poniedziałek, 30 kwietnia 2018

O nie! Zaś ta zima... ❆⛄❆


Jak tak można pokazywać tą straszną, ponurą zimę...my chcemy oglądać barwy wiosny. Mamy już dość śniegu, zimna, szarego nieba. Jak tak możesz...

❆❆❆

Drodzy moi, przybywam dziś do Was z zimą u boku. Pewnie wielu z Was powiedziałoby jej: ' A idź mi stąd!', ale nie ja. Jam fanka zimy, a widoki takie, jak w tym poście zaprezentowane są radością dla mego serducha. Jako żem wierna sobie, zaprezentować Wam ten post postanowiłam. Nie bez obaw, aczkolwiek wiem, że niemal wszyscy cieszą się wiosny pięknem.

Aga lubi zimne klimaty, Zofia woli upalne lato, a Stach ma wszystko gdzieś. Każdy inny i tak jest dobrze. Jakiś mi tu zaś dziwny tekst powstaje... Ja chyba powinnam opisywać wyprawę na szczyt Równica (skromne 884,6 m n.p.m.)

A więc to my:    (bo też któż by inny hehe)Wspinaczka wyglądała mniej więcej tak:

'Zaraz szału dostanę'
'Umieram'
'K**** jakoś za stromo'Przyznając się, bo na szczerości opiera się ten blog, tak właśnie wyglądała ta wyprawa. Żeby nie było, świetnie się bawiłam. haha

Musiałam być zabawna dla ludzi, bo wybuchali radosnym śmiechem, co i mnie rozbawiało. W rezultacie wszyscy się śmialiśmy.

Mam w sobie dużo z dziecka. Dla mła zima jest jak bajka. Widzę ją jak dziecko, jest baśniowo. Śnieg ozdabia świat, mogę się nim pobawić. Zimno pozwala mi się przyjemnie otulić kocem.

Wielu ludzi nie potrafi zrozumieć mojej fascynacji tą porą roku, ale to nie jest ważne. Moja przyjaźń z zimą jest piękna i to się liczy. Ja widzę jej urodę, ona cieszy się, że ją cenię. Obie jesteśmy szczęśliwe, ciesząc się swoim towarzystwem.Wspaniale było obserwować rodziny całe. Na szczycie samym była taka jedna rodzinka. Dziecko + matka + ojciec, wszyscy na dupolotach tak zwanych zjeżdżali ze szczytu. Można to zrobić i następnym razem i ja przyłączę się do tej zacnej zabawy.

Ależ oni byli radośni. Matki szczęście rozprzestrzeniało się wszędzie. Uśmiechałyśmy się do siebie w zrozumieniu. Scena ta była dla mnie prawdziwym cudem. Oni, rodzice zacni potrafili  cieszyć się jak ich własne dziecko, o ile nie bardziej.Piękne to były chwile, widoki zapierały dech w piersiach. Dziękowałam Bogu za to, że mogę całe to piękno zobaczyć na własne oczy. Dziękowałam za stojącego obok hermano, za aparat, który uwieczniał te bezcenne chwile. Dziękowałam za wszystko. Tak często zapominamy, ile cudów nas otacza. Im częściej dziękujemy, tym więcej widzimy. Ja tak robię i widzę, ileż wcześniej przeoczyłam. Oczy czasami tak zaślepione, a cudów, pięknych prezentów każdego dnia dostajemy ogrom.Dziękuję również mojej przyjaciółce Zimie. Tym skromnym postem chcę wyrazić wdzięczność za jej piękno, zupełnie nieobce dla mego serca.

Obiecuję Wam, następny post będzie z całą paletą barw. Ten jednak powstał z potrzeby serca. Nie ważne czy Zosia, czy Stach cenią moją przyjaciółkę Zimę, ja ją kocham.
Całe stado owiec może iść za pasterzem.
Znajdzie się i ta, która postanowi oddzielić się od stada.
Coś ją woła, coś ciągnie na ścieżki zupełnie jej nieznane.
Niech idzie, widocznie droga jej jest inna.
Każdy ma przecież swoją.


AKDo następnego moi drodzy. Dziękuję za Was codziennie.


Tak, Dinko zawsze z nami. <3260 komentarzy:

 1. Serce się raduje bo doczekało się kolejnej radości w postaci posta ❤

  Najważniejsze , że Agnieszka wie i czuje w serduchu co sprawia jej radość ε(●̮̮̃•̃)з !

  Każdy z Nas powinien być inny i w ten sposób ukazywać swoje piękno bo GDYBY KAŻDY Z NAS BYŁBY TAKI SAM TO ŚWIAT BYŁBY NUDNY !
  - Ktoś mi to kiedyś powiedział ;)

  Dlatego ja jestem ogromną szczęściarą , że moja przyjaciółka widzi inaczej i jest pozytywnie jebnięta :p εїз

  Lubię oglądać Wasze wyprawy górskie i podziwiać te widoki ACH...ZAZDROSZCZĘ !
  Tak bardzo bym chciała kiedyś podziwiać je z Wami !

  Bardzo urzekło mnie zdjęcie zamglonego lasu (to zdjęcie po K****) :D
  prezentuje się tak dostojnie tak magicznie...
  do tego zdjęcie z piórkiem jest fantazyjne kojarzy mi się z wolnością i nadzieją ! ☼

  Zawsze będę Ci to mówiła...
  najważniejsze byś dodawała tutaj to co Ci gra w sercu bo to zawsze Ci da radość i poczucie , że nie okłamujesz siebie !

  " Całe stado owiec może iść za pasterzem.
  Znajdzie się i ta, która postanowi oddzielić się od stada.
  Coś ją woła, coś ciągnie na ścieżki zupełnie jej nieznane.
  Niech idzie, widocznie droga jej jest inna.
  Każdy ma przecież swoją. "

  Kocham ღ

  P.S
  Czekam już na kolejny post A WIĘC DO DZIEŁA !!! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musimy być wierni sobie, to jest wolność, którą każdy posiada...nawet w strasznych warunkach. Wiesz, że nie umiałabym żyć inaczej, wiesz, że fałsz nie wchodzi w grę. Za dużo go, do niczego dobrego nie prowadzi, a tak mogę cieszyć się z byle pierdoły, która dla mnie jest czymś wielkim. Będę pisać o wdzięczności itp. :)


   No i ja jestem szczęściara, że mam taki unikat u swego boku, dla mnie jesteś perfekcyjna taka, jaka jesteś!!! Pamiętaj. <3

   Lubie jak mi piszesz, które fotki Cię urzekły. :)

   Mega mnie cieszy, że spodobało Ci się moje owcze przesłanie. Ja jestem taką owcą i ty jesteś taką owcą..idźmy tam, gdzie serce woła, przynajmniej se nie powiemy, że żałujemy, iż nie spróbowałyśmy. Za dużo już szans obie zmarnowałyśmy. Bądźmy sobą i rozprzestrzeniajmy dobro. Amen. :)))


   Kolejny post wymaga ogromnej pracy, nie wiem jeszcze co z polarrem, ale postaram się, by był niebawem. Byłby i za tydzień, ale wiesz, co się działo. Kocham i dziękuję, że jesteś moją przyjaciółką. <3

   Usuń
 2. Brrr chłodem powiało :) Ja też lubię malowniczą zimę , a upały źle znoszę. Ale jednak wiosna... to taka pora nadziei, odrodzenia i odlodzenia :)Buziaki przesyłam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam w ten zacny dzień. :))) Również uwielbiam wiosnę i bardzo mnie ona cieszy, no ale ogólnie to jestem zimnolubna, najbardziej kocham jesień. :D Upały to moja zmora, nie lubię, strasznie puchnę, a moje stawy przechodzą wtedy najgorszy stan. Teraz też jest mi za ciepło i stawy już bolą strasznie. Dzięki Bogu mam dobry lek ogólnodostępny. :)
   Buziaki przesyłam, wdzięczny uścisk przesyłam, życzę pięknego, szczęśliwego dnia. :*****

   Usuń
 3. Piękny tekst, piękne zdjęcia super humor:) Beskidy zimą są śliczne. Równica kilka razy na zimowo zaliczona. To niedaleko nas, raptem 20 kilometrów. Polecam zimową Baranią Górę. Czysty, dosłownie, bo biały, obłęd:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj kochana. :*** Jak mi jest miło, takie piękne słowa mi napisałaś. Też doceniasz i to tak cieszy. Ogólnie to widze w Tobie taką piękną duszyczkę. :)))

   Chyba bardzo blisko siebie mieszkamy. hehe Byłam na Baraniej Górze, ale nie zimą. Och...na pewno jest tam bajecznie. Postaram się tam być zimą, już widzę ten wiatr. haha

   Pozdrawiam bardzo serdecznie, życzę Ci i Twojej rodzince bardzo radosnych, zdrowych dni. Wielkie uściski. :)))))))

