ci zaproszenie na gmail, ale widzę, że go nie zaakceptowałaś jeszcze - może po prostu trafiło do spamu?

   No co Ty - co byś mogła napisać nie tak? :) Przecież Ty zawsze dla każdego masz coś dobrego :)

   Doskonale Cię rozumiem, bo ja wróciłam z urlopu tydzień temu i... znów najchętniej bym się na niego udała :) Że też nie możemy wygrać na loterii i pracować tylko wtedy, kiedy chcemy ;)

   Usuń
  6. Buhahahahahaha czytasz w moich myślach. :D Tak byłoby dobrze. Ja dziś opadam z sił, normalnie zombie i chyba, a wręcz na pewno będę dziś w pracy się sunąć, bo na chód za mało sił. :D Zaraz zerknę na maile. :) 

   Usuń
  7. Nie daj się zajechać - odpoczynku, relaksu, czasu na fajne rzeczy... Tego Ci życzę, Pani Zombie ;)

   Usuń
  8. hahaha Pani Zombie dziękuje. :D 

   Usuń
 37. Jesteś niesamowicie ciepłą i empatyczną osobą :) Większość ludzi koncentruje się tylko na własnych doznaniach i nie myśli o tym, że gdzieś obok jest samotna sąsiadka, czy straszy pan, którego nikt nie odwiedza... Wigilia nie zawsze jest piękna, dla niektórych to najtrudniejszy dzień w roku. Oby takich osób jak Ty było więcej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, no jest mi tak miło. :))) Przed wigilią do lokalu wszedł starszy pan, ewidentnie bardzo biedny. Nie pijaczyna, zwyczajnie biedny człowiek. Kupił sobie kawałek ciasta, patrzył w okno w wielkim zamyśleniu...ciekawe czy wspominał dawne czasy... Jest wielu samotnych, tylu ludzi, by każde serce napełnić, a tyle samotności...
   Dziękuję, że jesteś tu ze mną i niech wszystko Ci cenne jest z Tobą. :****

   Usuń
 38. Niezwykle empatyczna i wrażliwa z Ciebie istotka- przepiękny pełen ciepła post .
  Mam nadzieję,ze Twoje święta były pełne rodzinnego ciepła w gronie najbliższych .
  Korzystając z okazji życzę Ci piękna duszyczko wszystkiego najlepszego na ten nadchodzacy Nowy Rok 2023 <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję równie piękna duszyczko. :***** Niech ten rok będzie dla Ciebie tak szczęśliwy, że aż łezka radości Ci spłynie, niech będzie magiczny, niemalże idealny. :)))) Dziękuję, że jesteś. <3

   Usuń
  2. Dziękuję za odwiedziny . Życzę Ci cudowna Istotko dużo zdrówka, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń i samych pięknych chwil w tym Nowym Roku 2023. Ja także dziękuję, że jesteś <3 DZięki takim ludziom jak Ty ten świat jest piękniejszym miejscem <3 Jak będziesz kiedyś w Poznaniu koniecznie daj mi znać <3

   Usuń
  3. No ba...absolutnie, z wielką chęcią dam znać. Zawsze chciałam odwiedzić Poznań, a jeszcze mi się to nie udało. Nosz cudny z Ciebie człowiek!!!! :******

   Usuń
  4. No teraz Poznań jest niestety nieco rozkopany - mam tu na myśli nie tylko torowiska, ale przede wszystkim stare miasto :-( Wszystko zatem przed Tobą - latem mają skończyć parce na starym rynku zatem :-) Z Ciebie też cudowny :-*

   Usuń
  5. Uf Dobrze wiedzieć, bo aż szkoda byłoby to stare miasto zobaczyć rozkopane, ale przynajmniej wiem, że latem mają skończyć. :))) Ja czuję, że będę tam z aparatem latać, jak wariatka...mogę budzić postrach. :D 

   Usuń
 39. Kochana!
  Uwielbiam Twoje refleksyjne, ciepłe, pełne dobroci i miłości wpisy😊💖🌼
  Dziękuję za 2022r. i życzę całej Twojej Rodzince, aby nowy 2023 był tylko lepszy🍀🌹🤗💝

