niedziela, 3 października 2021

Radość, groza, zabawa, spełnione marzenia.

 


W tym odcinku 'Madre i jej córa' możecie się spodziewać:

 • Grozy.
 • Śmiechu, bądź choć uśmiechu, bądź choć lekkiego uniesienia warg ku górze.
 • Zaskoczenia.
 • Miłych odczuć w okolicy brzucha i serca.
 • Nadmorskiego klimatu.
 • ŚMIECIARKI!
🙟🙝Nastąpił dzień, na który czekała córka, czyli ja. Madre postanowiła wypowiedzieć słowa, na które czekałam z utęsknieniem, a brzmiały one, jak najpiękniejsza pieśń baśni, czyli: 'Jedziemy do Łeby.'


Oczy mi się zaświeciły, w wyobraźni już się pakowałam. Obliczyłyśmy wydatki, ja zapłaciłam za nocleg, a madre resztę i nie chciała słyszeć protestów, że coś jej kupię w prezencie...do tego jeszcze wrócimy.
Nocleg zamówiony w czerwcu, nocleg stracony. Nagle, zacnego wiosennego dnia zadzwoniła właścicielka pensjonatu 'Muszelka', który bardzo lubimy i zapytała, czy zgodziłybyśmy się- tu następuje pauza i dzwonię do mamy, bo chyba coś poknociłam, także chwileczkę- Tak...poknociłam. :D
W czerwcu nie pojechałyśmy, ponieważ nie było żadnego od nas i z okolic sensownego dojazdu. Przenieśliśmy wyjazd na lipiec. No i wracając...
Nagle zacnego wiosennego dnia zadzwoniła właścicielka pensjonatu 'Muszelka', który bardzo lubimy i zapytała, czy zgodziłybyśmy się zmienić datę przyjazdu o trzy dni. Akurat trafiła jej się ogromna grupa turystów, a to spora okazja. Właścicielka przedstawiła to dogłębniej i bardzo miło. Poszłyśmy na ugodę. Właścicielka załatwiła nam nocleg na te trzy dni w innym pensjonacie. Zaś ten drugi pensjonat okazał się za płotem 'Muszelki'. Także trzy dni spędziłyśmy u sąsiadki, miło ugoszczone, a potem przeszłyśmy za płot. Śmiałyśmy się z tego. Czułyśmy się, jakbyśmy po trzech dniach kończyły wakacje i tego samego dnia zaczynały nowe. 

Obie czujemy to samo, jesteśmy tam takie szczęśliwe. Łeba jest nam bardzo bliska, jest naszym miejscem. Mama orientuje się, co gdzie jest, jakby tam mieszkała, a ja podziwiam jej uśmiech i radosne spojrzenia. Jak zawsze w tym miejscu na ziemi zapytałam:
'No i co, mogłabyś tu mieszkać?'
'Ja już tu dwa domy na sprzedaż widziałam'.
hahaha

Ja to miałam z mamą przeboje. Wracając do prezentu dla Niej.
'Chcę Ci coś kupić.'
'Ale cooooo... No może sukienkę, taką letnią.'
'Idziemy szukać.'
'Może tu wejdziemy?'- patrzy, patrzy, patrzy.
Czekam.
'A wiesz tu jakoś za mało miejsca, wejdźmy tam."
Znajdując się ok. 30 sekund w danym sklepie, słyszę:
'Wychodzimy! Tu NIC dla mnie nie ma.'
Nasze kroki zawędrowały do straganu.
'No może ta....nie, choć TA mi się podoba, ale nie...wszystko takie krótkie i na glisty.'
Kupiła bluzkę, w której wygląda pięknie.
Kupiła za swoje.
'Ale to ja chce Ci coś kupić.'
'No chciałabym tę sukienkę.'
Dzień nadziei.
'Ta, ta jest piękna, widzisz?'
'Bardzo ładna.'
'Ale nie, jakaś taka...'
W rezultacie nic nie kupiła, jest boska. :)


Chciałabym coś ogłosić, a mianowicie 20 lipca 2021 roku około godziny 10 rano zobaczyłam coś, co wpłynęło na mnie, jakbym dostała od Losu cały las szczęścia. Jadąc ciufcią, zerknęłam sobie w prawo, a tam, czyżby, czy to możliwe... o mój Boże...TAAAAK.
Facet szedł ubrany w bluzkę AWOLNATION i to taką kolekcjonerską. Tylko prawdziwy fan może taką mieć. Było tylko parę egzemplarzy, on go miał na sobie. hahaha Ten, kto zna mnie dłużej, to wie, że jestem wielką i wierną fanką tego zespołu. Tu link do posta z jednego z moich najpiękniejszych dni w życiu dla tych, co nie czytali, a chcieliby. Specjalnej róży moc.


Także 20 lipca był idealnym dniem, choć nie tylko dlatego. Uwielbiam wydmy. Przeszłyśmy las, tak bajkowy, że myślałam, iż mi łzy wzruszenia ulecą. Na wydmach, zanim wtaszczyłam się na pisakową górę, usiadłyśmy koło drewnianego słupka. Niedaleko mnie usiadł starszy pan. Zaraz, kiedy wstałam, okazało się, że pan zasłabł, ponoć coś go poważnie ugryzło. Dziękowałam Bogu, że kazał mi wstać. Pan zemdlał, wezwano pomoc. Z tego co wiem, to było potem lepiej i niech ma się pan dobrze. Ceńmy, ceńmy chwile.

 

 
Wracając z wydm, czułyśmy się magicznie. Kopałam mamę wodą, zbierałyśmy kamyki, które kolekcjonuję. Nadmorskie kamyki mają dobrą moc, mówię Wam, wystarczy w nie uwierzyć.Raz mamę umęczyłam na maksa... Choć winna do końca nie jestem, bo sama się upierała, że chce iść i zaznaczyć pragnę, była zadowolona i dumna z siebie, z nas.
Żeśmy sobie z centrum do Nowęcina poszły i ogólnie sobie spacerowałyśmy cały dzionek tak, że prawie 35 tysięcy kroków zrobiłyśmy. haha To był jedyny raz, kiedy nie poszłyśmy za zachód słońca.

 


 
Zdecydowanie nie jesteśmy turystkami, my lubimy się włóczyć, jak my to mówimy: 'szlajamy się'. ;D
'Chodź, pójdziemy w te pola.'
'Chodź, skręćmy w te zarośla.'
Ileż my uliczek, mało bądź niemal wcale nieodwiedzanych miejsc odkryłyśmy. Niestety z tych miejsc nie ma zbyt zdjęć, bo żyłam chwilą.Moją ulubioną trasą była ta wybrana przez Madre. Do końca lasu, potem se w lewo skręcimy, gdzie my są, tu musi być jakieś wyjście i takie tam. Doszłyśmy na piękną, niemal pustą plażę. My stałyśmy powyżej w lesie. Szłyśmy leśną dróżką z widokiem na morze. Nagle znalazłyśmy się na mniejszych wydmach. Musiałyśmy przechodzić niemal na czworaka pod drzewem iglastym, było idealnie.Czas jednak na trochę GROZY.