   Usuń
 4. Nawet mi jakoś nie przeszkadzają te zimowe widoki teraz gdy przeczytałam Twój post. Każdy lubi co innego.Dla mnie i zima ma czasami swoje 5 minut. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeny... Jestem taka szczęśliwa. Dziękuje za tak piękne słowa, nie zapomnę ich, dziękuję z całego serca. Pozdrawiam tak serdecznie, jak tylko można. Mam nadzieję, że Twoje dni są pełne radości, tego życzę. <3

   Ps. Wiosna też się cieszę, już kwiaty na balkonie się pojawiają, już powstaje mój i mamy mały raj. :)))

   Usuń
 5. Przy tak pięknej pogodzie, gdy wszystko wokół kwitnie wcale mnie nie przestraszyłaś widokami zimy. Możesz się nią zachwycać, ja do zwolenników nie należę. To właśnie jest piękne, że jesteśmy tak różni.
  Cudownie jest patrzeć na roześmianych ludzi, sama też uwielbiam się śmiać.
  Pozdrawiam cieplutko.:))
  Czy zdjęcia powstały koło Ustronia.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, to jest piękne, że jesteśmy różni. Dzięki temu możemy się od siebie uczyć. :) Oczywiście wiosna też mnie cieszy, no ale to jesień skradła moje serce. :)

   Uwielbiam się śmiać, mnie śmieszy naprawdę wiele. :D

   Tak, to koło Ustronia, tam zaczęła się nasza trasa. Ech... zapomniałam napisać zabawną sytuację, kiedy przejechaliśmy cały ustroń i trza było wracać piechty, to było takie zabawne. Ważne, że zostanie w naszych sercach. :) Pozdrawiam cieplutko i życzę pięknego dnia i by pięknie ogród kwitł i radość rozprzestrzeniał. :)))

   Usuń
 6. Aguś, pięknie piszesz o zimie i tak pięknie umiesz się nią cieszyć. Ja jestem raczej z tych ciepłolubnych, ale uważam, że gdyby nie było zimy, nie potrafiłabym się w pełni cieszyć urokami wiosny i lata. Tak na zasadzie kontrastu. Wszystko jest potrzebne i wspaniałe jest to, że każdy z nas może wybrać coś dla siebie - choćby i ulubioną porę roku.
  Ściskam mocno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj kochana. :*** Jak to dobrze znowu z Wami popisać. Orange miało co chwile awarie, a do tego cały ten właśnie post mi znikł, no i musiałam wszystko robić od nowa.

   Jeny, szczerze, ja nie często spotykam takie osoby, piszesz z pełnią wdzięczności. Tak dużo ludzi zrzędzi, a ty piszesz, że dzięki zimie doceniasz jeszcze bardziej wiosnę i lato. Dla mnie takie słowa to miód na serce. Jesteś cudowna i jeśli kiedyś gdzieś Cię spotkam, to usłyszysz to samo. :) Cenię, kocham dobrych ludzi i z każdej dobrej duszyczki się cieszę. :)

   Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję, że jesteś. :***** Bądź szczęśliwa, zdrowa, spełniona. <3

   Usuń
 7. Uwielbiam zimę.... ale tylko na zdjęciach . Piękne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo serdecznie. :))) Pozdrawiam i życzę pięknego wiosennego dnia. :)))

   Usuń
 8. Najwspanialsze w życiu jest chyba to, że potrafimy się tak pięknie różnić. Każda pora roku ma swój urok, ale ja zdecydowanie jestem ciepłolubna. Zimę lubię oglądać na zdjęciach, więc z przyjemnością podziwiam te z Waszej wyprawy.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mądrze napisane, no cieszą mnie takie słowa. Nie ma zrzędzenia, a zrozumienie i to jest piękne. Fakt, że się różnimy, pozwala nam się od siebie uczyć, jeszcze więcej. :) Cieszę się, że mimo wszystko doceniłaś zdjęcia, post. Jest mi cudownie miło. Bardzo duży uścisk Ci przesyłam. Życzę pięknych, słonecznych, radosnych dni. :)))

   Usuń
 9. Pięknie :). Też lubię zimę... Tak jak wszystkie pory roku ;). Ale zimę najbardziej w górach i przed kominkiem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to. :)))) Widziałam na Twoich zdjęciach, że lubisz zimę, to było czuć, pięknie ją uchwyciłaś. :) Pięknego dnia Ci życzę i wielu wspaniałych sesji zdjęciowych. :) Buziaki. :***

   Usuń
 10. Radosta istota, postanowiła napisać o zimie, gdy każdy zachwyca się wiosną:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahahahsahahaha Nie wiem czemu, ale tylko przeczytałam Twoje słowa i się radośnie śmiałam, a nawet teraz się uśmiecham szeroko. Wspaniałe słowa, już w serduszku zapisane. Dziękuję. :*** Wszystko, co najwspanialsze dla Ciebie. <3

   Usuń
 11. W sumie też lubię zimę, ale taką prawdziwą zimę, a nie pluchę za oknem. Tak samo jak górską wspinaczkę. Zresztą mój tata pochodzi z gór, więc może po nim odziedziczyłam tą miłość? W każdym razie jeżeli mam wybór między morzem, a górami, to wybieram góry. Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się. :*** Ja też myśląc o zimie, to mam na myśli tą piękną, baśniową. :) Pewnie odziedziczyłaś po tacie, ależ to fajne. Ja chyba bez gór nie umiałabym żyć tak w pełni. W górach czuję się wolna, jak już stanę na szczycie, czuję taką dumę, bo wiesz, stawy chore, a jednak weszłam. Schodząc, czuję taką satysfakcję, ja nawet śpiewam i robię jakieś dziecinne głupoty. Mam 32 lata, ale to nie oznacza, że nie mogę pobawić się jak dziecko. :D

   Pozdrawiam cieplutko, uściski wielkie. :)))))

   Usuń
 12. Aga, ja bardzo lubię zimę... w wydaniu baśni "Królowa śniegu", ale żeby tak sabotaż wiośnie robić?
  Jak możesz! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buhahahahahaha Ja żech normalnie się śmiała na całego, tyś udana. :)))))) Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru. :D Ja tam wiosnę też lubię, upały nie, ale piękno wiosny bardzo cenię. Już pierwsze kwiaty na balkonie się pojawiły, jeny ależ one cieszą. :))

   Wielkie pozdrowienia przesyłam, cudnych dni życzę i dziękuję za odwiedziny. Buziaki. :*****

   Usuń
 13. Witaj w klubie, może Morsami zostaniemy? ;) U mnie na blogu nadal wieje zimą i pełno śniegu. Lubię chłód i przytulne ubrania, do których on mnie zmusza.

  Bardzo często prosimy o coś Boga, modlimy się w jakiejś intencji, ale dlaczego równie często, a nawet częściej nie dziękujemy za coś? Dlaczego zapominamy podziękować za piękny świat jaki dla nas stworzył? (A potem zniszczył potopem, ale to się wytnie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Buhahahahaha Już widzę siebie jako Morsa, wielka bryła lodu. hahaha :D No i ja lubię to samo, o tak...przytulne ubrania. Ja lubię, kiedy jest mi zimno, otulić się kołdrą. hehe

   Mnie cieszy, że u Ciebie też wieje zimą, to wyróżnia, no a ja to lubię, więc się cieszę. No i te Twoje tereny boskie. Normalnie ciekawi mnie jak z Twoją książką, choć to meeega długi i ciężki proces.

   Buhahahahaha Jakoś mnie rozwalił ten koniec z potopem. :D Lubie Twoje poczucie humoru. :D Ja dziękuję codziennie, rozmawiam z Bogiem jak z przyjacielem, no cóż, taką mam relację i już. Choć wiem, że to przyjaciel o wiele mądrzejszy, to się słucham. Przynajmniej się staram. hahaha :D

   Usuń
  2. Z zimnem jest o wiele łatwiej, jest mnóstwo sposobów na rozgrzanie się. Jak jest upał, nie wiem co zrobić z tym, że mi gorąco. Jeśli nie mam dostępu do jakiejś rzeki, jeziora czy basenu. Zima jest prostsza w obsłudze.

   Ale całą resztę ludzi męczę. Czasami mi piszą, że mają dość tej przedłużającej się u mnie zimy ;)

   Książka została wysłana do kilku wydawnictw. Czekam. 6 wydawnictw otrzymało ją otrzymało ją 3 miesiące temu. 2, miesiąc temu. I dalej nic. Powoli godzę się z tym, że to nie dla mnie zabawa.

   Kiedyś miałam bliższą relację, teraz wstydzę się sama przed sobą, ale już bardzo rzadko rozmawiam z Bogiem. Już rzadko bywam sama ;)

   Usuń
  3. Buhahahahaha Dla mnie też zima jest prostsza w obsłudze. :D O wiele prostsza. :D

   No ja nie do końca ich kapuje, to Twój blog. Toż poza śniegiem góry pozostają górami, drzewa drzewami, a jeszcze przecież jest zawsze u Ciebie tekst pełen wartości!!! Ja się cieszę, niemal wszędzie wiosnę oglądam, a u Ciebie jest inaczej, no ale my lubimy zimniejsze klimaty. hehe Jesień u nas wygrywa. hihi

   Wysłałaś książkę i to już jest sukces, odwaga, no bo, nie jedna osoba napisała i odwagi nie miała, by wysłać. Pamiętaj, że sama J. K. Rowling nieźle się namęczyła, by wydać Harrego. Zobaczymy, ja chętnie przeczytam.