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też Ci dziękuję za poprzedni rok i cieszę się, że jesteś tu ze mną. Niech dobro, zdrowie, spełnienie jest z Tobą. :)))) <3

   Usuń
 40. Odpowiedzi
  1. Thank you so very much. :))) All the best for you today and every single day. :)))) <3

   Usuń
 41. Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :))) Zdrówka, dużej dawki szczęścia Ci życzę. :))) <3

   Usuń
 42. Piękny post i piękne Twoje serce Agnieszko.
  Wszystkiego co najpiękniejsze w Nowym Roku!. Zdrowia, pomyślności i ogromu miłości:)
  Ściskam mocno:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję taaak mocno. :))) Cieszę się Tobą. Niech spełniają się Twoje marzenia, zdrówko jest, jak najlepsze, bądź prawdziwie szczęśliwa, tulę. :))) <3

   Usuń
 43. Bardzo ładny i wzruszający tekst. Jest wiele samotnych ludzi, a i ci nie samotni często spędzają wszelakie uroczystości sami. Dziękuję i życzę szczęśliwego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, poznałam tych, co mają rodziny, a są jakby sami...nie tak to powinno być... Bądź bardzo szczęśliwa i niech, co złe się Ciebie boi, niech zawsze otacza Cię szczęście, niech jest w Tobie. Przytulam mocno. :))) <3

   Usuń
 44. Hi,
  It is lovely and magic ✨😊
  Happy New Year in good health
  Big hug
  Maria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you dear Maria. :*** Happy New Year, be healthy and very happy. Sending you a huge hug. ;)))))

   Usuń
 45. Pięknie napisane, jak zawsze :) Wszystkiego Dobrego, zdrowia, uśmiechu każdego dnia i dużo pozytywnej energii, którą tak dzielisz się na tym blogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i mocno przytulam z wdzięcznością. Bardzo się cieszę, że jesteśmy tu razem, że mamy blogi i się wspieramy. :))) Bądź zdrowa, bądź radosna, odważna, niech spełnią się Twoje marzenia. :******

   Usuń
 46. Aguniu, no i jak Cię nie przytulić? Dobry Duszku 🌞życzę Ci wszystkiego najnajnajcudowniejszego w 2023 roku 🍀 NIECH SIĘ SPEŁNI 💗💗💗

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przytulam Cię mocno i z szerokim uśmiechem. :))))) Niech spełnią się Twoje marzenia, zdrówka, przepełnienia szczęściem. Dziękuję za Ciebie. <3

   Usuń
 47. Najserdeczniejsze zyczenia Noworoczne, duzo zdrowka, radosci, pogody ducha. Samych wspanialosci zycze <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo mocno. :))) Najszczęśliwszego roku dla Ciebie, niech taki się okaże, życzę z całego serca. :))) <3

   Usuń
 48. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, pięknie piszesz, pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i jeszcze raz dziękuję. :) Niech ten tok będzie dla Ciebie tym wymarzonym, przytulam całym sercem. :*******

   Usuń
 49. Piękne słowa, wszystkiego najlepszego w 2023 roku <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo. :**** Cudowności, niech w tym roku spełni się Twoich wiele marzeń. :))) <3

   Usuń
  2. Dziękuję. Udanego (prawie) weekendu :D

   Usuń
  3. Dla Ciebie również udanego. :)))

   Usuń
 50. U mnie sikorki w tym roku jakoś się nie zadomowiły. W zeszłym były regularnie, a teraz... no cóż, mam nadzieję, że mają się dobrze.
  Trafia do mnie Twój tekst. Po świętach, ale jednak. Chciałabym umieć znów poczuć szczęście. Takie prawdziwe.
  Wszystkiego dobrego na nowy rok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje kochana. Za każdym razem, jak widzę Twój post na insta, to posyłam Ci ogrom dobra  i wykopuje to, co Cię rani!!!! Całym sercem życzę, byś czuła prawdziwe szczęście i by z Tobą zostało!!!!!! Życzę i będę usilnie tego życzyć, aż się nie spełni, oczywiście wierząc, że się spełni i już. :)))) Jesteś cudowna, pamiętaj, cudowna!!!! <3