Jednego wieczornego wieczora, kiedy akurat poczułam wenę do robienia zdjęć, zdarzyło się coś przerażającego. Może wrażliwi powinni to ominąć, nie czytać. ;)

 


 

Ja powiadam...co za bezczelność w wieczorny wieczór się zdarzyła.
Śmieciarka na czele z panami zajmuje się swoją robotą. Ja wchodzę w tym czasie do kałuży wielgaśnej utworzonej  na piasku. Radośnie cykam zdjęcia i widzę coś wielkiego z lewej, śmieciarka, ale nie przez nią poczułam niepokój. Jakoś ci panowie dziwnie patrzą. Cykam kolejne zdjęcia...eee...śmieciarka wchodzi mi w kadr, a panowie coraz weselsi. No i co... hahaha
Śmieciarka mnie goniła po plaży. Wjechali w tę kałużę, śmiali się na całego, ja uciekałam, oni za mną, było zaskakująco i zabawnie. Nie każdy może się pochwalić, że był goniony po plaży przez śmieciarkę. :D

Kochani, nie chcę przedłużać. Było wspaniale. Mamie raz nie było wygodnie, to zażyczyła sobie w żartach, bym jej oparcie z piasku zrobiła i zrobiłam. Matuniu, ale żeśmy się śmiały. Ileż my głupich filmików ponagrywały, głównie do bracika.
Matka i córka, prawdziwe przyjaciółki i to w miejscu, które obie kochamy. Mogłabym pisać i pisać. Jestem ogromnie wdzięczna za te wakacje, za bycie tam razem i raduję się, że obie jesteśmy 'szurnięte'.
Ceńmy.
Bądźmy sobą.
Odkrywajmy.
Popełniajmy błędy.
Uczmy się.
Wzrastajmy.
Dzielmy się.
Dziękujmy.

Dziękuję za bycie tu ze mną i moimi bliskimi. <3

Ps. Zdjęcia z serii, gdzie Agnieszka lubi umieszczać słońce. :D

 
 


 

 


Ps.2...dla wytrwałych. 
Oto co dwie dorosłe kobiety robiły na plaży... rysowały. haha

Mamunia narysowana przez mła.

 

Ja narysowana przez Mamunię. ;D
Dużo dobra dla Was. <3


145 komentarzy:

 1. Witaj kochanie. Z Waszych buziaczków widać, radość i, że razem byłyście szczęśliwe. Czyli wakacje udane!Piękne zdjęcia Was rozbawionych i... przyrody. Zauważałaś drobiazgi takie jak piórko , listek, kamyczek... Widać, że jesteś romantyczką. Pozdrawiam Ciebie i Mamę bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję całym sercem i miło mi czytać Twoje słowa. :) Bardzo mnie mało na blogu i bałam się, że o mnie zapomnicie. Chce tu być często, tęsknię, a ciągle jakieś kłody...ale nie dam się. :))) To były piękne wakacje, to był czas tylko dla nas. Oczywiście przekażę Mamie pozdrowienia, dziękuję za nie. Mocno Cię przytulam do serca. :))) <3

   Usuń
 2. Super ,brawo ,pełny luz, uruchomiona fantazja, tak ma być.Zazdroszcze takich wakacji.Co do zdjęć to jesteś MISTRZYNIĄ , niesamowite.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uśmiecham się do Ciebie nieśmiało, bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Dziękuję, że jesteś tu ze mną i moimi bliskimi. :))) <3

   Usuń
 3. Jesteście NIESAMOWITE! Fantastyczne Dziewczyny, Przyjaciółki, cieszę się z Wami, choć dwie łezki mi się zakręciły- nigdy nie miałam córki...wiem, każdy ma swoją drogę, wcale nieasfaltową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy kochana Basiu. Ja Ci powiem, że mama z Ciebie wspaniała, kobieta wspaniała, nauczycielka, przyjaciółka, córka...wspaniała. Dla córki byłabyś najlepszą przyjaciółką, wiem to na sto procent. Jesteś Basiu wspaniała, jesteś moim ogromnym DAREM!!!!! <3

   Usuń
 4. Wspaniałe są takie chwile spędzone z ukochaną osobą. Piękne zdjęcia. I z innej bajki: czy doszła do Ciebie Agnieszko paczka ode mnie wysłana kilka tygodni temu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Alicjo. :) 
   Dostałam paczkę w tamtym tygodniu i już poczyniłam starania, by Ci to okazać, ale już tu napiszę... Byłam i nadal jestem i będę zachwycona. Paczka przyszła do mnie w najlepszym momencie, tak jakbyś wiedziała, że jej potrzebuję. Liść, czyli moja mania jest ozdobą stołu i dziennie mnie raduje. No, a z notesu zrobiłam bardzo ważny użytek, ale o tym się dowiesz niebawem. Jestem Alicjo niebywale wdzięczna, uważam, że mam ogromne szczęście. Chciałabym tak wspaniałe kobiety znać w życiu prywatnym, naprawdę chcę, byś wiedziała, że noszę Cię w sercu, że jestem zachwycona prezentem od Ciebie i dziękuję Bogu, że postawił Cię na mojej drodze, dziękuję. <3 <3 <3

   Usuń
 5. Masz talent Agnieszko. Do opowiadania, do fotografowania i przekazywania radości! Jesteś czarodziejką!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytać, że jestem 'czarodziejką' budzi uśmiech serca, naprawdę budzi ten najczystszy rodzaj szczęścia. Dziękuję Ci za to. Absolutnie jestem wdzięczna za Ciebie, przytulam baaaardzo mocno. <3 :))))

   Usuń
  2. Ależ czy słowo CZARODZIEJKA nie jest naprawdę przepięknym słowem, jestem pewna, że i Ty tak myślisz. Tulę Czarodziejko kochana. <3

   Usuń
 6. Un gran relato bien acompañado por unas bellas fotos.

  Saludos.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello dear Tomas, thank you so very much. :)
   Saludos. :)))

   Usuń
 7. Bardzo osobiste i piękne kadry. Czułe opisy i Wasza relacja ♥️😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję piękna kobieto, dziękuję. :)))) Tulę mocno, cieszę się, że jesteś. :******

   Usuń
 8. Zastanawiałam się, w jakich słowach ująć pogodę i spokój, jakimi mnie napełnił Twój tekst. I podpiszę się pod poprzednim komentarzem - to jest dokładnie to, o co mi chodziło: przekazujesz radość :) Masz niezwykłą moc, jest w Tobie światło.
  I jeszcze masz wspaniałą Mamę oraz cudowną relację z Mamą, chętnie bym Was obydwie wyściskała. Tymczasem wszystkiego najcudowniejszego dla Was, dla całej Twojej Rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem bardzo wzruszona Twoimi słowami, dziękuję całym sercem, naprawdę czuję wzruszenie. Sama bym Cię przytuliła, porozmawiała, podziękowała, spojrzała w dobre oczy. Dziękuję, że tu jesteś, dla mnie to wielki dar i nie umiem opisać, jak jestem wdzięczna. Przytulam bardzo mocno, dziękuję. <3 :))))

   Usuń
  2. Jesteś aniołem, bo ja miałam wczoraj okropny dzień i mówiłam głośno: Boże, proszę daj mi kogoś do pomocy, proszę o jedno dobre słowo. I oto otrzymałam Ciebie i Twoje słowa, nie jedno, ale cały skarbiec :)
   Dziękuję!