   Hehehe Rzadko, ale wiesz, on widzi Twe czyny, a to czyny pokazują wszystko. :) Zaraz do Ciebie zajrzę, odpiszę na komentarze i mykam do Cia. :)))

   Usuń
 14. Uwielbiam Twoje wpisy i ta radosci i pozytywna energie z nich plynaca, a do tego cala masa przepieknych fotek, ja tez jestem z tych lubiacych chlopdniejsze pory roku, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj droga Kamilo. :))) Opisać mojej radości nie potrafię, dziękuję za cudne słowa, one ze mną zostaną, będą dodawać siłę i wiary, dziękuję. :****

   No bardzo mnie cieszy, że i Ty lubisz chłodniejsze pory roku. :) Ja najbardziej kocham jesień, jest mi bliska, czuję się wspaniale jesienią. :)

   Pozdrawiam Cię najserdeczniej, jak tylko mogę, przesiąkniętych radością dni Ci życzę. :))))

   Usuń
 15. Ajajajajajaj kolejny wpis! Ale super :)
  Tak, wiesz, zima, więc nie czytam. Poczytam jak wrzucisz o wiośnie, albo lepiej, o lecie. Na zimę juz nie patrzę :)

  A tak na serio to się zmusiłam i przeczytałam. Ale już po chwili Twój wpis okazał się przyjemny i wiesz... Zdjęcia zimy są wspaniałe.

  Są takie dni, kiedy lubię zimę. Do zeszłego roku było ich niewiele, teraz już polubiłam się chyba ze wszystkimi miesiącami, choć najbardziej lubię aktualny :) zimą przeszkadza mi jedynie krótki dzień, bo naprawdę potrafi wywołać depresję, jeśli nie znajdzie się na niego sposobu.
  Piszesz cudownie, jesteś kochana. Uwielbiam oglądać Twoje szczęśliwe i szalone zdjęcia i czytać o Twoich kolejnych wyprawach. czekam na więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magda! :D Tyś kochana, znów znalazłaś dla mnie czas. Ech...jesteś cudną istotą, na wagę złota. :*

   Twój komentarz mnie rozwalił, zabawny, sprytny, jeśli mogę tak to ująć i przecudny. :))) Dziękuję za tak wpadające radośnie w serce słowa. :***

   Ja pamiętam Twoje teksty, kiedy starałaś się polubić z zimą i jak to wszystko wyglądało. :) W Tobie jest tyle radości, że śmiało sobie troszkę biorę dla siebie i cieszę się Twoją pozytywną energią. Wyobraź sobie, że już pracujesz jako lekarka, Ty samą osobowością spowodujesz, że wizyty u lekarza będą przyjemnością, tak to widzę. :)))

   Buziaki i uściski, i co, tylko najpiękniejsze w życiu...niech Cię otacza. :)) Wiesz, co jeszcze jest w Tobie pięknego? Fakt, że Ty dzielisz się szczęściem, a to wcale nie takie częste. <3

   Usuń
  2. Patrząc na komentarze na Twoim blogu wiele osób dzieli się szczęściem, taką tutaj tworzymy szczęśliwą atmosferę, jest super :)
   A wizyty u lekarza... Wszystkim życzę ich jak najmniej :) mimo wszystko, mimo moich studiów i tak życzę wszystkim zdrowia. Wtedy faktycznie wizyty byłyby tylko przyjemnością, przyjście "po pieczątki", że dziecko zdrowe, że można pracować, że... Itd itd. Ale chyba to niestety nierealne, pracować będzie trzeba.

   Ślę do Ciebie najserdeczniejsze pozdrowienia!!

   Usuń
  3. O tak! Ja kocham mojego bloga i tę blogową rodzinkę przecudowną. Tyle tu wspaniałych osób jest, to aż uskrzydla. :))) No ale ja musiałam Ci napisać, co myślę i już. :D

   Też życzę wszystkim zdrowia, ale wiem, że ten, kto do Ciebie trafi, będzie w dobrych rękach. Dobrego lekarza z powołaniem nie łatwo znaleźć, mam w tym niezłe doświadczenie. No, ale są perełki i za nich dziękujmy. :)

   Ja też ślę najserdeczniejsze pozdrowienia, cudnego dnia życzę. :)))

   Usuń
 16. Lubię zimę, ale w odpowiednim terminie i taką za śniegiem, mrozem i słońcem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka zima jest najlepsza. :) Taka najbardziej mnie cieszy. :) Pozdrawiam wtorkowo, niech ten dzień będzie radosny. :)))

   Usuń
 17. Aguś, powiem tak:-)))) zimę lubię tak samo jak inne pory roku, choć cenię ją za inne sprawy niż wiosnę. Staram się żyć w zgodzie z porami roku, każda z nich jest potrzebna i każda jest piękna. Dlatego z przyjemnością przeczytałam Twoją relację i podziwiałam piękne fotografie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, jesteś wspaniała. Nic tylko się od Ciebie uczyć. Masz całkowitą rację, ja mam lekkie zgryzy z latem, ale to tylko z powodu stawów, które fatalnie znoszą ciepło. Jednak cenię lato, cenię każdą porę roku, a ukochałam sobie jesień. :))

   Dziękuję Ci za piękne i mądre słowa, dziękuje Ci za Twoje wiersze i obrazy, których się nie zapomina. Pięknego dnia życzę. :)))

   Usuń
 18. Witaj Agnieszko, pieknie zimie opisalas i pokazalas. Mnie jakos nagle zimno sie zrobilo. Wole wiosne. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje kochana. :*** Wiosna też mnie cieszy, nie upały, ale cenię i cieszę się wiosną. Fajnie, że jeden lubi to, drugi tamto. Życzę Ci słonecznych, szczęśliwych dni. No i by ogród pięknie kwitł i tym radował Twe serducho. :)))

   Usuń
 19. Nie jestem fanką zimy, tolerują ją bo muszę, ale przyznać muszę, że ubolewam nad tym bardzo, bo czuję się wybrakowana? Są cztery pory roku a ja tylko za tymi ciepłymi wzdycham, nawet jesieni się dostaje bo zaraz za nią idzie ta zima. Dlatego ogromnie się cieszę, że spotkałam wielką miłośniczkę zimy bo przez pryzmat Ciebie mogę o niej posłuchać i chociaż w ten sposób przybliżyć się do niej, poznać... może ciut zrozumieć. Rozumiem słowo pisane i ono do mnie dociera z epitetami, przenośniami, porównaniami. Tylko w ten sposób jestem wstanie zobaczyć piękno tej pory roku, bo jestem jak ,,daltonista" zimowy :) Moc uścisków :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaha 'daltonista zimowy'. :D Napisałaś mi piękny i pełen wartości komentarz. Dziękuję. :*** Ja pamiętam Twoje posty zimowe, pamiętam, jak już z utęsknieniem ciekłaś na wiosnę. Każdy jest inny, to dobrze. Ty mnie czegoś nauczysz, ja czegoś Ciebie nauczę, właśnie z powodu różnic, ale i gotowości do nauki. :)

   Patrz, ja to jak ufo normalnie, nie tu, bo tu mam cudną blogową rodzinkę, ale w moim życiu prywatnym to mało kto rozumie moją fascynację zimnem. haha Mój drogi hermano też zimnolubny. ufff :D

   Wiosną też się cieszę, już podróże planowane, już pierwsze kwiaty na balkonie cieszą mnie i mamę. No a w maju, czyli tera... hahaha zapomniałam, że już maj...:D No a w maju zaczniemy z madre dopieszczać nasz mały balkonowy ogród. :)

   Kochana, niech wiosna i lato dadzą Ci tyle radości, ile tylko mogą, a ja dziękuję, że Ty mi również radość dajesz. :****

   Usuń
  2. Dziękuję :)
   Masz rację, ludzie muszą się różnić, szkoda, że jeszcze dzielą się na dobrych i złych, to akurat jest zbyteczne. Ale różnorodność jest potrzebna, bo tak to nigdy byśmy z tego przysłowiowego drzewa nie zeszli :)))) Dzięki ludzkiej różnorodności mamy w ogóle rozwój bo po co by rozmawiać - jak wiadomo o czym, po co coś pokazać- jak każdy to dostrzeże, po co coś robić, jak wszyscy to samo mają :)
   Moc uścisków przesyłam :D I głaski dla czworonożnego przyjaciela :)

   Usuń
  3. Napisane perfekcyjnie. Nie mam nic do dodania. :)))) Ja tam jestem sobą i to daje mi wolność, której wiele lat szukałam. Jeśli ktoś zaczyna zdanie od: ' Wszyscy chcą tego....' dalej nie słucham, a raczej odpowiadam: Ja nie jestem wszystkimi, jestem sobą! :D