   Usuń
 51. OdnowionaJa,
  Returning to wish a year 2023 of new inspirations, for all of us. May we be together in 2023, interacting on our blogs.
  Health, love and peace today and always.
  A happy New Year!
  Kiss!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so very much. May your 2023 will be absolutely amazing and filled with love. Be healthy my dear. Hugs and kisses. :))):*****

   Usuń
 52. Post wibrujący pozytywną energią:):) wszystkiego cudownego, radosnego, wiele zdrowia, inspiracji, spokoju w nowym roku:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje piękna kobieto, dziękuję, że jesteś i inspirujesz. :**** Niech ten rok będzie dla Ciebie wyjątkowy, niech będzie jak spełnione marzenia. :******

   Usuń
 53. :) Witam Cię serdecznie, karmnik jest cudownym rozwiazaniem, bo można obserwoać takie wspaniałości jak te sikorki, masz teraz z nich pociechę i radości mnóstwo :) Ciekawe, że miałaś taką myśl o tym tekście by napisać. Cos w tym musi być, zapewne taka osoba/by sie napewno tu znalazły. Świąt nie obchodzę zupełnie, paradoksalnie odkąd nawróciłam się do Boga jedynego Stwórcy, Jezusa, On mi "pokazał", że to nie Jego święta. Lecz rozumiem, tych co obchodzą, gdyż sama też to świętowowalam ale nie rozumiałam czym są. Pozdrawiam Cię serdecznie i zimowo. Dziękuję, że tu jesteś bo dajesz w tym blogowym świecie radość, zawszę lubię do Ciebie zajrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, za każdym razem,  kiedy przylatują, to zachowuje się, jak dzieciak. :D Staram się im nie przeszkadzać, jutro dam im niwą karmę. Chcę pomagać zwierzętom, one są dla mnie bardzo ważne. :) Absolutnie rozumiem, że nie świętujesz. Przyznam, że wierzę w Boga na całego, ale po swojemu. Bardzo go kocham, jest dla mnie przyjacielem, nauczycielem i mamy taką swoja bardzo silną relację. :) Dziękuję Ci za tyle ciepłych słów, czytałam każdy komentarz z wielkim uśmiechem i zawstydzeniem, dodałaś mi ogrom pozytywnej energii. Wiesz, naprawdę cieszę się, że jesteś, bardzo, bardzo!!!!! <3

   Usuń
 54. Gracias Agnes por tan lindo mensaje. Así es amiga hay personas muy solas, lo se muy bien, soy voluntaria de Cruz Roja, y estas fiestas no son buenas para ellas solo necesitan un poco de cariño y compañía . Devuelven mucho más de lo que les damos.
  Espero que pasaras unas buena fiestas y si han sido familiares, son las mejores.
  Vamos a por otro año amiga. Desde Béjar os deseo que sea muy bueno para vosotros.
  Buen 2323 Agnes. Seguiremos compartiendo.
  Abrazos 🤗〰〰💕

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh you are a volunteer, bravo dear Laura. You are so inspirational. Such people like You are very important because there are more and more selfish people. I am so grateful to know you at least like that. You are a very shining soul full of love. :) All the best in this year, thank you for beingh my light. :****** Abrazos. :)))

   Usuń
 55. Agnieszko pięknie to ujęłaś :) Cieplej na sercu się robi, gdy ma się w zasięgu dłoni takie osoby jak Ty, pełne wiary i miłości dla drugiej istoty bez względu na to czy to człowiek czy, jak w tym przypadku sikorka :)
  Życzę Ci wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku. Niech obfituje w miłość i przyjaźń.
  Przytulam mocno Mireczka-mirosek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Największy to dla mnie zaszczyt polać serce nieco ciepłem, dziękuję, że robisz to samo. :)))) Dla mnie zwierzęta są równie ważne i chce, by to czuły. :) Przytulam Cię mocno i życzę, co najpiękniejsze, najcenniejsze dla ciebie, by z Tobą było, by się spełniło. Dziękuję Mireczko kochana, że jesteś. :*****

