niedziela, 12 lipca 2020

No i po co te marzenia...Marzenia.
Nie można w nie tylko wierzyć, kiedy inni wierzą. Nie można przestać, kiedy inni przestaną.
Marzenia.
One mnie unoszą ponad to, kim jestem. Pozwalają mi poznać siebie, swoją drogę, słabości i mocne strony.
Uda się czy się nie uda... Pojęcia nie mam. Jednak kiedy marzenia, droga do nich mnie raduje, to nie przestanę iść. Czasami rezygnujemy, czasami to los, czasami to brak wiary, siły, wytrwałości...
Ja jednak czuję, że póki droga mnie cieszy, sens tej drogi jest i może nawet nie taki, jak myślę, ale jest.
Może dzięki mnie, ktoś inny odnajdzie 'uwolnienie'.
Może mi się nie uda, ale ktoś to przeczyta, zobaczy makramy i odnajdzie swój cel, cel, który wiele odmieni.
Może to ja poprzez sznurki trafię na początek nowej, ciekawej drogi.
Poszukuję, rozwijam się i chyba o to właśnie chodzi.
Nie sprzedałam jeszcze ani jednej makramy w moim Etsy sklepie. Jednak każdy splot, kolor sznurka mówi mi, by dalej robić swoje, bo zwyczajnie to mnie cieszy i już.
Świat bez marzeń, cóż to by było. Wiele razy miałam też tak, że te niespełnione marzenia pomogły mi odnaleźć coś naprawdę ważnego. To jest piękne. Poszukujmy, bo same poszukiwania są ciekawe. Byłam przez chwilę piosenkarką, byłam aktorką w spektaklu i to grającą zapijaczoną kelnerkę nienawidzącą mężczyzn. hahaha
Byłam projektantką, pianistką, ogrodniczką...
Poznałam wiele światów i każdy mnie czegoś nauczył.
Nawet YouTuberką byłam i dzięki temu odnalazłam coś, co pokochałam, pisanie. Dzięki jednej drodze trafiłam na tę tak dla mnie ważną, trafiłam do Was.

Teraz tworzę makramy. Nie poddaję się, nie widzę sensu w poddaniu się, kiedy samo tworzenie mnie uszczęśliwia.
Mam poczucie, że ten post jest pisany dla kogoś, kto go bardzo potrzebuje. Może ta osoba traci wiarę, bo inni ją zatracili i nie oddają już wsparcia. Nie poddawaj się, marz, pracuj wytrwale, bo póki ta obrana droga Cię raduje, to sens w niej wielki i trzeba sprawdzić, o co chodzi. :)

𐩕

Chcę Wam częściej pokazywać swoje makramy, chcę się nimi z Wami dzielić. Chcę, bo to powoduje, że jestem szczęśliwsza. Może też ktoś się zainspiruje.
Oto dwie moje dumy:
Mandala o nazwie 'Sekretny Lotus'. Jest tak lekka, dużo się w niej dzieje, a i kwiat lotosu się w niej znajduje, delikatnie oddając urok tej makramowej mandali. Jest już w sklepie (klik) i ładnie ją tu zapromuję, chcę zrobić, co mogę, by pomóc marzeniu się spełnić.

𐩕
Moja kolejna duma to 'może ktoś wymyśli nazwę hihi'.
Pierwszy łapacz snów. Kiedy jeszcze sklepy były pozamykane, trzeba było ratować się tym, co się miało. Stworzyłam łapacz, ciesząc się, że potrafię zrobić coś z tego, co mam w domu i do tego łapacz ten też jest częścią mnie.
Oddawać część siebie poprzez sztukę, wspaniałe uczucie. Wielu z Was rozumie mnie doskonale.

Aj marzenia, dziękuję, że jesteście.

Tyle światów poznałam i nadal poznaję. Ileż wspomnień, nauk, wszystko tak cenne.
Wierzę w swoje marzenia, wierzę w Twoje. Spoglądam w niebo, chmury wyglądają jak rozlana śmietana, w niektórych partiach wyglądają, jak farba, którą przypadkowo kopniakiem wywaliliśmy, co spowodowało, że powstało spore 'dzieło sztuki' na podłodze. ;)
Marzenia, nowe drogi pomagają widzieć świat głębiej. Ja tak to odbieram i podoba mi się to bardzo.