   I ja moc uścisków przesyłam i zaraz odwiedzę Cię na blogu ino, że Twym. Timmi na spacerze, ale jak wróci to w Twym imieniu go wytulę i wiem, że będzie uradowany. haha Kochany jest, gdyby tylko nie jadł wszystkiego z dworu. Ciężko go upilnować, bo on jest naprawdę szybki i sprytny. hehe Kochany świrus. :)))

   Usuń
 20. ja nie jestem zimolubna wolę wiosnę jak wszystko się budzi do życia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty wiesz, że pisząc tego posta, nie raz sobie pomyślałam o Tobie i wiedziałam, że mi to napiszesz. hahahaha No i git, każdy powinien być sobą. :) Wiesz, ja też cieszę się wiosną, nie upałem, ale wiosną już tak. :D No i co Ci życzyć...a no wielu słonecznych, ciepłych i radosnych dni. :)))

   Usuń
  2. haha o jak miło że o mnie pomyślałaś:D

   Usuń
  3. Pomyślałam. :D Miłego czwartku, u mnie upał, topię się. ;D

   Usuń
  4. ja byłam w krakowie na weekend też się topiłam;p

   Usuń
  5. buhahaha Najważniejsze, że całkowicie się nie stopiłyśmy...już bredzę. buhahaha :D

   Usuń
  6. buhahaha prawdziwe z nas alkoholiczki. ;D

   Usuń
 21. Hello!
  Wonderful wintry photos, I especially love this one of two black trunks and blue mountain in a distance. Is this the Karpaty? You two look very happy!
  Have a nice May Day!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello dear lovely Nadezda. :) Thank you so very much. I am so happy that you like that particular photo. I do not know why but this photo is very special to me. :) Thank you and once again thank you.:******
   Yes, exactly Beskid Śląski :)

   Have a very nice, full of joy day. :)))))

   Usuń
 22. Niesamowita jesteś, Aguś :))) Tak pięknie opisujesz swoje odczucia i tę krainę lodu, że ten Twój entuzjazm udziela się i mnie. Cudne zdjęcia !!! Najbardziej podoba mi się ujęcie lasu we mgle oraz takie powyginane drzewa dwa i Ty na ścieżce leśnej - wyglądasz jak prawdziwa traperka!
  Ja też wolę chłodniejsze dni, bo upały źle znoszę, ale moją ulubioną porą roku jest chyba jesień ( ciągle nie jestem tego pewna, ale skłaniam się ku jesieni ).
  Dziękuję Ci kochana za te wszystkie widoki nieziemskie, górskie krajobrazy, które mają w sobie tę moc. Kocham góry !!! Może na mój wrześniowy urlop wybiorę się w te tereny... nie wiem ? Jeszcze nie planowałam, ale może... Ściskam Cię i przytulam :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aj No kochana, droga Ulo. :))) Gdybym mogła ukazać Ci, jak się teraz do Ciebie uśmiecham. Jest mi tak miło, dziękuję z całym sercem uradowanym. :) To zdjęcie z powyginanymi drzewami jest mi bardzo bliskie, także bardzo się cieszę, a to, że wyglądam na foto, jak prawdziwa traperka też bardzo mnie raduje. :))) Bardzo ciągnie mnie w świat, pragnę odkrywać, poznawać, uczyć się, focić i wszystkim tym się dzielić. :)))

   No i patrzta, ja też źle znoszę upały, strasznie puchnę, moje stawy bardzo źle znoszą ciepło. Jeny teraz to muszę brać leki, ale to nic, ważne, że leki działają. :) Moją ulubioną porą roku jest właśnie jesień. :) Te kolory, chłodniejsze dni, ale też jakieś takie magiczne. No nie wiem, ale bardzo kocham się z jesienią. :)

   Dziękuję Ci, że ze mną mogłaś podziwiać te widoki, że mam komu się z nimi dzielić. Będę się cieszyła z Twoich fotorelacji, jeśli zechcesz takie zrobić. :) Góry to czyste piękno, ja czuję się w górach wolna. :) Ściskam, przytulam i życzę najpiękniejsze, co świat oferuje. :*****

   Usuń
  2. Aguś, ja odwzajemniam Twój uśmiech i też uśmiecham się do Ciebie :)) Tyle dobrych słów Tu znajduję - zawsze ! Człowiek zawsze poszukuje wolności w życiu. Ściskam :)))

   Usuń
 23. Odpowiedzi
  1. Było magicznie, czułam się szczęśliwa. :) Dziękuję. Radosnego dnia Ci życzę. :)))

   Usuń
 24. Dobrze, że wśród nas są również zwolennicy zimy:) Niestety ja do nich nie należę. Brrr.
  Jestem cała w skowronkach, że zima poszła już precz.
  Aktualnie buszuję po moim wiosennym, ciepłym ogrodzie i to są zdecydowanie moje klimaty:)
  Przesyłam do Ciebie moc serdeczności z mojego leżaczka:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i git, to jest fajne, że się różnimy. :) Bardzo mi miło droga Mario, że znalazłaś dla mnie czas. :) Dziękuję. Wiosna tez mnie cieszy. Bardzo łatwo mi sobie wyobrazić, jak pozdrawiasz mnie z ogrodu, bo i Twój ogród przepiękny pamiętam. :)))

   Radosnego, relaksującego dnia Ci życzę, choć z tego, co czytam, to już taki jest. :))) Uściski wielkie. :)))

   Usuń
 25. Patrzę na te piękne zimowe widoki i ani trochę nie tęsknię za zimą. Dużo bardziej wolę wiosnę i lato, gdy świeci słońce i jest ciepło, czy nawet jak jest upalnie ;)
  Życzę udanej majówki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja też cieszę się wiosną, choć z upałami się nie lubię. hehe Ja to wręcz deszczu wyczekuję, a tu nic a nic. haha Dobrze, że jedni lubią to, a inni tamto...choć ja zdecydowanie w mniejszości, ale tu liczby znaczenia nie mają. :)) Ja poproszę o chłodek, a Tobie dużo słoneczka życzę. :) Wspaniałej majówki życzę, pozdrawiam serdecznie. :)))

   Usuń
 26. Piękne zdjęcia, piękna zima...........Dobrze się czujesz zimą, kochasz tą porę roku i to jest najważniejsze. Ja kocham wiosnę, tą ciepłą, rozkwitającą pełnią barw......ale tak jak piszesz, każdy kocha co innego i tak jest fajnie. Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i jeszcze raz dziękuję. :*** Tak jest fajnie, gdybyśmy wszyscy byli tacy sami, nudno byłoby na świecie. Dzięki temu, że się różnimy, jeszcze więcej możemy się od siebie uczyć. :))) No ja zimnolubna, jesień jest najbliższa memu sercu. :) Wiosna też mnie cieszy, no bo przeca kwiaty budzą się do życia i moje kochane biedronki itd. hihi Najważniejsze to cenić chwilę obecną, nieważne czy pada, czy pot nas zalewa, najważniejsze, by cenić. :))) Cieplutko pozdrawiam, pięknego, pełnego radości dnia życzę. :***

   Usuń
 27. W górach zima mi niestraszna. Jednak nieco ogranicza nasze możliwości wycieczkowe z dziećmi. Dlatego na przednówku tak bardzo wyczekuję wiosny :). W tym roku nas rozpieszcza, korzystamy ile się da :)!!!

  Piękne zdjęcia!!! Na góry mogę patrzeć bez końca :)!!!

  P.S. Dzięki za odwiedziny u mnie :)!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i zaraz znów Cię odwiedzę. :)
   Witam w ten zacny dzień. Również dziękuję za odwiedziny. :* Cieszę się, że zdjęcia Ci się spodobały. :)
   Życzę wielu pięknych dni oraz wspaniałych rodzinnych wypraw. Pozdrawiam serdecznie. :)

   Usuń
 28. A już się wystraszyłam że do Ciebie wróciła zima.....!! Niestety nie lubię zimy i chyba już nie polubię ale jestem zachwycona Twoimi zimowymi fotkami !!
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, tym bardziej się cieszę, że zdjęcia Ci się spodobały. :) Ja nie lubię się z ciepłem, bardzo źle znoszę upał i moje stawy przechodzą wtedy najgorszy stan. Już muszę brać lekarstwo, no ale najważniejsze, że działa. Dobrze, że się różnimy, to bardzo dobrze. :) Oczywiście wiosna też mnie cieszy, bo ja fanka ogrodów i sama tworzę na balkonie swój własny, ja i mama tworzymy. :)

   Pozdrawiam serdecznie, pięknych dni dla Ciebie. :)))

   Usuń
 29. Ja z tych co to za zimą nie przepadają:)))ale widzę że Ty się świetnie bawisz:)))cudowne widoki i wspaniałe zdjęcia:))Pozdrawiam serdecznie i udanej majówki życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga, piękna Reniu. :*** No ja lubię zimne klimaty. hihi Wiosną też się cieszę, bo mogę kwiaty sadzić, mogę jeździć rowerem, który zresztą czeka, aż go z piwnicy przywlokę, a to już najwyższy czas. hehe

   Pozdrawiam serdecznie, również życzę udanej majówki, uściski wielkie. :)))))

   Usuń
 30. No taką zimę to ja lubię, piękną malowniczą i białą. Ale nie lubię zimna, marznę szybko i odczuwam zimno bardzo mocno, więc nie jestem pasjonatką tej pory roku. Poza tym nie przepadam za grubymi ubraniami ale... każdy jest inny i lubi inne, i to jest piękne. Ja kocham wiosnę i jesień, lato mnie męczy, sierpnia nie lubię.
  Cieszę się Twoją radością. To wspaniałe, że czerpiesz tyle radości z każdej chwili i wszystko jest przygodą. Pielęgnuj w sobie dziecko a zawsze będziesz szczęśliwa i będą do Ciebie lgnęli ludzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj kochana. :))) Ja też nie przepadam za latem, cenię, ale no za bardzo się męczę ciepłem. Ja strasznie puchnę, bardzo mnie stawy bolą. Zresztą wiosna, a głównie lato to męka dla moich stawów. Dziwne to, ale moje stawy preferują zimno.