   Usuń
  3. Jak Boga kocham, jesteś moim szczęściem, dziękuję za tak piękne słowa, to ja nawet nie mam pojęcia, jak Ci podziękować. Ja mam teraz ciężki czas w pracy, nawet nie wiem, czy ją zachowam, ale wszystko wydaje się piękniejsze z takimi ludźmi jak Ty, jesteś Darem!!!!!!!!!! Przytulam do serca. <2 <3 <3

   Usuń
 9. Jesteście z mamą niezwykle do siebie podobne. Widzę, że wypad nad morze się udał i że jesteście z niego zadowolone. Widać to po Waszych oczach. Jeszcze nigdy nie byłam w Łebie. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, mam nadzieję, że tam pojedziesz, zasługujesz, by tam być. Ogromnie mocno Ci tego życzę, Łeba Cię pięknie przyjmie, a jakbym i ja tam akurat była, to bym Cię wszędzie oprowadziła. Pozdrawiam najserdeczniej. :)))))

   Usuń
 10. Przepiękne robisz zdjęcia. Widzisz, po prostu widzisz to małe piękno, które trzeba uchwycić zaraz, natychmiast, bo za chwile zniknie. Patrzę, zachwycam się i znów patrzę, zachwycam...
  Zachwycam się również Twoimi relacjami z mamą. Wspaniałe, ciepłe, przyjacielskie. Mieć taką matkę to skarb, mieć taką córkę to szczęście.
  Życzę wam następnych wielu wspaniałych przeżyć ze sobą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana duchowa przyjaciółko. Tyle przepięknych słów, tak idealnie opisane zdjęci. Kocham mamę i myślę, że obie jesteśmy dumne z naszej relacji. Tak, ona jest moim skarbem. Te nasze wakacje w Łebie są zawsze udane, jesteśmy tylko we dwie, jesteśmy dla siebie na wyłączność. :) Dziękuję, że z nami tu jesteś, pragnę i życzę, by szczęście Ci otaczało, jak najwięcej, jak najczęściej. <3 :)))

   Usuń
 11. Jaki to miły i dobry wpis w tm nie najłatwiejszym dla mła dniu. Ile w nim dobrego i rozgrzewającego. Bardzo to mnie na duchu podniosło, Madre i Ty we właściwym "swoim" miejscu na wakacjach. I foty takie prawdziwie wakacyjne. Dobrze jest, choć czasem smutki człeka dopadajo. Dobrze jest bo są te chwile które ładują akumulatory. Buniole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaszczytem jest dla mnie, że mogłam choć trochę podnieść na duchu, dziękuję za tak wspaniałe słowa, sercem się do Ciebie uśmiecham. U mnie też ostatnio więcej stresów, smutków, ale te chwile, te  wyjątkowe chwile są najcenniejsze, są naszymi wielkimi darami i życzę nam ich, jak najwięcej. :)))

   Usuń
 12. Wspaniała relacja z Waszego wspólnego wypoczynku. Zachwycają mnie Twoje zdjęcia! Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również pozdrawiam gorąco i dziękuję bardzo mocno. Tulę sercem całym. :))) <3

   Usuń
 13. Urocza relacja.
  Fantastyczne zdjęcia.
  Jak dobrze, że możesz spędzać z Mamą takie chwile.
  Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. :) Tak, to wielki dar, że mogę tak spędzić czas z mamą. :) Pozdrawiam najserdeczniej, miej jak najwięcej pięknych chwil. <3 <3 :)))

   Usuń
 14. Tylko pozazdrościć tak wspaniałego czasu,który mogłaś spędzić ze swoją mamą:)))śliczne zdjęcia:)))Pozdrawiam serdecznie i mamę i córkę:))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, pozdrowienia zaraz przekażę, jesteś kochana. :)))) Pozdrawiam sercem, przytulam mocno. <3 :))))))))

   Usuń
 15. Fantastyczny post, radosny, wakacyjny i tyle w nim pozytywnych emocji. Wasza bliskość zachwyca, żałuję że już nie mam Mamy a i szans na córkę zadnych. Na szczęście mam synowa i wnuczkę. Zdjęcia są absolutnie piękne, w niepozornych rzeczach dostrzegasz niewidzialne dla innych.
  Łączę moc serdeczności.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję najserdeczniej. <3 Masz synową, masz wnuczkę, a one mają Ciebie, jesteście tak wielkimi dla siebie darami. No nie wiem,musze to napisać, mam nadzieję, że nie robię błędu, ale czuję, że mam napisać, że Mama jest obok Ciebie i zawsze tam będzie, zaraz obok i w Tobie. 
   Ja Cię najserdeczniej pozdrawiam, dziękuję, że jesteś i pragnę Twojego szczęścia. <3 :)

   Usuń
 16. Agnieszko droga! Nie za często się tu pojawiasz, ale jak już jesteś to wnosisz niesamowitą dawkę optymizmu i radości!!! Wspaniale że masz taką relację z mamą, że lubicie razem spędzać czas, że było Wam wesoło i wspaniale odpoczywałyście :) Łeba kojarzy mi się z tłumami ludzi, a w Twoich kadrach tego w ogóle nie widać... Twoje zdjęcia mnie urzekają - wspaniale potrafisz "chwytać w kadr" to co ulotne: piórko, listek czy przesypujące się ziarenka piasku. Dziękuję Ci za ten post, za to że jesteś i że tak wspaniale potrafisz się dzielić swoimi przeżyciami z innymi. Dużo serdeczności dla Ciebie i mamy :)))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję najserdeczniej. <3 Widzisz ziarenka piasku jak lecą z wiatrem? Są na zdjęciu z piórkiem. Kocham Matkę Naturę, dziękuję Jej, że pozwala mi dostrzegać takie małe ogromne piękno. :) Chciałabym tu bywać często, bardzo chciałabym. Wiesz, jak jest, ja swoje, Bóg swoje i tak wkoło. No, ale kocham tu być z Wami, jesteście moim światłem, dzięki Wam jestem mądrzejsza, silniejsza, bardziej świadoma. Łeba jest zatłoczona, ale my chodzimy własnymi drogami. Ja nie lubię tłumów, to też ciągnę w miejsca, gdzie ludu jest naprawdę mało, mam też ten dar, że będąc tam w tłumie, ja go nie widzę i skupiam się na trawie, motylach... heheheh :D Dziękuję Ci, że jesteś, ja czuję takie szczęście. Piszę do Ciebie i nie, że tylko sobie piszę, ja naprawdę czuję wdzięczność, szczęście i mam poczucie, że piszę do bratniej duszy. Bądź szczęśliwa piękna kobieto. :) <3 <3

   Usuń
 17. Pięknie. Ty robisz takie zdjęcia, że oczu oderwać nie można, a niektóre są bardzo profesjonalnie. Rozważ jakieś konkursy fotograficzne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana jesteś Aniu, dziękuję. :)))) Nadal mam w sobie tę denerwującą nieśmiałość, ale wiem, że warto starać się ją pokonać i zwyczajnie ruszyć dupsko. hehe Pozdrawiam Cię najserdeczniej. :))))