Dziękuję, że czytasz, oglądasz, jesteś, tworzysz, dzielisz się.
Tulę, dostrzegając w niebie chmurkę w kształcie serduszka. ❦♥

Ps. Teraz chmury wyglądają jak rozerwana wata cukrowa.

Kolejne Ps. 
Chętnie przeczytam o Twoich marzeniach. Tych spełnionych, niespełnionych, tych, o które walczysz, one wszystkie są ważne.


214 komentarzy:

 1. Twoje marzenia przybrały piękną postać, oglądałam, podziwiałam. Niełatwo sprzedać takie cudeńka, ludziska są bardzo " pragmatyczni"! Kilka razy wystawiałam swoje obrazy na licytacjach charytatywnych i rzadko się zdarza żeby ktoś kupił nawet za cenę materiałów.
  Trzeba by było mieć galerię i klientów kochających sztukę. Ale Ty Aguś twórz dla siebie, być może ktoś kiedyś doceni to piękno i pracę- musisz w to wierzyć. Gdyby to była choćby jedna osoba, którą uszczęśliwisz- warto.
  Marzenia...zmieniają się z biegiem lat. Moje obecne dotyczą zdrowia, spokoju, zgody i szczęścia moich Najbliższych, zwłaszcza Wnuków.
  Bez reszty, da się żyć, przynajmniej w moim wieku:-)))
  Ty jesteś młoda, więc Twoje marzenia są barwniejsze i to normalne.
  Życzę Ci byś je zawsze miała i nigdy nie przestała marzyć :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Basiu. Przeczytałam Twoje słowa już w niedzielę, ale dopiero mogę odpisać, uszy mi dokuczają. Zdrówko najważniejsze. :) Ja mam zresztą tak podobne do Ciebie marzenia, bo to o czym pisałaś, jest najważniejsze. Ja Ci z całego serca życzę spełnionych marzeń. <3 Basiu kochana, zdradzę Ci, że jedna z cudownych kobiet kupiła moje dwie makramy poprzez Etsy. Byłam w takim szoku, że myślałam, że to pomyłka. Po jakimś czasie dotarło do mnie, że to prawda, makramy opłacone. Patrzałam jak duch, potem zaczęłam płakać i wołać rodzinkę, cóż to była za radość. Bardzo chciałam się z Tobą tym podzielić. Mam nadzieję, że paczka dojdzie cała i ucieszy. Dziękuję Basiu, bo naprawdę z takim człowiekiem, jak Ty życie nabiera barw wspaniałych. Pozdrawiam najserdeczniej z wielką nadzieją, że będę na blogu częściej, bo mi tęskno. Przytulam. :****

   Usuń
 2. Piękne są Twoje makramy Agnieszko:-) Z pewnością wkrótce trafi się jakiś kupiec na Twoje oryginalne dzieła :-) Twórz nadal z radością, pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całe moje serce Ci dziękuje. :*** Znalazł się cudowny kupiec kochana, a ja płakałam ze szczęścia. :) Pozdrawiam i życzę, by Twe marzenia się pięknie spełniały. <3 :)))

   Usuń
 3. Popatrz, niby zwyczajne wiązanie, tu supełek, tam supełek a jakie nowe światy. Sprzedaż to jest cóś z innej bajki, najważniejsze jest tworzenie. Tworzysz żyjesz, nie tworzysz wegetujesz. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepięknie napisałaś, bardzo mi się podoba. :) Sprzedałam i jestem tak wdzięczna, że nie umiem znaleźć słów. Moja klientka tak wiele odmieniła i już nigdy nie wypuszczę jej z serca, zresztą Ciebie również. Dziękuję, że jesteś. Słowa Twoje zapamiętam, wszystko, co najcenniejsze dla Ciebie. :*****