   Wiosną jednak i tak się cieszę, bo kocham kwiaty, ogrody. Z jesienią kochamy się najbardziej, jakoś tak jest najbliższa sercu. :)))

   Ja się cieszę, że ludzie są różni, moda na klonowanie to wielka pomyłka nowoczesnego świata. Przecież różniąc się od siebie, tym więcej się uczymy. Ja nauczę się coś od Ciebie , a Ty ode mnie i to jest piękne. No nie wiem, ale tak na to patrzę. :)))

   Bardzo pielęgnuję w sobie dziecko. Wiesz, często ludzie patrzą na mnie niemrawo, a nawet gadają jakieś głupoty, tylko dlatego, że potrafię wybuchnąć szczerym śmiechem z przyjaciółką, ale ja się nie przejmuję. Może te osoby w głębi serca też chciałyby się tak zaśmiać w tej właśnie chwili... :))) Toż hahaha ja Ci zawsze dziwnie odpisuję i do tego całe księgi. :D

   Pozdrawiam serdecznie, kotki również. :) Cudnych dni dla Was. :*****

   Usuń
 31. Nie wystraszyłaś mnie zimowymi fotkami. Taką zimę również bardzo lubię. Prawdziwą ze słoneczkiem, mrozem i śniegiem. Niestety u nas zimy są nijakie i dlatego za takimi nie przepadam. Każda pora roku jest inna i potrzebna. Ot takie przemijanie. Ja natomiast najbardziej lubię bardzo kolorową, pachnącą wiosnę. Pozdrawiam cieplutko:):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie chciałam nikogo wystraszyć, ten wstęp to taki żartobliwy. :D Bardzo podoba mi się, co napisałaś. :) Dziękuję. :* Ja zawsze pragnę tej zimy prawdziwej, gdzie jest sporo śniegu, gdzie jest bajkowo. Wiosna też mnie cieszy, ja bardzo kocham ogrody i nasz skromny balkonowy. :) No i kocham jazdę rowerem moim starym. hihi Każda pora roku jest równie ważna, no bardzo pięknie i mądrze napisałaś. :))) Pozdrawiam cieplutko, miłego, pięknego dnia Ci życzę. :)))

   Usuń
 32. Też lubię zimę więc doskonale Cię rozumiem. Jedynie nie do końca cieszy mnie kiedy pojawia się wiosną ;). Piękne zdjęcia, ślicznie obrazujesz otaczającą Cię przyrodę. Miłego dnia. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to, mało kto lubi zimę, ale i takie osoby są, jakoś mnie to bardzo cieszy. :))) U mnie to na chwilę zima wiosną zawitała, zaraz sobie pójdzie odpocząć. heheh ;D

   Dziękuję z całego serducha za przemiłe słowa. Miłego dnia, pozdrawiam serdecznie. :))))

   Usuń
 33. Och jak ja lubię te Twoje wpisy :) No cóż należę do grona osób, które zimą strasznie marzną ale mimo to kocham ją za piękno. Uwielbiam kiedy tą szarą rzeczywistość otula białym puchem...
  No ale na szczęście jest już wiosna piękna, ciepła i kolorowa.
  Pozdrawiam ciepło :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, no jest mi tak miło na serduchu. :))) To piękne, że tak cenisz, bo to najważniejsze, by doceniać. Ja nie lubię się z ciepłem, ale cenię lato i staram się fajnie z nim bawić. hihih Wiosna też mnie cieszy, już balkon kwiatami się zapełnia. :)

   Pozdrawiam ciepło, dziękuję za bycie częścią mojej drogi. Cudnego dnia życzę. :)))

   Usuń
 34. La primavera llegara estoy seguro pero mientras tanto estas fotos invernales son preciosas con unas vistas estupendas. Veo que lo pasaste bien.
  En mi visita a Cáparra coincidí con polaco que casualidades con el mismo nombre que yo.

  Saludos.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Not sure if I understand the last sentence. You know how is google translator.
   Thank you dear Tomas. I love winter and autumn. Especially autumn. :) The trip was very magical, cannot wait for next one. My goal is to reach six mountain peaks. Hope I will achieve it...if not that also will be okay but I will try my best. :)
   Have a very nice day. Greetings. :))

   Usuń
 35. Ja bardzo lubię robić zimowe zdjęcia.
  Te Twoje są wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje kochana. Bardzo mnie ucieszyłaś. Ja nawet zimą mam więcej weny do robienia zdjęć. To chyba dlatego, że zima powoduje, że muszę być nieco bardziej kreatywna. Jakoś tak mam. :D

   Uroczego, pełnego uśmiechu dnia Ci życzę. :)

   Usuń
 36. Uwielbiam też zimę, pojechałem do Lapalndu w lutym, naprawdę świetnie, cały śnieg, tutaj w Holandii nie ma dużo śniegu co roku.
  Lubię także ten czas wiosny.
  Twoje zdjęcia są naprawdę piękne.
  Pozdrawiam Irma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga Irma. Naprawdę to wiele znaczy. Ja kocham zimne klimaty, wiosna też mnie cieszy, choć u nas to już jak lato, a z latem mam małe zgryzy. ;))

   Bardzo serdecznie pozdrawiam, miłego dnia, uściski. :)

   Usuń
 37. Meu Deus, só em olhar já frio até na alma da gente! É demais à minha noção de frio e inverno. Grande abraço. Laerte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bahahahaha I like winter a lot but autumn is the season I love the most. :)))
   Everyone is different. I for example hate heat. haha
   Thank you for being my new reader. Nice to meet you.
   Have a nice day, greetings. :))

   Usuń
 38. Je też uwielbiam zimę <3 Szczególnie za takie widoczki jak na Twoich zdjęciach.
  Pozdrawiam!
  My blog
  Instagram

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo serdecznie. Cieszy mnie każda osoba ceniąca zimę. :) Pozdrawiam radośnie, pięknego, radosnego dnia Ci życzę. :)

   Usuń
 39. Pięknie sfotografowana zima, świetnie opisane emocje z nią związane, wprawdzie powiało chłodem, ale bardzo rześkim. Też lubię te klimaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och... Jakie piękne słowa. Dziękuję. Jesteś taka miła. Właśnie leci w tle piękna piosenka operowa, bardzo bajkowa i myślę sobie, ile ja mam szczęścia. Mam wielkie szczęście, bo w świecie blogowym spotykam wiele unikatów najpiękniejszych. Gorzej w świecie nazwijmy realnym, ale w realnym mam to, co najważniejsze...rodzinę, zaliczając w rodzinę przyjaciółkę. :)))

   Wspaniałego dni Ci życzę, niech przepełnia Cię poczucie szczęścia. :)))))))

   Usuń
 40. Aguś piękne słowa i piękne zdjęcia. Ja bardzo lubię zimę, ale właśnie tylko na zdjęciach. 😊 Jestem w ciągłym zmarźluchem i pragnę w słońca. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, bardzo mi miło. :))) Ja znów źle reaguję na ciepło, a jesienią i zimą tryskam energią. hehe Mnie cieszą różnice, cieszy mnie, że piszemy otwarcie, co lubimy, a co nie. :) Tak rodzinnie jest. <3

   Ja poproszę o deszczyk i ochłodzenie, a dla Ciebie słoneczko i ciepełko. Cudownego dnia, niech będzie bardzo radosny. :***

   Usuń
 41. Bardzo lubię zimę, wiosna jakoś tak działa na mnie.. hmm źle. Wszyscy nagle stwierdzają, że trzeba zmieniać życie. No po co? po co te wszystkie postanowienia i zmiany, zima jest taka piękna i można zawijać się w koc i nic nie zmieniać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Totalnie Cię rozumiem. Dla mnie zmiany wprowadza się, kiedy są potrzebne lub szczerze chce się je wprowadzić, a nie o konkretnej porze, bo ogół tak mówi. Czasami tez niepotrzebnie chcemy zmieniać i zmieniać, zamiast cieszyć się tym, co jest.