   Usuń
 18. W każdym słowie i na każdym zdjęciu, na którym jesteście obie z Mamą widać, że to był piękny i wyjątkowy czas. Uchwyciłaś na zdjęciach Wasze niezapomniane chwile, do których będziecie mogły wracać za każdym razem, kiedy pomyślicie o Łebie.
  Wiem, że za każdym razem to powtarzam, ale robisz niesamowite zdjęcia. Oglądam je z wielką przyjemnością i cóż, również z odrobiną zazdrości :). Nawet nie będę probowała wybierać ulubionego zdjęcia bo wszystkie są przepiękne. Pododnie jak Jael uważam, że powinnaś wziąć udział w jakimś konkursie, sama chciałam o tym napisać w komentarzu ale poprzedniczka mnie uprzedziła :). Każde Twoje zdjęcie to dowód na to, że jesteś wrażliwą osobą i patrzysz na świat w pozazdroszczenia godny sposób. Zauważasz szczegóły obok któych wielu z nas przechodzi obojętnie, i jeszcze to fotografujesz. Jestem Twoją wielką fanką.
  Uściski i dużo ciepłych myśli. I pozdrów Madre :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś mi tak droga, ja tylko widzę Twój nick i uśmiech, tęskniłam!!!! Dziękuję za każde słowo, jestem wzruszona. Mam myśli.... Szkoda, że nie mogę Jej znać osobiście, wiem, że byśmy były przyjaciółkami, no czemuuuu
   Mam też myśli, że choć tak, choć tak i aż tak nasze drogi się złączyły. Mogę Cię nie widzieć twarzą w twarz, ani nie usłyszeć Twojego głosu, ale sercem czuć, że jesteś mi droga, dziękuje, że jesteś.  Chciałabym pokonać nieśmiałość, walczyć w konkursach, działać....ta nieśmiałość mnie denerwuje, ale każde słowo wsparcia mnie umacnia, a strach osłabia. :) No uważam, że kto ma Cię w swoim życiu to szczęściarz. Sercem przytulam się do serca. :)))) <3

   Usuń
 19. Marzenia trzeba spełniać, bo same się nie spełnią. Cudowny czas, cudowne wspomnienia, magiczne zdjęcia.
  A zakupy identyczne jak z moją Mamą :-)
  Serdeczności wiele dla Was :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję mocno. :) Aj te nasze mamy. hehe Choć ja mam podobnie, obie z mamą jakoś tak dziwnie się zachowujemy na zakupach. hehe Pozdrawiam i życzę wielu radości i spełnionych marzeń. <3 :)))

   Usuń
 20. Piękne zdjęcia i super relacja! Aż się człowiekowi dobrze na duszy robi od czytania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przemiło mi to przeczytać i podarować Ci trochę radości, dziękuję, że mi to napisałaś. Miej piękne dni, tulę. :) <3 <3

   Usuń
 21. Wspaniała wyprawa matki z córką :) Cudownie czytało się tę, tak pozytywną relację,A jednocześnie świadectwo miłości matki I córki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuj Ci pięknie. Kocham te naszą relację, te nasze wakacje. Pozdrawiam, miej radości dużo. :))))

   Usuń
 22. Aj...aj !
  Zapachniało nad morskim klimatem i to bardzo 🌅

  Ależ mam ogromną ochotę pochodzić brzegiem morza i by fale delikatnie obijały się o moje kostki mrrr...😍

  Ja nie tylko oglądam Twoje zdjęcia ale je chłone...
  Kocham tą magię zawartą w fotografii którą mam tutaj okazujesz ✨

  Wszystkie zdjęcia mają tą wrażliwość i czar , ale z tych prezentowanych dwa urzekły mnie najbardziej

  Pierwsza fotografia to ta odwrócona do góry nogami naprawdę pobudza wyobraźnię patrząc na nią można naprawdę zagłębić się w marzeniu ☺
  A druga fotografia to zachód słońca w odcieniach różowego gdzie na plaży leży roślinka...
  Patrzę na to zdjęcie i budzą się we mnie przyjemne wspomnienia pozytywne myśli !

  Uważam że zdjęcia z serii gdzie Agnieszka lubi umieszczać słońce byłoby HITEM każdej Nadmorskiej kawiarenki ☕🐚

  Mam nadzieję że kiedyś wspólnie odwiedziny Łeba czuję że zaklimatyzowała bym się tam od razu 🙈

  Ty teraz w pracy pewnie w pocie czoła a ja 💩 hihi
  Tym zacnym chlupotem w 🚽 kończę ...

  Kocham ❤  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś kochana. <3 Ja wiem, że zaklimatyzowałabyś się w Łebie w mig, ja już bym o to zadbała. <3 Zresztą wiem, za czym tęsknisz, myślę, że tam czułabyś się szczęśliwa. Pomyśleć, że miałyśmy teraz jechać nad morze, a tu dupa. :( Nawet mniejsze wycieczki nie wychodzą, ale bezie dobrze. <3 
   Cudnie mi czytać, jak reagujesz na zdjęcia, w ogóle lubię czytać Twoje komentarze, bo zawierasz w nich więcej niż, byś mi powiedziała na temat tego posta. No bo czasami łatwiej napisać, wiesz, ja tak mam.
   Kocham Cię bardzo, taką, jaka jesteś i niech się uda wyjazd nad morze, a jak nie to, to niech wreszcie uda się mini wycieczka.
   Koooooocham <3

   Usuń
 23. Bardzo, bardzo, bardzo Ci Zazdroszczę tego wspólnego Czasu! Pozytywnie of course! Ja sama nigdy nie miałam tego szczęście! No, może w czasach dzieciństwa, ale zawsze nas czwórka była ( trzej młodsi bracia i ja )! A potem już była choroba Mamy, która się nigdy nie skończyła, i nigdy później takiego czasu pięknego jak Twój - nie było! Pielęgnuj te wspomnienia jak największe dobro!
  Pozdrawiam serdecznie!
  Zdjęcia przecudne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci całym sercem. To, co mi napisałaś, Twoja historia tylko i wyłącznie potęguje moją wdzięczność za to, co posiadam, dziękuję. Ja Ci całym sercem życzę, by w Twoim życiu było coraz to więcej radości, dziękuję, że jesteś. <3 <3 <3

   Usuń
 24. Cudowne dziewczyny... Mama, jak koleżanka, przyjaciółka. Trafiło Ci się, Agnieszko szczęście być córką takiej kobiety. Czuję, że zdajesz sobie z tego sprawę, ale i mama jest z Ciebie dumna, nie mam w tym zakresie żadnej wątpliwości. Zdjęć tyle cudownych, że nie umiałabym wybrać najciekawszego. Co sobie upatrzylam jakieś, to pojawiło się następne równie piękne..
  Serdeczności, Agnieszko i pozdrów Mamę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Teresko za tak piękne słowa. :))) Zaraz pozdrowię mamę, ucieszy się bardzo. :)  Mamy szczęście, stworzyłyśmy cudowną relację. Nie wiem czemu, ale też obie lubimy sobie dokuczać. hehe Pozdrawiam Cię najserdeczniej, dedykuję Ci te zdjęcia, które najbardziej Ci się spodobały i jeszcze raz przytulam. :))))