   Usuń
 4. Makramy są piękne:)szczególnie ta biała:))
  Miałam marzenia i ośmieliłam się wypowiedzieć je głośno.Cóż ,mówią powiedz panu Bogu o czym marzysz to się uśmieje...
  Dziś marzę tylko obyśmy zdrowi byli,a reszta się jakoś ułoży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Bożenko. :*** Moje marzenie się spełniło, jestem wdzięczna ogromnie, opisać się nie da, ale serce uradowane. :) Najważniejsze zdrowie, mnie teraz uszy dokuczają i chodzę po lekarzach. Bardzo mocno życzę nam i naszym bliskim dobrego, bardzo dobrego zdrowia. Masz rację, reszta się ułoży i wierzę, że będzie dobrze.

   Pozdrawiam cieplutko. <3

   Ps. Podusia jak cieszyła, tak cieszy dzień w dzień. :))))

   Usuń
  2. Lejesz miód na moje serce:)))kochana jesteś z tą swoją radością:)))

   Usuń
  3. Tulę mocno, ależ mi tęskno do Ciebie, do blogowego świata. :)))

   Usuń
 5. mocno trzymam kciuki aby kupujący na etsy kupili Twoją makramę, bo Twoje splociki są piękne:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś kochana i bardzo Ci dziękuję. :**** Cudowna kobieta kupiła moje dwie makramy. Łzy radości popłynęły, jestem wdzięczna pod niebiosa i zresztą nie tylko ja, bo moi bliscy również. :) Pozdrawiam, niech spełnią się Twoje marzenia. :****

   Usuń
 6. Przyłączam się do modlitwy, aby Twój piękny karaya Dream Catcher Dream „Secret Lotus” przyciągnął wiele osób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najserdeczniej Ci dziękuję, ogromnie to doceniam. :))) Pozdrawiam i życzę spełnionych marzeń, wiele radości. :))) <3

   Usuń
  2. Amen. Dziękuję za Twoje modlitwy. Życzę również szczęścia i sukcesów 😇

   Usuń
 7. Marzenia się spełniają, jeśli się bardzo czegoś chce. Tak bardzo najbardziej, bez obaw i cienia wątpliwości. Moje dawne wszystkie się spełniły. Obecne mają pewne problemy, ze względu właśnie na te jakieś moje wąty. Marzmy, działajmy. Jak nie drzwiami, to oknem 😉 Masz Instagrama dla swoich makram?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i takie komentarze dodają mi dużo motywacji, dziękuję kochana. :)))) Marzenie się spełniło, cudowna kobieta kupiła moje dwie makramy poprzez Etsy i jestem przeszczęśliwa. :))) Masz rację, jak nie drzwiami, to oknem, byleby wiedzieć, że się zrobiło, co się da. :) Mam Instagrama: MAKRAMIANKA się zwie. :)))))

   Ogromnie się cieszę, że tyle marzeń Ci się spełniło, a i obecne się spełnią, ja też chcę, by Ci się spełniły, także marzenia mają dodatkowe wsparcie. hehe Pozdrawiam mega serdecznie. <3

   Usuń
 8. Marzenia są po to aby je spełniać. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spełniło się Aniu i jestem bardzo szczęśliwa. :))) Jak u Ciebie? Myśli mi się, jak się miewasz, mam nadzieję, że niebawem nadrobię blogowanie. :)))

   Usuń
 9. Aguś jestem pod wrażeniem Twoich prac, są przepiękne. Nie przestawaj marzyć i twórz dalej z miłością i pasją tak, jak tylko Ty potrafisz. 😊 ♥ 😘

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga Agnieszko, jest mi cudownie na sercu, czytając Twoje słowa. :**** No na serio, wszytko się wydaje możliwe z takimi bratnimi duszami, dziękuję. :***** Niech spełnią się Twoje marzenia. <3

   Usuń
 10. Si no perseguimos la consecución de nuestros sueños no se lo que seria de nosotros.
  Lo de tu papel como actriz de camarera borracha a la que no gustaban los hombres lo que no me encaja es que sería borracha, ya que sería su mejor cliente.