   Usuń
 56. Święta w tym roku byly wyjatkowe, bo minely mi w oczekiwaniu na bobaska. Zycze ci szczesliwego, zdrowego Nowego Roku!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie - www.katsuumi.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Niech Twój rok i Twego dziecka będzie absolutnie genialny, pełen miłości, wsparcia, spełnionych marzeń i zdrówka. :))))

   Usuń
 57. Mam nadzieje że Twoje świeta były cudne!
  Wszystkiego co cieszy na cały 2023 rok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były takie, dziękuję. :)))) Niech zdrówko się Ciebie trzyma, niech szczęście sprzyja. Niech, co złe szybko znika. Życzę Ci cudownego roku, oczywiście Twoim ukochanym życzę tego samego. Przytulam. :))) <3

   Usuń
 58. Szczęśliwego nowego 2023 roku, niech będzie lepszy od tego, który minął.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, dziękuję bardzo. :**** Niech ten rok będzie pełen szczęścia, niech zdrówko sprzyja, spełnią się marzenia, a co złe niech szybko zostanie pokonane. Pozdrawiam Cię najserdeczniej. :))) <3

   Usuń
 59. To piękniejsze niż zwykłe świąteczne życzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach...miło mi to przeczytać, posyłam Ci skrzynie dobra, zdrówka, siły i wszytko, co Ci się marzy. :****

   Usuń
 60. Dopiero do Ciebie trafiłam...I
  I choć te święta były dla mnie przeraźliwie smutne i samotne to dziękuję Ci za te wspaniałe słowa. Uściskuję mocno.
  K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były pisane dla Ciebie, to na bank. <3 Z całego serca pragnę, byś już nigdy nie miała smutnych i samotnych świąt, nigdy. Z całego serca życzę, by ten smutek i samotność zastąpiła wielka miłość, ulga, zdrowie i co tylko pragniesz, co tylko potrzebne. Przytulam mocno. <3

   Usuń
 61. Po Świętach już dawno, ale przesyłam uśmiech, uściski i moc pozytywnej energii <3 :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko to przyjmuję z wielką radością i oddaję to samo piękna kobieto. :))))))

   Usuń
 62. Miło jest czytać takie wpisy. Oby więcej takich :D

  OdpowiedzUsuń
 63. Piękny post. Myślę, że nie jedna osoba potrzebowała właśnie takich słow na święta. Miałam ogromne szczęście, mogąc je spędzić z najbliższymi. Choć były to trochę smutne i trudne święta. Mój mąż pożegnał swoją babcię, martwiłam się też o zdrowie swojej mamy. Jednak byliśmy w tym razem. Nikt nie powinien być sam w święta...
  Ciekawe jest też to, że mówisz o szeptach. Ostatnio prześladuje głos, a może wróżba. Czasem lubię przeczytać jakiś horoskop czy astrologiczny, czy numerologiczny, ułożyć karty tarota. Na ten rok ciągle słyszę, że mam słuchać intuicji, mam słychać tego wewnętrznego głosu. Chyba coś ważnego ma do mnie dotrzeć i cały świat mnie ostrzega, żebym tego przypadkiem nie przegapiła, nie zignorowała. Mam nadzieję, że tak się nie stanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi przykro z powodu babci męża i cieszę się, że Mama jest z Tobą! Tak, najważniejsze, że byliście razem, to najcenniejszy z darów. Z całego serca życzę, by Twoja Mama była na maksa zdrowa. <3

   No, a co do tych szeptów, to witam w klubie, bo ja słyszę to samo, plus słyszę, że mam być sobą. Normalnie te szepty są częste, intuicja i bycie sobą...na różne sposoby są mi szeptane...jeny... Z całą siłą błagam, byśmy podejmowały dobre decyzje, żebyśmy wykorzystywały okazje i żebyśmy no ten tego...były jeszcze bardziej szczęśliwe. :D 
   Dawno nie stawiałam tarota, bo jak to robię, to jest tak dziwna aura, że każdy się zastanawia, czy ja nawiedzona, czy jak...postawiłam wiele trafionych... nie wiem jak...hehe 
   Coś czuje, że razem byśmy się nieźle bawiły, a stawiając tarot, to by chyba ziemia się zatrzęsła z tej aury. :D