   Usuń
 25. Witaj! Co za niesłychanie ciekawa relacja z wyjazdu. Widać, że wypoczęłyście. Cudownie było. Mama Twa przeuroczo wygląda i Ty jesteś też trochę do niej podobna :) Zdjęcia pomysłowe bardzo takie lubię oglądać i sama też kombinuję podobnie. Duży plus :) Super wspomnienia zwłaszcza ze śmieciarką i zamianą miejsc. Bardzo miło się czyta Twój wpis; trochę mi brakuje polskiego morza i dzięki Tobie mogę powspominać jak to było kiedyś, ale teraz mam inne morze. Pozdrawiam bardzo ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję baaardzo. :))) Mama się uśmiechała szeroko, cała czerwona, kiedy przekazałam Twoje słowa. :))) Cieszę się, że tak, choć ciut mogłam Ci podarować polskie morze. :)  Lubie bawić się fotografią i fajnie przeczytać, że Ty tak samo, bawmy się na całego, bo to przecież sztuka, a sztuką należy się bawić. :)))) Pozdrawiam cieplutko, bądź bardzo szczęśliwa. :))) <3

   Usuń
  2. Ale miło, że Twoja mama tak zareagowała :) Tak, zgadzam się ze wszystkim, sztuka jest do zabawy :) Może następny wpis zrobię właśnie o morzu ale nie polskim już.

   Usuń
  3. Chętnie poczytam i zobaczę. :)))

   Usuń
 26. Cenne chwile:)cudowne dziewczyny:)))matka+córka jest moc:)))
  Na mojej letniej drodze też znalazła się Łeba,ale tylko na chwilkę:))i też z córką:))i było pięknie:)))jedliśmy tam najlepsze ryby nad morzem ever:))na festiwalu ryby:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aj też tam byłaś i to z córką, bardzo mnie to cieszy. :)))) Aż ciekawi mnie ten smak ryb. Ja byłam, jak akurat telewizja kręciła wędkarzy, tak co nie ominęłam tego festiwalu  i Was, bo byłoby mi żal. Choć wiem, że byłabym wstydliwa. Miej, jak najwięcej wspólnych i pięknych chwil z córką, z bliskimi. Tulę mocno. <3 <3 <3

   Usuń
 27. Przepiękny post i wspaniale kadry. Cudowna macie relacje z mamą i dobrze się dogadujecie, to bardzo ważne i cenne. Super, że mogliście razem spędzić tyle cudownych dni nad morzem i zachwycać sie widokami oraz cieszyć się swoją obecnością. Ja rok temu miałam lecieć z mamą do Hiszpanii jednak pandemia pokrzyżowała nasze plany i teraz prędko taki wyjazd nie będzie możliwy we dwójkę bo jestem w ciąży, ale myślę że kiedyś nam się uda zrealizować zaległe plany, jeśli nie tydzień to może gdzieś bliżej i krócej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. Wierze, że się uda i spędzicie razem magicznie czas. Ze swoim dzieckiem tak samo, wiem, że będziesz cudowną mamą i stworzysz piękną relacje miedzy Wami. :) Niech wszytko Ci się pięknie układa, bądźcie zdrowi i radośni. Przytulam. :))) <3

   Usuń
 28. Agusiu, Wasza więź z Mamą jest wyjątkowa, silna i piękna, a takie wspólne chwile tylko ja pogłębiają i umacniają. "Mama to przyjaciel, z którego się nie wyrasta" - to takie prawdziwe słowa. A Twoje zdjęcia - pełne artyzmu, magii, niesamowitego uroku - podziwiam niezmiennie.
  Pozdrawiam Was serdecznie, wspaniałe Kobiety i przesyłam mnóstwo ciepłych uścisków. Dobrze, że jesteście.
  Ps. Oj, nie każdy może być goniony przez śmieciarkę po plaży:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cieszy mnie, cieszy mnie, że jesteś i dziękuję za kolejną dawkę dobra. :) Jesteś tak kochana, że opisać nie potrafię. Mama to mama i zawsze nią będzie. Chce z Nią spędzać czas, dokuczać jej (to nasze wzajemne hobby, dokuczanie sobie). Niektórzy się śmieją...zaś z mamusią...a ja odpowiadam pełna dumy... tak zaś z mamusią. Tylko głupcy, mając dobrą Mamę, nie cenią każdej z Nią chwili i nie kreują wspólnych chwil, ja tak to widzę. :) Kochana Małgosiu, dziękuję, że jesteś w moim życiu. <3 :))) ,3

   Usuń
 29. Przypomniałaś mi wakacje i zachody słońca, a u Ciebie nawet ładniejsze, niż na Krecie!
  Twoja energia i radość są zaraźliwe, możesz prowadzić terapię:-)
  Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wielu jeszcze wspólnych wypraw:-)
  jotka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O je je hahah terapię, dziękuję. :D Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i pozdrowienia, mamie również przekaże i zawsze ją tym zawstydzam. Pozdrawiam Cię najserdeczniej, miej bardzo udany dzionek, dużo pięknych chwil dziś i kolejnego dnia i następnego. :)))

   Usuń
 30. Jesteście mega pozytywnie szurnięte! Jak słowo daję, nie znam chyba bardziej pozytywnej osoby od Ciebie. Uwielbiam Twoje posty :)
  Za Łebą nie przepadam, ale to jak ją pokazujesz w swoim poście tworzy z niej magiczne miejsce. Zazdroszczę ogromnie relacji z mamą; moja nie jest tak idealna. I myślę, że już raczej nie będzie. Ale jest poprawna.
  Zabawy słońcem to mistrzostwo. Po raz kolejny - uwielbiam Twoje zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś moim  zdaniem naprawdę przepięknych człowiekiem i dziękuję, że jesteś częścią mojego życia. :) Mam cudowną mamę, nikt nie jest idealny, obie popełniamy dużo błędów, ale jesteśmy sobie bardzo bliskie. Mnie w Łebie przeszkadza tona ludzi, ale ja mam cudowny dar udawania, że ich nie ma i chodzenia tam, gdzie ich naprawdę mało. hehe Życzę Ci dużo radości, życzę, byś była bardzo szczęśliwą kobietą. No jesteś tak miła, taka swojska, bardzo mnie sobą cieszysz. Wiem, że nie znam Cię osobiście, ale też czuję poprzez Twoje słowa, że z Ciebie taka moja bratnia dusza. Bardzo mocno Cię przytulam i posyłam szeroki uśmiech. :)))))))))))))

   Usuń
 31. Przepiękna podróż nad morze. Łebę znam troszeczkę bo jak wracam nad Bałtyk to ciągle w nowe miejsca z myślą ,że poznam całe nasze wybrzeże. Cudowna relacja Agnieszko, ciepłe wspaniałe zdjęcia. Czuję plażę, wydmy i urok wybrzeża. Mogę tylko pozazdrościć Twoich relacji z Mamą . Taki kontakt jest bezcenny . Dar na całe życie. Nie miałam takiego i nie mam i mieć nie będę i o tyle , aż tyle jestem uboższa. No cóż - w życiu nie wszystko się układa tak jakbyśmy chcieli, pragnęli. Trzeba brać to co los daje i cieszyć się z tego jak najwięcej potrafimy. Mocno Cię ściskam :-) i dziękuję za tę poetycką podróż w czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś bardzo mądrą i piękną kobietą. Tak, nie zawsze otrzymujemy, to czego pragniemy. Ja również uczę się to przyjmować i cieszyć się z tego, co posiadam. Mamy ogrom, nie możemy sobie pozwolić o tym zapominać. Dziękuję za mądre i piękne słowa. Niech Twoje życie barwi się najpiękniej i tymi barwami, które lubisz najbardziej, przytulam mocno. :) <3