  Saludos.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaha Thomas, you are awesome. :D I remember this time when I was playing the role of drunk waitress...it was so funny. :D
   Thank you dear Tomas . you always support me and give me a huge bunge of motivation.

   Saludos. :)))

   Usuń
 11. Życie bez marzeń jest nieciekawe i smutne. Marzenia się spełniają może nie wszystkie ale większość tak. Czasami są to takie niewielkie ale pomagają przetrwać. Marzyłam by kiedyś tak zwyczajnie pojechać gdzieś zostać tam na jedną noc bez bagaży bez rezerwacji miejsca w hotelu zwyczajnie wejść do jakiegoś hotelu i przenocować odciąć się od świata. Spełniło się😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Totalnie się uśmiecham, co tak mi miło się czytało o Twoim spełnionym marzeniu, toż serce w pełni uśmiechnięte. :)))) Piękne marzenie i cieszę się, że je spełniłaś. Dużo wiary dodają takie słowa, jak Twoje, aż pragnę, by ten mój uśmiech do Ciebie dotarł. hehe Pozdrawiam cieplutko, niech Twe marzenia się spełniają. :******

   Usuń
 12. Agusiu, nigdy nie wolno rezygnować z marzeń. Mam nadzieję, że Twoje spełnią się wszystkie po kolei - i z serca Ci tego życzę.
  A makramy tworzysz piękne, podoba mi się ten barwy łapacz pełen radości. Nazwałabym go "Kolory marzeń".
  Serdeczne uściski i buziaki posyłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Małgosiu, ja Twoje wsparcie czuję na całego i to jest piękne. :))) Wspaniale nazwałaś łapacz. :) Spełniło się moje marzenie, jestem bardzo szczęśliwa. Makramy trafiły w cudowne ręce, a to mnie tak bardzo uszczęśliwia i mam nadzieję, że te makramy dodadzą radości i będą przyciągały dobrą energię. :) Nie zrezygnuję z marzeń, nie wolno mi. :) Zobaczymy, dokąd zaprowadzą. Pozdrawiam i tulę i uśmiecham się mega serdecznie, ogromnie Cię cenię! :))) <3

   Usuń
 13. O sprzedaży rękodzieła pisać nie będę bo to temat rzeka:) Sama uprawiam sztukę dla sztuki i podobne myśli chodzą mi po głowie. Ściany mojej pracowni pełne są obrazów a półki innych prac. Część oczywiście rozdałam i to jest moja radość. Ale sam proces twórczy jest spełnieniem jednego marzenia a mam ich jeszcze tak dużo. Lubię oglądać Twoje makramy Agnieszko, powinnaś częściej je publikować. Są jak obrazy, takie z duszą. Nie rezygnuj ze swojej pasji, nawet jeśli nie przynosi ona dochodów.
  Ściskam Cię bardzo mocno:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję najserdeczniej, jak mogę. :))) Moje marzenie się spełniło tak nagle, nie mogłam uwierzyć. Patrzyłam na Etsy, a tam napis, 2 sprzedaże...pomyślałam, że jest błąd. :D Moje makramy już są w cudownym domu i cudownych ludzi, których z serca nie wypuszczę. Zresztą Ciebie również. :D Dziękuję za wszystko, a jak mi fajnie sobie wyobrazić Twoją pracownię. Przeca jak ja bym tam wlazła, to nie wylazłabym przez tydzień, co tyle byłoby do oglądania, zachwycania, to jest pewniak! :) Pozdrawiam cieplutko i życzę wielu spełnionych marzeń małych i dużych. :***** Zresztą, ileż Ty już marzeń poprzez swoje prace spełniłaś, niesamowite. :))) <3
   Uściski wielkie. <3

   Usuń
  2. Wspaniała wiadomość Agnieszko, serdecznie Ci gratuluję i cieszę się razem z Tobą!
   Jak to mówią - pierwsze koty za płoty:) Buziaki!