   Ja wiosnę lubię, ale nie ciepłotę. hehe No bardzo źle reaguję na ciepło. Zima czy jesienią mam też znacznie więcej energii. Z latem mam już prawdziwe zgryzy, cenię, ale źle znoszę. Ja wręcz puchnę, a stawy bolą mnie strasznie. Ja to chyba w zimnym kraju powinnam mieszkać. ;D

   Dziękuje za odwiedziny i fajny, szczery komentarz. Bardzo serdecznie pozdrawiam. :)

   Usuń
 42. Hello :)
  In Spain we should have spring with good weather and warmth but it is almost like the photos you present to us. The weather is changing and I want to go to the beach now! LOL
  Nice photos! I like very much the one of the forest: the fifth, in which a branch in the foreground is seen. Is beautiful.
  Kisses and hugs from Spain :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so very much. :) Here is already like summer. For me is too hot. haha but I prefer cool weather. When autumn coming I am really happy. hihi
   I wish you really beautiful weather and lots of relaxing days on beach. :D
   Greetings. :))

   Usuń
 43. Zima jak każda pora roku swój urok posiada. Czasami jak wszystko w nadmiarze może się człowiekowi tak normalnie sprzykrzyć. Ale kiedy śnieg otuli świat to jakoś czyściej, piękniej robi się wokół nas.
  Piękne zdjęcia a ostatni wpis o owieczce cudowny.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana za tak cudne słowa. Cieszę się i to bardzo. Masz rację, jeśli jest coś w nadmiarze, to może się sprzykrzyć. Teraz bardzo brakuje mi deszczu, ale ja kocham deszcz. Bywało też i tak, że brakowało mi słoneczka, kiedy było za dużo dni szarych. Teraz jednak naprawdę brak mi deszczu i natura taka biedna. Przynajmniej u mnie w mieścinie, totalna pustynia.

   Jest mi cudnie na sercu, że spodobało Ci się moje przesłanie. Tak wiele to dla mnie znaczy. <3

   Pozdrawiam serdecznie, przesyłam radosny uśmiech i życzę, by właśnie dziś uśmiech gościł na Twojej twarzy bardzo często. :))))

   Usuń
 44. Zdjęcia super ale zimie mówię już dość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. :))) Ja cierpliwie wyczekuję jesieni, bo ją kocham, ale też wiosą się cieszę. :) Pięknego dnia Ci życzę. :)

   Usuń
 45. A ja skomentuje tak:bardzo ładny i czytelny blog ☺ nic dodać nic ująć ☺ poza tym ja bardziej lubię lato a zimę,tylko w górach ☺ trzymaj się ciepło pozdrowienia ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, dziękuję. :))
   Pozdrawiam serdecznie, miłych dni Ci życzę. :)

   Usuń
 46. Piękne zdjęcia i niesamowite widoki! Pozdrawiam ♥
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Oh yes, beautiful images. You are brilliant Agnieszka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh Thank you so very much dear Bob. It means so much. Thank you for huge motivation. Have a very nice weekend. :)))

   Usuń
 48. Świetny tekst, ja również uwielbiam zimę, ale tym razem czekam już na truskawki i owoce jedzone prosto z krzaczka. Już w głowie mi borówki i poziomki 🤗☺️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo serdecznie i tak też witam na blogu. :)) Miło mi będzie Cię poznawać. :) Owoce z własnego krzaczka muszą smakować najlepiej. :) Wspaniałego weekendu Ci życzę. :)

   Usuń
 49. Boa tarde, a fotorreportagem com belas fotos está excelente, tem um senão, as mesmas transmitem o frio que se faz sentir na alterar da captação, faz arrepiar.
  Feliz fim de semana,
  AG

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much. :) I love winter and its beauty is like magic for me. :) Have a very nice weekend. Lots of joy. Greetings. :))

   Usuń
 50. Za zimą nie przepadam, ponieważ nie lubię zimna. Moje ulubione pory roku to wiosna i lato.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To teraz wspaniały czas dla Ciebie. :) Niech wiosna i lato tego roku będą dla Ciebie najpiękniejsze. Pozdrawiam. :)))

   Usuń
 51. Jakie piękne widoki! Dobrze, że ta zima jest taka jak powinna chociaż w niektórych miejscach! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo mocno. :*** Kocham taką zimę, bardzo chciałam znów zobaczyć góry zimą. Dla mnie to prawdziwa magia, byłam tam taka szczęśliwa. :)

   Pozdrawiam i życzę bardzo radosnego weekendu. Uściski. :)))

   Usuń
 52. Oj wszyscy kochana mamy coś z dziecka! :D Extra wyprawa, ja za zimą nie przepadam, ale przyznaje ma swój uroczy klimat :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i tak powinno być. :) Ja mam ogrom z dziecka, potrafię bawić się jak pięciolatek. hihihi Dziękuję kochana. Zdrówka, spełnienia dla Ciebie. :*

   Usuń
 53. A ja uwielbiam każdą porę roku, bo każda jest inna i ma w sobie coś wyjątkowego! :) Zima maluje piękne krajobrazy, szczególnie w górach! Zima niesie ze sobą frajdę, podnosi poprzeczkę, daje adrenalinę, która sprawia, że pomimo minusowych temperatur, potrafi być gorąco! Nic dziwnego, że wielu ludzi ciągnie w teren, kiedy na dworze biało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Młoda i taka mądra. Wiele osiągniesz. :) Dziękuję za przepiękny komentarz. :) Ja mam lekkie zgryzy Z latem, ale cenię tę porę roku. :) Ta zimowa wspinaczka była naprawdę wspaniała, a widoki były najlepszą nagrodą. :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, cudownego weekendu życzę. :)))

   Usuń
 54. Nie taka zima straszna na Twoich zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo serdecznie za tak miłe słowa. :) Pozdrawiam i życzę miłych dni. :)))

   Usuń
 55. Aguś, cóż za post! Brawo Kochana Dziewczyno:) Ileż radości na przekazałaś, ile optymizmu, dobrych słów. I przypomniałaś co jest ważne, jak często zapominamy cieszyć się wszystkim, co dostajemy:) Ja też dziękuję za wszystko, co mnie spotyka, do czego mam dostęp. I to za darmo!
  Twoje zdjęcia piękne, wysmakowane, masze Aga niezwykłą duszę, i widać to w Twoich tekstach, i na zdjęciach:)))
  Dobrych, majowych dni:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Moniko. <3 Ty zawsze podarujesz mi uśmiech. :) Twoje słowa zapisuję w serduchu, motywację i radość czuję. Bardzo jestem Ci za to wdzięczna. :) Ja widzę, jak Ty kochasz życie i jesteś za nie wdzięczna. Również widzę to po Twoim blogu. No cieszę się, że choć w taki sposób się znamy. Jesteś na wagę złota. Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę cudownych dni. Niech dni Twoje i bliskich będą szczęściem w najczystszej postaci. Są bliscy, jest zdrowie...jest cudownie. :))) Uściski serdeczne. :)))

   Usuń
 56. Agnieszko, od Ciebie zawsze bije taka pogoda ducha, że czyta się z wielką przyjemnością. Nie ważne o czym piszesz. Zimy co prawda nie zazdroszczę. W tym roku zimne dni przeplatały się u nas z ciepłymi. Nie było to przyjemne.
  Podziwiam i zazdroszczę tych pięknych widoków, które możesz uświadczyć do woli.
  Dziękuję, że tak hojnie się nimi dzielisz z nami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami słów mi brakuje,by wyrazić radość i wdzięczność jaką czuję. Dziękuję z głębi serca droga Moniko. <3 Ja uważam, że jesteśmy TU po to, by być szczęśliwymi. Wierzę, że powinniśmy się dzielić wiedzą, jaką pozyskaliśmy i pozyskujemy. Wiedzą najważniejszą, czyli o życiu. Ja kocham takie widoki, poczułam się bardzo szczęśliwa stojąc na szczycie. Kiedyś marzyłam o aparacie i jest i ja stałam patrząc na coś, co może być niedostępne dla innych osób tego spragnionych. Zawsze sobie myślę, że może choć jedną osobę ciut uszczęśliwię, pomogę. Dla jednej osoby warto, ale ja mam tu całą blogową, przepiękną rodzinkę. Dziękuję. Niech zdarza się w Twoim życiu tyle piękna, ile tylko może. Najserdeczniejsze uściski przesyłam. :))))))

   Usuń
 57. I love winter too, specially snow. Even i did snow trek last year. it was astounding experience. Your pictures remind me that. These pics are amazing. Thanks for sharing.
  Thanks for your support and suggestion on my post, it matters a lot. happy week end.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you dear Shweta. So nice to know you also love winter. :) Love trekking, love mountains. When I am standing on the mountain paek I always feel pure happiness and freedom. :)
   I also thank you for support. Thank you for being. :) Have a very nice weekend. :)

   Usuń
 58. Obojętne czy piszesz o wiośnie, czy o zimie - zawsze emanujesz radością i wspaniałą energią :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana za tak miłe słowa. :*** Staram się cenić daną chwilę. Obie to robimy. :))) Pozdrawiam cieplutko, przyjemnych dni Wam życzę. :)))