   Usuń
 32. Kochana
  Piękna relacja mama-córka oraz cudne zdjęcia🧡🤗
  Lubię Twoje kolejne wpisy, bo są szczere oraz pełne miłości, dobra, uśmiechu💛😊🌺
  Pozdrawiam całą Twoją rodzinkę bardzo serdecznie🌼😀🍂🍁🍀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć cudna kobieto. :)))) Dziękuję, pozdrowienia przekażę. :) Ja również posyłam najserdeczniejsze pozdrowienia i duuuużo dobra, tak, by Ci cały czas towarzyszyło. :)))

   Usuń
 33. ..cudowny post Agniesiu, no niesamowity Kochana! ..jesteście fantastyczne, cudne, emanujecie boską miłością, radością i szczęściem, nie ma nic cenniejszego i piękniejszego niż taka wspaniała relacja Mamy i Córki 💙
  ..a Twoje zdjęcia, to majstersztyk, to istne arcydzieła - bossskie perełki! 💖

  - pozdrawiam cieplutko, ściskam najserdeczniej, ogrom zdrówka dla Was i samych pięknych chwil każdego dnia 💙

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj kooochana. :))) Miło, że jesteś. Tak mnie mało w tym roku, staram się żyć w równowadze, ale praca swoje zajmuje... Cieszę się, że wreszcie Ci odpisuję i że jesteś tu ze mną, mimo że tak mnie mało, bardzo to doceniam. Ach, jak ja jestem wdzięczna za dobrych ludzi w moim życiu, jesteś ważna. :) Pozdrawiam Cię mega serdecznie, bądź szczęśliwa, bardzo szczęśliwa, sercem całym Ci tego życzę. <3

   Usuń
 34. Pięknie chwile ❤ chwile bezcenne... Cudowne wakacje miałaś z mamą, to czas którego nikt Wam nie odbierze, to czas który będzie długo w Waszej pamięci. Ja też miałam cudowny czas razem z mamą w tym roku, po dwunastu miesiącach spędziliśmy razem pięć tygodni.
  Kochana życzę takich dni wiele i ciągłego uśmiechu na twarzy 😘 pozdrawiam serdecznie Ania 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się Aniu, że otrzymałaś również ten dar, że mogłaś spędzić czas z mamą. Ogromnie się z tego cieszę :) Mamy, dobre mamy to dar no jeden z największych, jesteśmy szczęściary totalne. <3 Dziękuję i również życzę wielu pięknych chwil z bliskimi, pozdrawiam serdecznie i tulę baaardzo mocno. :))) <3

   Usuń
  2. Dziekuje Agus :) to bezcenny czas, ja mieszkam daleko i każda chwila była la mas ważna... Czekam na kolejną wizytę u rodziców i oby jak najszybciej do niej doszło :)

   Usuń
  3. Taaak, oby jak najszybciej, niech szybciej niż myślisz. :))) Bardzo trzymam za to kciuki. ;))))

   Usuń
 35. Cuando terminé de leerte me alegré por tí Agnes. Se ve y se siente vuestra la felicidad. Solo te diré una cosa. Disfruta todo lo que puedas con tu madre amiga, se las extraña mucho cuando nos faltan.
  Las fotos todas son una belleza. Me gustan los dibujos de esas dos mujeres adultas en la playa. Buenos recuerdos tenéis de esos días.
  Buen fin de semana.
  Un abrazo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you my dear Laura. I truly appreciate my time with Mom, I truly appreciate Her. :) Have lots of magical moment with your loved ones, I wish you all the best. So sorry for late reply. Sending you a big hug, thank you for being here with me. :))) <3

   Usuń
 36. Wow !!! absolutely fantastic blog. I am very glad to have such useful information.
  បាការ៉ាត់អនឡាញ​

  OdpowiedzUsuń
 37. I like your blog,I sincerely hope that your blog a rapid increase in
  traffic density,which help promote your blog and we hope that your blog is being updated.
  Slots Online

  OdpowiedzUsuń
 38. Agnieś kochana ! Nareszcie jesteś !!! Na zdjęciu widać, że jesteś podobna do mamy, a wcześniej wydawało mi się, że do taty. Pewnie z obojgu coś masz :) Cudne takie " babskie" wakacje. Marzę o takich z moją córką... Kocham te Twoje chwile uwiecznione na zdjęciach. Słońce i w ogóle... urocze !!! Widać miłość między Wami - nie może być inaczej.
  Ja też lubię zbierać kamyki nad morzem, nie mogę się temu oprzeć, zawsze zbieram. Czasem przywożę ogromne głazy. Mój plecak jest już zmęczony dźwiganiem tych ciężarów. Ha ha !
  Ściskam Cię kochana :)) Cudnie nad tym morzem i Wy cudne - z mamą ! Pozdrowienia dla Twojej Mamci :))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja ikonka zawsze powoduje ogromny uśmiech na mej buzi. :)))) Witam Ci najserdeczniej i przepraszam za późne odpisywanie. U mnie, u nas w pracy jest teraz ciężko, choć niby idzie ku lepszemu, obaczymy. Dużo pracy i też wracam umęczona, tak też cierpi na tym mój blog, co mnie smuci, ale jakoś to powoli ogarnę. Kiedy mam mniej czasu, wtedy zaczynam rozumieć jeszcze bardziej, co jest dla mnie najważniejsze. Daj Boże, by ta moja praca została, wtedy kupię sobie laptopa i będę mogła tu być często, bo teraz to ja mam ograniczony czas przed komputerem, z którego wszyscy korzystają. Ja normalnie piszę Ci zaś o czym innym i zaś poemat. haha Niech będzie to dowodem, jak mnie cieszysz sobą. :))) Ja cudnie wspominam każde wakacje z Mamą i całym sercem pragnę, byś miała równie piękne z córką. Kręcę filmiki takie minutowe i umieszczam na Instagramie, to może i tu je umieszczę, myślę, że będą koić serca, bo są mega naturalne, takie nasze wspomnienia z wypraw, może dodam nimi, choć ciut ciepła w sercu. :) Pozdrawiam Cię tak serdecznie, ach no cieszysz mnie sobą. Mało mnie na blogach przez te stresy związane z pracą, ale Ty jesteś, nie zapominasz o mnie, uwierz, że sercem całym Cię tulę i sercem całym cieszę się, że jesteś w moim życiu. <3 :))))))

   Kamyki muszą być, totalnie wierzę w ich dobrą moc. hehe Jakiś kamyk wybiorę i Ci go zadedykuję!!!! <3