   Usuń
  3. Dziękuję, a jest mi niezmiernie miło dzielić się tym z Tobą, bo ja wiem, że cieszysz się razem ze mną. Tulę mocno. :)))))))

   Usuń
 14. Pięknie napisane. Wszystko szczera prawda i tak faktycznie trzeba robić, taką drogą iść. Wierzyć w siebie i swoje możliwości. A prace ? Sa piękne i proszę twórz dalej. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo za tak piękny komentarz. Tworzę dalej i nie chcę przestać. :) Pozdrawiam, niech się Twoje marzenia spełniają. :)))

   Usuń
 15. Agusiu, marzenia się spełniają, tylko trzeba mocno w to wierzyć, że nie ma innej szansy, że to marzenie już się realizuje i tylko trzeba poczekać chwilę, aż się ziści :))
  Kochana, samo to, że zajęłaś się makramą, otworzyłaś sklepik, to już ogromny sukces i spełnienie marzeń, a dalej będzie coraz lepiej. Bardzo Ci kibicuję i przesyłam dobre myśli.
  Pamiętam, gdy zaczynałaś się uczyć makramy, minęła ledwie chwilka i już jesteś w niej mistrzynią, gratuluję kochana i trzymam kciuki <3
  Ściskam Cię serdecznie, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś droga Agness niesamowicie kochaną osobą, dodajesz radości tej najczystszej, dziękuję Ci za to. :))) Spełniło się moje marzenie, cudowna kobieta kupiła moje dwie makramy. :) Będę pamiętać Twoje słowa i wracać do nich, kiedy będę potrzebowała, raz jeszcze dziękuję. Ogromnie Ci życzę, co najlepsze, zasługujesz na ogrom, Tulę mocno, pozdrawiam serdecznie i kibicuję Twoim marzeniom, wierząc, że się spełnią. :))) <3

   Usuń
 16. Piękne są twoje prace:))a marzenia niech się wszystkie spełniają:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję piękna Reniu.:))) Marzenie się spełniło, a dzięki wsparciu wiara w spełnienie marzeń rośnie, bardzo za to dziękuję. :))) Niech Reniu spełnią się Twoje marzenia, niech Twoje serce przepełnia radość wielka. :))) <3 Pozdrawiam serdecznie. <3

   Usuń
 17. Nigdy nie porzucajmy marzeń. Nadają zyciu sens. Jednak oprócz tego ważne jest twarde stąpanie p ziemi,
  czego teraz się uczę.
  Twoje makramy są piękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję całym serduchem. ;) Masz całkowitą rację, ja zresztą też się tego uczę. Walczę o marzenia, ale i uczę się twardo stąpać po ziemi. Myślę, że z nas są całkiem niezłe uczennice i damy sobie radę. :) Pozdrawiam, życząc, co najlepsze. :*******

   Usuń
 18. Jeśli tylko to co robisz sprawia Ci przyjemność nigdy z tego nie rezygnuj:)
  Na pewno o tym wiesz, że "wielcy ludzie" tego świata zanim zostali wielkimi musieli tysiąckrotnie przechodzić test wytrwałości:)
  Czy wiesz, że Thomas Edison wykonał tysiąc prób z końskim włosiem, własnymi włosami, włóknami kokosowymi, słomą, żyłką wędkarską i drewnem, zanim użył użył włókna węglowego dzięki któremu żarówka się zaświeciła?
  Do szkoły Edison chodził tylko przez trzy miesiące życiu. Chłopiec niemiłosiernie nudził się na lekcjach i umilał sobie czas zadawaniem pytań. Gdy Thomas po raz kolejny przerwał zajęcia, sytuacji nie wytrzymał nauczyciel: zaczął krzyczeć, że chłopiec jest głupi i na pewno niedorozwinięty, bo ma dużą głowę i ciągle o coś pyta. Po tym incydencie mały Edison oznajmił, że do szkoły więcej nie pójdzie. Uczeniem chłopca zajęła się matka. Nigdy więcej nie przekroczył progu żadnej szkoły.
  To tylko jeden przykład geniuszu, a historia zna ich setki:)