   Usuń
 59. Zima tylko na obrazku.Jestem ciepłolubna,w zimie żyję na pół gwizdka.Podziwiam Twój optymizm i radość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. :) Nic tylko życzyć Ci wielu pogodnych dni. Pozdrawiam serdecznie. :))

   Usuń
 60. Piękne zdjęcia i ten optymizm, będę czytać Twój Blog
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Ci bardzo serdecznie. Pozdrawiam i życzę miłych dni. :)

   Usuń
 61. Genialne foty! Kocham góry i stara się jeździć nawet dwa razy w roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serca. :) Góry zawsze dają radość, no nie.? :D

   Pozdrawiam, miłego dnia. :)

   Usuń
 62. Thanks for all your efforts that you have put in this, It's very interesting Blog...
  I believe there are many who feel the same satisfaction as I read this article!
  I hope you will continue to have such articles to share with everyone!
  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 63. na szczęście zimowe dni za nami.... majówka zresztą również. Witam się z usmiechem, odpowiadając na piękne usmiechy ze zdjęć. Pozdrawiam Ala

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. :) Uśmiech wysyłam prosto do Ciebie. Pozdrawiam serdecznie. :)))

   Usuń
 64. Ja jestem zdecydowanie wiosnolubna i cieszę się nią właśnie teraz całą sobą, bo przecież jeszcze chwila i przeminie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniale napisane. Ciesz się całą sobą, wszystko przemija często za szybko. Wspaniałych dni Ci życzę. :)

   Usuń
 65. Byłoby nudno, gdyby wszyscy lubili to samo. Każda pora roku ma swój urok. Piękne zdjęcia Aguś. Podoba mi się Twój optymizm :) Uściski posyłam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powtarzam to samo, byłoby strasznie nudno, gdybyśmy wszyscy lubili to samo, myśleli tak samo... Dziękuję kochana za przemiłe słowa, zapisane już w serduchu. Również posyłam uściski, wspaniałych dni Ci życzę. :))))))

   Usuń
 66. Piękne zdjęcia, ale zdecydowanie wolę wiosnę i lato. Mogę wtedy szaleć w moim ogrodzie, a to jest to, co Tygryski lubią najbardziej :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :***

   Hahahaha Cieszę się, że jesteś w swoim żywiole. :)))) Ja również cieszę się z mojego małego balkonowego ogrodu. Niech Twój ogród pięknieje z każdym dniem za sprawą Twojej troski o niego. Pozdrawiam, życzę cudownych dni. :*

   Usuń
 67. Witam, jestem z rewizytą :) Piękne widoki, każda pora roku ma swój urok. Wdzięczność to podstawa, szczere odczuwanie jej uruchamia pozytywne energie. Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie. :)))

   Bardzo pięknie napisałaś. :* Wdzięczność to chyba jedna z najważniejszych cech. Staram się doceniać to, co mnie otacza, jeszcze się uczę. :) Pozdrawiam bardzo serdecznie. Uściski wielkie. :)))

   Usuń
 68. a ja sie cieszę że mamy cieplejsze dni

  OdpowiedzUsuń
 69. Każdemu inaczej w duszy gra i dzięki temu nie jest nudno :) Ja zimy nie lubię bo tęsknię za swoimi roślinkami ale zimowe widoki rzeczywiście zapierają dech. Dobrze, że mamy tak zmienny klimat, każdy znajdzie coś dla siebie.
  Serdeczności Agnieszko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie kochana Ewo, każdy znajdzie coś dla siebie. ;) Ja czuję w jesieni i zimie niesamowitą magię. Wiele osób widzi szarość, a ja całą gamę baśniowych barw. hehe Mam tak od dziecka. Ogrody kocham, cieplejsze dni, choć nie upalne cieszą mnie z powodu roślin. :) Co roku z mamą tworzymy na balkonie nasz mały ogród, kochamy to robić. Takie nasze wspólne działanie, nasza mała oaza. :) Pozdrawiam bardzo serdecznie. Cudownych dni. :)))

   Usuń
 70. Po tygodniu spędzonym w znienawidzonym przeze mnie jaskrawym słońcu (w większości) i takiej że temperaturze dochodzącej do 30 stopni ... bardzo Ci dziękuję za ten post:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahahahahaha Bardzo proszę. :D Ja też nie znoszę takich temperatur i jaskrawego słońca. Nawet nie wiesz jakie nerwowe ze mnie się zombie robi. hihihih

   Pozdrawiam, super dni życzę. Widziałam, że pojawił się u Cia nowy post, także niebawem zawitam na Twym blogu. :))

   Usuń
 71. Kochana!
  Zimę lubię i ja, bo to czas moich urodzin:)
  Każda z nas ma coś z dziecka i dobrze.
  Dziękuję za Twoją obecność na moim blogu i miłe komentarze:)
  Pozdrowionka zostawiam serdeczne:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam kochana. Wiesz, że rano po wstaniu myślałam, że dziś jest sobota. hahahaha

   Ja też mam urodzinki w zimie, może dlatego jestem taka zimnolubna. :D Bardzo dbam o dziecko będące moją wielką częścią. :))) Pozdrawiam i dziękuję za obecność. Miłego dnia życzę, zdrówka i dużej dawki uśmiechu. :*

   Usuń
 72. O masz!! niesamowite, że zajrzałaś do mnie. Ja nie jestem z grona typowo dziękujących Bogu, ale rzeczywiście mam swoją Drogę i robię swoje, żeby była kolorowa, czyli często dziwiła, żeby nie była nudno i za smutno. (Choć na początku pisania było smutno bo akurat rozstawałam się z mężem) Tak czasem jest i akurat musiałam się zwierzyć światu, wykrzyczeć rozpacz. I to mi pomogło.

  Pewien instruktor na ćwiczeniach, ucząc nas, powiedział: intencja jest najważniejsza. Robimy na początku jak umiemy, a w końcu uda się zrobić jak trzeba. Zdaje się, też wyznajesz taką zasadę?!
  Powodzenia na Drodze, hehe (też lubię i często się zahahuje )))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że znalazłam Twój blog, ja go już obserwuję przez Google, ale jeszcze zaobserwuje przez linka, bo często zapominam o Google plus. Ty zaczęłaś pisać, roztajać się z mężem, a ja postanowiłam pisać po pokonaniu choroby. To był taki mój pierwszy większy krok. Dziękuję Bogu za moją przyjaciółkę, bo to ona mnie usilnie namawiała, zawsze wspiera. :) Ja po chorobie, po walce trzyletniej, strasznie czułam się zmęczona. Do tego z tego względu, że choroba mnie zaatakowała przez pracę, bardzo zaczęłam się bać pracy...jakiejkolwiek. Usłyszałam kiedyś, że te trzy lata walki o zdrowie były moimi wakacjami....to była męka, każdego dnia walka, by zrobić krok, by ruszyć ręką czy szyją, bo mnie sztywniało całe ciało, od stóp po głowę. Blog, ludzie wspaniali, jakich tu spotkałam, spowodowali, że zaczęłam coraz bardziej wierzyć i stawiając krok za kroczkiem, zaczęłam odbudowywać życie. Nie spieszę się, idę własnym tempem, jest coraz lepiej. Jestem czasami poganiana, ale ja powtarzam, że to moja droga i póki się nią cieszę i widzę, że idę do przodu, to jest dobrze. :)

   Właśnie taką zasadę wyznaję. Ja robię, co mogę, staram się, jak mogę, a resztę zostawiam Bogu czy w co, kto wierzy. :) Bardzo się cieszę, że odnalazłam Twój blog, bo czuję, że mamy wiele wspólnego. Ja Ci życzę, co najlepsze. Będzie coraz lepiej, coraz piękniej, bo my się nie poddajemy, a to najważniejsze. :)))

   Wiem...napisałam cały poemat. hehehe

   Usuń
 73. Też lubię taką piękną i malowniczą zimę, ale cieszę się że już mamy piękną i ciepłą wiosnę :) Uwielbiam góry o każdej porze roku, szczególnie latem :)
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam kochana. :) Ja to z tych nielubiących upałów, ale cenię każdą porę roku. :) Już nie mogę się doczekać kolejnej wyprawy górskiej, ja to chyba maniak takich wypraw. :D

   Pozdrawiam cieplutko, pięknych, radosnych dni Ci życzę. :)))

   Usuń
 74. Lubię zimę (chociaż i tak najbardziej lubię wiosnę : i ciepełko) Zimowe krajobrazy mają w sobie coś magicznego. Uwielbiam patrzeć, jak promienie słońca odbijają się w śniegu i mienią wszystkimi kolorami wyglądając jak najcenniejsze klejnoty :) Piękne, tajemnicze i magiczne są Twoje kadry :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. :* Zapomniałam dodać właśnie takie zdjęcie...ze śnieżnymi diamencikami. Zawsze o czymś zapominam. hehe Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę jak najfajniejszych dni. :)

   Usuń
 75. piękne zdjęcia i również widzę zachwyt nad życiem... no i dobrze!! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo serdecznie. Kocham Matkę Naturę. :) Pozdrawiam, miłego dnia. :)

   Usuń
 76. Tak wiele radości w Twoich zdjęciach i optymizmu :) ale może Agnieszki tak już mają... :) Pozdrawiam serdecznie i dzięki za odwiedziny. Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe Dziękuję bardzo Agnieszko. :D Pozdrawiam w tym zacnym dniu, uściski wielkie. :)))

   Usuń
 77. Admiration to your beautiful world.