   Usuń
  2. A Ty wiesz... jak ja zawsze czekam na Twoją odpowiedź ?! Czekam i zaglądam... jak już się pojawi, to czytam z niedowierzaniem. Jestem głodna Twoich słów i uśmiecham się i jestem szczęśliwa :))) Buziaki posyłam do Ciebie :)))

   Usuń
  3. Cieszy mnie to ogromnie i cieszy mnie, że te moje poematy Cię nie przerażają. :D Ja również posyłam buziaki. Niech ten dzionek będzie dla nas miły, choć ja odczuwam lenia, jak to w piątki, ale to nie znaczy, że nie będzie miło. hehe Uściski wielkie. :))))

   Usuń
 39. Beautiful quality time, with your mother🥰 thank you for sharing . Your photos are fantastic !
  Happy sunday
  Warm greetings Maria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you daer Maria, I am so glad to read your beautiful words. Warm greetings. :)))))

   Usuń
 40. Super, że macie taki dobry kontakt i udało Wam się razem spędzić trochę czasu a z tą śmieciarką to faktycznie historia, nie uwierzyłabym Ci :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, to naprawdę był cudowny czas i pewnie gdyby była okazja zaraz byśmy się pakowały i pojechały razem. hehe Historia ze śmieciarką, to jest coś, co zapamiętam. Mnie spotykają dziwne rzeczy. hehe Przyciągam dziwności, jak magnes. :D Pozdrawiam serdecznie. :)))

   Usuń
 41. Witaj Agnieszko.
  Dawnoo mnie tu nie było - ogólnie w blogosferze było mnie mało. Miło trafić na zdjęcia z Łeby. Uwielbiam tą nadmorską miejscowość. Byłam w Łebie kilka razy. Co do śmieciarki - uśmiałam się :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć kochana, cieszę się, że jesteś. Mnie również tu bardzo mało i to mnie przygnębia, ale co poradzić, ważne, że się staramy. Tęsknie za blogowym światem. Ostatnio byłam w Cieszynie, ale tak nagle padła ta decyzja, miałam Cie w myślach. :) Może kiedyś uda się spotkać. :) Pozdrawiam mega serdecznie. :)))

   Usuń
 42. Hejka :)
  Gdzieś mi zaginęłaś w czeluściach blogosfery - to dopiero niepokój i groza :) Ale już jesteś odnaleziona :))) Przepiękne zdjęcia robisz, wiesz o tym? Nawet z drobiazgu i czegoś zwyczajnego potrafisz wydobyć jego piękno. Masz talent kochana :)))) kolejny [buziaki]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć koooochana. :))) Cieszę się, że napisałaś, że jesteś ze mną. :)))) Bardzo mało mnie, ja wiem.... Tak mnie to smuci, ale musi tam być. Mamy problemy w pracy, modle się, by w niej zostać, by firma nie upadła i wierzę w to. No, ale pracy ogrom i muszę jakoś się ogarnąć. Jeśli nam tylko przedłużą umowę, to trza kupić laptopa, wtedy będę mogła być tu często. :) W tych moich talentach jestem bardzo nieśmiała, jak wiesz. hehe Jeszcze uczę się wiary w siebie w tej sferze...bo czasami myślę, że marnuję nie jeden potencjał... Pozdrawiam Cię cieplutko, jesteś kochana, dziękuję, że jesteś tu ze mną, że o mnie pamiętasz. Mnie nawet jak nie ma długo, ja pamiętam. Przytulam całym sercem.  :)))))))

   Usuń
 43. Witaj :) Jestem u Ciebie pierwszy raz , zachwyciły mnie Twoje zdjęcia . Ja dopiero zaczynam blogowanie . Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam i dziękuję całym sercem. :)))) Niech blogowanie bardzo Cię uszczęśliwia, tu naprawdę jest dużo wspaniałym ludzi i życzę, byś je poznała. :))))

   Usuń
 44. Tus fotos son maravilla y transmiten la belleza de la naturaleza y la alegría y felicidad que tu tienes, en este caso mucho más estando con tu madre.
  Gracias, un abrazo amiga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Your words mean so much, thank you dear Fernando. :) I wish you all the best, warm greetings. Sending you a big hug. :))))

   Usuń
 45. To były piękne, szczęśliwe wakacje. Wspaniała więź łączy Cię z mamą, to cudowne. Oczarowały mnie Twoje "szalone" zdjęcia - są jak Twoja wrażliwa i trochę niepokorna duszyczka.
  Serdeczności Agnieszko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Ewo, bardzo mi miło, a nawet się zarumieniłam, czytając Twoje słowa. :) Jestem dumna z kontaktu z mamą, każda chwila razem jest cenna, tak, że słowa nie opiszą. Pozdrawiam Cię najserdeczniej, niech dużo miłości Cię otacza. :))))

   Usuń
 46. Wspaniałe są Twoje nadmorskie zdjęcia.
  Obłędnie wyglądasz w warkoczach. Madre jest urocza.
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana kobieto. :))) Mam z uśmiechem podziękowała, właśnie jej przekazałam, że jest urocza. hihi Lubię chodzić w warkoczach. Miej cudne chwile, dziś i każdego dnia, uściski wielkie. :))))

   Usuń
 47. Piękna i wzruszająca wyprawa. Będziesz mieć "kupę" wspomnień.
  Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Mamę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całym sercem dziękuję i mamie przekażę. :) Wspomnienia bardzo piękne, będą siłą i zwyczajnie wielką radością. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu szczęśliwych chwil.  :))))

   Usuń
 48. Aga, wspaniała wyprawa, cudowna mama i równie cudna córcia 🙂 Zdjęcia niesamowite wprost, przepiękne!
  Mnóstwo dobrych życzeń i dobrych myśli wysyłam do Was 🌺🌺🌺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś bardzo kochana, dziękuję również w imię mamy, na bank ucieszy się z Twoich słów. :) Bardzo się cieszę, że jesteś tu ze mną, z moimi wspomnieniami, słowami, dziękuję. Niech, co najcenniejsze, najpiękniejsze właśnie Tobie się przytrafia <3 :)

   Usuń
 49. Super wyprawa, aż chcę też ruszyć do Łaby. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo mocno, życzę wielu magicznych wypraw, pozdrawiam. :))))))

   Usuń
 50. Cudowna ta Wasza relacja! Cudownie się czytało więc! My w tym roku też wybraliśmy Łebę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że miło Ci się czytało i mam nadzieję, że Wasze wakacje tam również były bardzo przyjemne. :) Pozdrawiam cieplutko. :))))

   Usuń
 51. ale super wyglądacie z mamą! Jak psiapsiółki na dobre i złe;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hihi Dziękujemy, jesteśmy takimi przyjaciółkami, a do tego...obie jesteśmy nieco szurnięte. :D Pozdrawiam Cię poniedziałkowo. :))))

   Usuń
  2. zdrowe szurnięcie nikomu jeszcze nie zaszkodziło;p

   Usuń
  3. hahaha Dobrze powiedziane, także nic tylko pielęgnować to zdrowe szurnięcie. :D

   Usuń
  4. tak jest! Bez tego nie ma frajdy w życiu:)