  Ty jesteś silną kobitką, więc na pewno będziesz realizować swoje marzenia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aj Mario, jesteś cudowna, bardzo Ci dziękuję. Przeczytałam Twoje słowa już parę razy, a też mi się przypominają w ciągu dnia. :) Ja Twoich słów nie zapomnę, a jak będę miała jakieś dołu, to wejdę w ten post, by znów je przeczytać, za co bardzo Ci dziękuję. Mario droga, moje marzenie się spełniło, bo niesamowita kobieta kupiła moje dwie makramy poprzez Etsy, jaka to była radość. Przyznam, że z początku myślałam, że Etsy się pomyliło. hehe Nie poddam się, bo kocham tworzyć, a wsparcie też mam. Jesteś moim wielkim szczęściem, niech Twe marzenia się spełniają. :*****

   Usuń
 19. Przepiękne są te Twoje dzieła, bo robione sercem. Twórz je Kochana nadal...
  Życzę Ci Agnieszko, aby znaleźli się nabywcy. W Rybniku zaraz obok rynku, jak idzie się w kierunku Plazy, znajduje się sklep, w którym widziałam makramy i łapacze snów. Może zapytasz ich o współpracę?
  A moje marzenia?
  Mogłabym pracę doktorską napisać o tych niespełnionych, ale i spełnionych.
  Teraz marzę, by pierwsze badania w klinice dały mi nadzieję na dalsze lata. Marzę o zdrowiu dla Bliskich, ale także dla siebie. Bym znowu mogła z M. podróżować, choćby blisko...
  Ach...
  Pozdrawiam Cię ciepło i moc buziaków posyłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Basiu, nawet mi o sklepie napisałaś, jesteś niesamowita. :**** Nie poddam się. Basiu, jedna z cudownych kobiet kupiła poprzez Etsy moje dwie makramy, spełniła moje marzenie. Ja Basiu się popłakałam na całego, to był niesamowity moment. Pakowanie, rozstawanie się z makramami, stres czy paczka cała i zdrowa dojdzie, nigdy tego nie zapomnę, to był magiczny czas, czas spełnionego marzenia, jestem wdzięczna. :) Pomyśl Basiu, jesteś częścią mojego życia, marzeń, jesteś i pamiętaj o tym, bo tworzyć mając w sercu takich ludzi jak Ty to zupełnie inna sprawa, to twórczość naprawdę z sercem przepełnionym miłością. Każda z moich makram, to też Ty. :)))

   Masz Basiu moje pełne wsparcie, marzę i wierzę, że będziesz zdrowa, że będziesz podróżowała z M. Ty tak dużo nosisz na swoich barkach, a przy tym pozostajesz tak wspaniałym człowiekiem, Basiu, jesteś szczęściem dla wielu i my wszyscy tak mocno Ci kibicujemy. Ja mam nadzieję, że nawet w taki sposób pomogę spełnić Twoje marzenie, chcę dla Ciebie, co najlepsze. Pozdrawiam serdecznie, mam Cię w sercu, w myślach. <3 :*********

   Usuń
 20. To ja pozwolę sobie wierszem- mojego autorstwa :)
  W księżycowej poświacie
  tańczą chochliki marzeń
  i spać nie dają
  Uśpione w ciągu dnia
  całą swoją energią
  wieczorny taniec rozpoczynają 
  - ze wschodem księżyca
  Plotą wianuszki 
  ze spadających gwiazd
  A na zakończenie nocy
  ozdabiają
  niewyspaną
   i rozmarzoną głowę
  Rozigrane marzenia
  nocą nabierają kształtów
  Wypełniają po brzegi myśli
  i szepczą do ucha
   Jakie potrafią być łaskawe... 
  w spełnianiu
  Trzeba je  tylko zobaczyć
  porzucić schemat
  i dać się porwać
  One już same wiedzą
  co dalej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kocham Twe wiersze, czasami to tak do mnie trafiają, że wydaje mi się, że promienieję, a czasami przepełnia mnie smutek, czas rozmyślań, zawsze jednak czuję, że się czegoś uczę. :) Wiersz jest idealny, a jak rozbudza wyobraźnie, dodaje wiary, poczucia jakby spełnienia. Bardzo Ci dziękuję, ogromnie dużo radości we mnie wlewasz. :)))))))))))) Życzę spełnionych marzeń i wierzę w ich spełnienie. :******