  I wish You all the best.
  Greeting and hug.

  From Japan, ruma ❃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so very much. :) All the best also for you. Have a very nice day. Greetings. :))))))

   Usuń
 78. Agnieszko Ty radosna iskierko,czytając i oglądając Twoje piękne zdjęcia mogę cichutko powiedzieć ,że zima ma swoje uroki.Szczególnie na fotografii,szczególnie w upalne dni warto powspominać padający śnieg i mróz :D
  Jednak wolę wiosnę, kolorowy i pachnący fiołkami i konwaliami maj :D
  Buziaki dla Ciebie kochana zostawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana za tak miłe słowa. :))), Mimo że ja kocham zimne klimaty, to wiosna też mnie cieszy. Jutro pojawią się nowe kwiaty na balkonie, tak mnie to raduje. Coś choroba chce mnie chwycić, ale muszę z nią wygrać. Także dziś oszczędzanie energii. hehe :) Pozdrawiam cieplutko. Niech wiosna napełnia Twoje serducho szczęściem jak nigdy wcześniej. Buziaki. :*** :)

   Usuń
 79. Jako dziecko uwielbiałam zimę, zjeżdżanie na sankach czy jazdę na łyżwach. Obecnie zima kojarzy mi sie głównie z błotem wnoszonym do domu:) Nie będę oryginalna - kocham wiosnę. Mam ogórdek i kocham w nim spędzać czas a także grzebać w ziemi: siać, sadzić, pielęgnować:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja widzę zimę jak dziecko, wiele widzę jak dziecko. haha Bardzo lubię wiosnę, nie mam prawdziwego ogrodu, ale mam swój mały na balkonie i też kocham w nim przebywać, zajmować się roślinami. :) Pozdrawiam serdecznie, niech roślinki pięknie nam rosną. <3

   Usuń
 80. Ja tam wolę cieplejsze klimaty, ale zimę doceniłam chyba dwa lata temu. Doceniłam w sensie fotograficznym. Ona jest wspaniałą modelką, nie sądzisz? Ależ mi się podoba to zdjęcie z piórkiem. Chyba Ci je ukradnę i ozdobię nim swój pulpit. Uścisków moc zasyłam kochana!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, wspaniała modelka. :))) Miło mi będzie , jeśli ozdobisz sobie pulpit moim zdjęciem. :* Uściski kochana. Miłego, bardzo radosnego weekendu Aga życzy Adze. :D

   Usuń
 81. ZDJĘCIA Twoje są piękne i widać, e mas pozytywną energię i ciepło, cieszy mnie to i dziękuję pięknie za komentarz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serducha. :))) Ja po prostu się staram. hehe Pozdrawiam, miłego dnia życzę oraz miłego weekendu. :)

   Usuń
 82. I chociaż zima ma swoje uroki to ja za nią nie przepadam. Uwielbiam Twoje zimowe krajobrazy.
  Jak zwykle przepiękne zdjęcia i cudowny post.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga Łucjo. :* Bardzo dobrze, że się różnimy. :) Wielu pięknych dni Ci życzę. Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie upał, ledwie dyszę. hehe Wspaniałego weekendu życzę. <3

   Usuń
 83. Agnieszko zima jest również moją ulubioną porą roku :).
  Oczywiście w każdej coś znajdę co mnie cieszy ale zima wygrywa :).

  Na Równicy byłam kilka razy na samym szczycie chyba 2 :).

  Jak zawsze pokazałaś nam cudne zdjęcia :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jupiju Jak mnie cieszy, każda osoba ceniąca piękną panią zimę. :D Ja kocham też całym sercem jesień, zawsze cieszę się, kiedy kończy się lato i mogę powitać jesień. hehe

   Powiem Ci, że już strasznie tęskno mi do gór i mam nadzieję, że w nowym tygodniu uda się pojechać. Jakoś nie umie wytrzymać za długo bez gór i tego poczucia wolności. :)

   Dziękuję Ci za piękne słowa, za wszystko. Cudownych dni dla Was, najserdeczniejsze uściski. :)))

   Usuń
 84. O widzisz Ja też ostatnio wróciłam wspomnieniami do zimy Lubię ja na początku zimy potem zwykle mam już dość ale zima jest fotogeniczna ☺☺☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam radośnie. :) Zima to wspaniała modelka, jak to jedna z moich cudownych koleżanek blogowych napisała. :) Pozdrawiam, radosnych dni życzę. :)

   Usuń
 85. Generalnie nie podążam za tłumem, ale zimy nie cierpię 😫 bo jest zimna, infekcyjna, trzeba zakładać tonę ciuchów... a zanim wcisne w nie Gabrysia to jestem cała mokra... w jednym się zgadzam - zima jest piękna
  A Wy cudownie w cudnym otoczeniu 💙 nie mogę się na Was napatrzec 😁 poszlabym z wami na taką wyprawę, z radością
  Ściskam mocno !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że jedni lubią wiosnę, inni zimę. Ja zaś głównie latem przeżywam męki. Źle się czuję, jestem senna, bolą mnie stawy...chyba żem jakaś dziwna. ;D My byśmy poszli z Tobą na taką wyprawę bardzo chętnie. :) Wzielibyśmy Gabrysia w jakieś boskie miejsce, żeby zobaczyć jego bezcenną radość. :) Ściskam mocno Was oboje, codziennie jestem z Wami w modlitwie. Cudownego dnia kochani. <3

   Usuń
 86. Cześc Aguś, zaglądam i zaglądam, :) z niecierpliwością czekam na nowy wpis i zdjęcia. Łap wiosnę w obiektyw! :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj droga Agnieszko. :))) Coś mało w tym roku chwytam wiosnę w obiektywie, ale coś tam uchwyciłam i jeszcze będę. :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, pięknego nowego tygodnia życzę. :)))

   Usuń
 87. Cóż mogę sie z Tobą zgodzić Agnieszko, że zima jest pełna uroku, taka kraina baśni. Ale ja jej nie lubię, zawsze mam depresje zimową i czekam z utęsknieniem na wiosnę. Piekne zdjęcia. Umiesz zobaczyć fascynujące drobiazgi i je przekazać nam. Śliczne zdjęcie liścia z kroplą, to jest takie niezauważalne, ale Ty zobaczyłaś. Mogłabym tak opisywać każde zdjęcie:)
  Jesteś romantyczką!
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witanko. :) Ja wiem, że kochasz wiosnę i tym bardziej się cieszę, że napisałaś mi tyle chwytających za serce słów. Dziękuję. <3 Ja mam tak z latem, jakoś mam gorszy humor i mniej energii... hahaha Samą mnie to śmieszy. :D Ale czy to nie fajne, że latem ludzie się cieszą, a i zima znajdzie swoich zwolenników, którzy swoją radością z jej obecności, mogą komuś podarować choćby mały uśmiech, w okresie znienawidzonej przez nich zimy...no i na opak. :D
   Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Twój magiczny ogród. :)))

   Usuń
 88. Pięknie opisane, fantastyczne fotografie. Bardzo mi się podoba Twoja fascynacja zimą:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś przemiła. Dziękuję za tle pięknych słów. Bardzo serdeczne uściski Ci wysyłam i życzę, co najlepsze. :)<3

   Usuń
 89. Cześć ;) ja ja czekam i czekam na nowy wpis..co u Ciebie ? gdzie się podziewasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj kochana. :))) Ja już tworzę nowy post, mam nadzieję, że uda mi się wypuścić go w świat w tym tygodniu. :) Ty wiesz, że ja dziś mega senna, nic ino spać mi się chce...no i jeść. Pojęcia nie mam po co to piszę. buahahahaha :D

   Usuń
 90. Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo serdecznie Agnieszko. :) Uściski. :)

   Usuń
 91. Zimowa Dziewczyno, a teraz czekam na kolorowy wiosenny post.
  Serdeczności zasyłam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo serdecznie. Post się tworzy, nieco opornie, bo choroba trzyma. Pozdrawiam cieplutko. Wspaniałego dnia życzę. :))

   Usuń
 92. Ojej i to tak niedawno było ale Cię dziewczyno zasypało haha czekam zatem na słoneczne fotki - choć te zimowe cudne :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie Beato. :) Następny post będzie nieco bardziej kolorowy. hehe Pozdrawiam i wielki serdeczny uścisk przesyłam. :)))

   Usuń
 93. Na takich zdjęciach zima cieszy oko.....
  Z całego posta przebija radość życia....i to jest wspaniałe. Od razu pozytywne myśli napływają..

  Pozdrowiernia posyłam...

  OdpowiedzUsuń