   Usuń
  5. Jo sie z Tobą całkowicie zgodzom. :D

   Usuń
 52. Witam serdecznie ♡
  Ależ wspaniałe wakacje, tylko pozazdrościć :) Wyglądacie tak pięknie obie uśmiechnięte! To były na pewno wspaniałe, niezapomniane, radosne chwile :) Aż inspirujesz do wyruszenia w podróż! :)
  Zdjęcia przepiękne, mistrzostwo świata!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło przeczytać takie słowa, dziękuję. :) Pozdrawiam i życzę dużo radości. :)))))

   Usuń
 53. Kochana, dziękuję bardzo za tyle pozytywnej energii i radości po przeczytaniu Twojego wpisu:))) fotki rewelacyjne i pełne tego niepowtarzalnego klimaciku, buziaki ogromne dla Was obu:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz, jaka to dla mnie radość przeczytać tak ciepłe słowa, dziękuję po stokroć. :) Przesyłam wielki uścisk, szeroki uśmiech i dużo szczęścia, tak, by Cię otaczało, było z Tobą. :)) <3

   Usuń
 54. Pięknie opisałaś wspomnienia :)
  Zdjęcia również cudowne, aż chce się spakować i ruszyć nad morze :)
  Pozdrawiam

  https://artidotum.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też ruszyłabym nad morze. hehe Dziękuję Ci pięknie, pozdrawiam. :)))))

   Usuń
 55. Nie wiem jak, ale umknął mi Twój post. W takich cudnych słowach i na fantastycznych zdjęciach pokazałaś wspaniałe wakacje z najważniejszą osobą Twoją Mamą. To dobrze, że macie takie dobre relacje. Przypominasz mi moje córeczki i mnie. Razem spędzone chwile pozostają na zawsze. Samych takich chwil Ci życzę. Pełnych miłości i szczęścia. Zasługujesz na nie wnosząc dla nas tyle radości czytania Twoich postów. Uściski przesyłam:):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, od poniedziałku od 8 do 16 wiercą, łeb mi odpada, ale przeczytałam właśnie Twoje słowa i poczułam taką wdzięczność, ale tak ogromną wdzięczność, że nie ma co się silić, bo słowa tego nie oddadzą. Jesteś naprawdę kochana, dziękuję i czuję się do tego niesamowicie zmotywowana do działania. :) Ja również życzę, byś miała jak, najwięcej tak szczęśliwych chwil z córkami, z Tymi, którzy są Ci bliscy. Jestem pena, ze masz cudowne dzieci, a mamą jesteś taką, jak moja, jesteś DAREM  dla swoich dzieci, jesteś też darem dla mnie!!!! Przytulam całym sercem, cały czas się uśmiechając. <3 :))))))))))))

   Usuń
 56. Great post, dear ♥ I like your story

  I invite you to look at my blog
  Shkvo Space | Instagram

  OdpowiedzUsuń
 57. Bardzo ładne zdjęcia z wyjazdu! i bardzo zabawny ten, w którym oboje jesteście z kwiatami z tyłu, z tym spojrzeniem !! ha ha ha ha ha ha
  Jak miło!
  Dużo buziaków z Hiszpanii :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hhaha Cieszę się, że udało mi się Ciebie rozbawić. :) Dziękuję za piękne słowa, jesteś bardzo miły. Pozdrawiam serdecznie. :))))) :*****

   Usuń
 58. Piękne zdjęcia :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, miło mi, że do mnie napisałaś, posyłam wielkie uściski. :))))

   Usuń
 59. Os deseo un buen fin de semana. Disfrutadlo bien Agnes.
  Un abrazo.

  OdpowiedzUsuń
 60. Udany urlop pozwala przetrwać trudniejsze chwile. Teraz, jesienią możesz pooglądać swoje śliczne zdjęcia i powspominać :) Miło spędziłaś czas z najbliższą osobą:) Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mądrze napisane, dziękuję za piękne i tak prawdziwe słowa. Pozdrawiam serdecznie, miej wiele chwil całkowicie przepełnionych szczęściem. :))) <3

   Usuń
 61. What a wonderful place, it was certainly a fantastic holiday, you and your mother were so happy.
  The photos are fabulous.
  Have a nice week

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I am so grateful, thank you for so many beautiful words dear Maria. Have a very nice week, warm greetings. :)))) <3

   Usuń
 62. Piękne zdjęcia i niesamowite chwile, które będą przywodzić wiele wspomnień. Z Twoich wpisów płynie mnóstwo pozytywnej energii za co bardzo dziękuję. Wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również bardzo Ci dziękuję, że mi o tym piszesz, jestem przeszczęśliwa. Najserdeczniej Cię pozdrawiam, naprawdę cieszę się Tobą. <3 :)))

   Usuń
 63. Kochana, piękne zdjęcia! Widać, że świetnie się razem bawicie :) Miłość widać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana Agnieszko, dziękuję Ci całym sercem. :)))))

   Usuń
 64. Jak to wspaniale wejść na Twojego bloga po długim czasie w okropny jesienny wieczór i przeczytać wspomnienia z letniego wyjazdu nad morze. Od razu człowiek czuje się lepiej ;)
  Pozdrawiam Was bardzo cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ucieszyłam się na całego, kiedy tylko zobaczyłam, że do mnie napisałaś, uśmiech mam cały czas, dziękuję. Cudownie mi przeczytać tak miłe słowa, podarować troszkę radości. Pozdrawiam i życzę dużo radości każdego dnia. <3 :))))

   Usuń
 65. Niesamowite dziewczyny jesteście.... Piekne zdjęcia, wspomnienia, piekne kobiety. Dałyście czadu 💓💓💓 masz cudowną mamkę i Ty jesteś niesamowita. Cieszę się ze wpadłam z wizytą... I kiedy i mnie zimno, jesień... A tu piękna plaża, słońce... Od razu chce się wakacje. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że mnie odwiedziłaś, jest ma naprawdę miło. Całym sercem za to dziękuję, za każde ciepłe słowo, dla takich osób chce się pisać, tworzyć i zwyczajnie żyć. Pozdrawiam, niech dużo szczęścia jest z Tobą. <3 :)))

   Usuń
 66. Jaka piękna relacja z mamą:) I jaka szkoda ze nie wiedziałam o tym ,że jechałyście..nie było mnie sporo na blogu...Mieszkam niedaleko morza..40 km..choć do Łeby dalej:) Aguś serdeczności ślę..świat bloga jest cudny..tyle fantastycznych ludzi,,,,bywasz też i Ty w moich myślach:):) Przytulam Cię Pozdrawiam mamę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurcze, jak ja się cieszę, że jesteś. Jesteś w moich myślach, oj jesteś! Normalnie nie oddam, jak się cieszę, że się odezwałaś. Jeśli tylko pojedziemy, to ja nieśmiało do Ciebie napiszę. Wyobrażasz sobie to spotkanie, byłabym mega czerwona, uśmiechnięta i na bank, by mi nieco odbijało. Choć może pierw byłabym nieśmiała, a... wyobraźnia już działa. Normalnie wszystko pisze z uśmiechem, tak się cieszę, że jesteś. :)))))))))))))))))
   Mama dziękuje za pozdrowienia. :)
   Pytam jej teraz...a pozdrawiasz?
   Ona...Noooo!!!! hahaha zawstydzona. :D

   Usuń
  2. No, a ja przytulam mocnoooo. <3

   Usuń