   Usuń
 64. Masz talent do takiego pisania. Jestem pewna że wywołałaś nie jeden uśmiech

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci z całego serca. Cieszy mnie każdy uśmiech, choć iskra dobra, jaką mogłam wywołać. Pozdrawiam i życzę dużo radości. :)

   Usuń
 65. I bardzo dobrze że słuchasz podszeptów swojego serca i że o tym piszesz i robisz inne rzeczy, które czujesz że powinnaś. Tym bardziej, że są to dobre rzeczy i na pewno potrzebne i pewnie nie raz komuś tym w jakiś sposób pomogłaś, choć o tym nie wiesz. Rób tak dalej, super z Ciebie osoba. A zdjęcia śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za piękne słowa i motywację. Z Ciebie również jest przepiękny człowiek. Pozdrawiam Cię najserdeczniej. <3

   Usuń
 66. Taki tekst jak ten potrzebny jest w każdy czas. Zawsze ktoś potrzebuje tych kilku ciepłych słow. Pozdrawiam serdecznie😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą rację i wierzę, że zawsze będzie odnaleziony przez osobę, która go potrzebuje. Pozdrawiam serdecznie. :*****

   Usuń
 67. Spędzanie świąt samotnie jest trudne i smutne, ale dzięki Twojemu tekstowi ludzie, którzy czują się sami mogą poczuć się lepiej. Twój tekst jest piękny i poruszający, a przesłanie jest ważne i potrzebne dla wielu osób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech trafia, gdzie powinien i niech da, choć ciut ulgi, choć na sekundę. :) Pozdrawiam i życzę dużo dobra. :*****

   Usuń
 68. Kochana ! Trudny czas miałam w minione święta. Na blogi nawet nie zaglądałam. Żyłam nie swoim życiem, bo czułam, że tak trzeba. Gdy trzeba pomóc - oddaję siebie na maksa. Nie Dziękuję Agnieś, że pomyślałaś o takich jak ja, że napisałaś ten list. Zawsze bardzo sobie cenię Twoje przemyślenia i konwersację z Tobą. Ściskam Cię serdecznie :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś po prostu bardzo dobrym człowiekiem, a takich ludzi wielu poszukuje, wielu i takich marzy, choć otoczeni przez setki, marzą o takim człowieku jak Ty. Szczęściarz każdy, kto ma Cię w życiu!!!!! Cieszę się, że napisałaś, że jesteś i całym sercem pragnę, żebyś otrzymywała dobro ze wszelkich stron. Dziękuję za tyle piękna, jakie roznosisz ze sobą. :**** <3

   Usuń
 69. Jestem pełna podziwu dla osób które umią tak pięknie pisać,ja niestety krótko i zwiężle nie mam takiego daru,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najserdeczniej Ci dziękuję. :)))) Pamiętaj, że Ty przekazujesz ogrom treści swoimi pracami, samą sobą i to jest równie piękne. Dziękuję, że jesteś. :*****

   Usuń
 70. Intuicja to potężna moc, słuchaj jej podszeptów częściej:D
  Co tam nowego u ciebie Aga?
  Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)
  mycoffeetime.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że jesteś. :)))) Tak, czuję coraz silniej, by słuchać intuicji, a odzywa się ostatnio bardzo często. :)))) Dzięki temu, że jej słucham, poznałam bardzo miłych ludzi, otworzyłam się na nowe, nieznane i otwieram coraz więcej drzwi. :)))) Pozdrawiam Cię najserdeczniej. :*****

   Usuń
 71. Pozdrawiam i ja Ciebie Agnieszko, dobrze czyta się Twoje wpisy :)

  OdpowiedzUsuń