   Usuń
 21. Bez marzeń nie wyobrażam sobie życia, czy duże czy małe. Czasami się sprawdzają.Najwiekszym marzeniem był domek na obrzeżu miasta z kurkami, kaczkami, warzywnikiem ,kwiatami, sadem.Został warzywnik,kwiaty i 5 drzew owocowych ,zawsze coś.Marze aby mój mąż chciał pojechać do sanatorium i aby pogodził się że swoją chorobą.Makramy cudowne.Gdzies je wystawiasz , na Fb widzę że jednak rękodzieło się jakoś sprzedaje.Trzymam kciuki .Wazne że tworzysz z radością.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również sobie nie wyobrażam życia bez marzeń, one dodają magii, celu drogi. :) Bardzo mocno życzę, by mąż pogodził się z chorobą, to na bank okropnie ciężkie, ale razem z Tobą bardzo mu tego życzę i jeszcze, by pojechał do sanatorium i by dużo dobra Was otaczało. <3 Dużo się spełniło z Twojego marzenia o domku. Ja również marzę o takim domku i zawsze marzył mi się biały płotek. hihi Nie zanosi się, ale myślę, że inaczej też mogę spełnić marzenie. Od czego jest balkon, małe białe płotki do doniczek, dam radę. :D Wystawiam makramy na Etsy, dodałam tu w tekście link do mego Etsy. Muszę dodać tam makramy, bo mam porobionych sporo, a nigdzie ich jeszcze nie zaprezentowałam, trza to zmienić. :) Udało mi się sprzedać dwie makramy, kobieta spełniła moje marzenie i z serca jej nie wypuszczę. :))) Życzę nam spełnionych marzeń, bardzo nam życzę, trzymam kciuki za męża, za nasze marzenia. Pozdrawiam bardzo serdecznie. :)))))) <3

   Usuń
 22. Agnieszko, marzenia są niezbędne do życia, nawet, jeśli są niewypowiedziane i wydaje nam się , że ich nie mamy. Dzięki marzeniom świat biegnie tak szybko , bo te marzenia realizują ludzie z pasją. Nie zawsze pasja przynosi dochód, rękodzieło w Polsce nie jest lubiane, bo można wszystko kupić taniej, bardziej od pracy rąk ceni się popularną chińszczyznę.:((
  Z całego serca Ci życzę, żeby Twoje piękne makramy znalazły nabywców, bo są zachwycające.
  Stałaś się mistrzynią w tym co robisz, podziwiam.
  Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś kochana, kochana i raz jeszcze napiszę, że jesteś kochana!!!!!! :))) Dziękuję z całego serca i nie ma mowy, bym z takim wsparciem się poddała. :) Bez marzeń życie byłoby puste. Spełniło się moje marzenie, bo cudna kobieta kupiła moje dwie makramy, ależ to była radość, nigdy tego nie zapomnę. :) Nie zmienię zdania, że założenie tego bloga, to była jedna z moich najlepszych decyzji, ogromnie cenię moją blogową rodzinkę. <3 Ciężko sprzedać rękodzieło, ale się nie poddam, bo kocham tworzyć i mam w sobie wiarę, mam wsparcie, dziękuję. Pozdrawiam bardzo serdecznie, życzę spełnionych marzeń, dziękuję za obecność w moim życiu, bardzo Cię cenię!!!! :))))) <3

   Usuń
 23. Jestem zachwycona Twoim talentem ale o tym pewnie już wiesz bo pisałam o tym w którymś z wcześniejszych komentarzy kiedy dzieliłaś się z nami nową pasją. Od niedawna sama robię makramy, póki co mam na koncie dwie a w szufladzie sznurek na kolejną. Jednak te moje to takie zwykłe, prostokątne. Twoje są przepiękne i bardzo mi się podobają, nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie zrobić takie cudo. Mogłabyś się podzielić skąd czerpiesz inspiracje?
  Nie zrażaj się tym, że jeszcze niczego nie sprzedałaś. Prawdziwej pasji nie da się zmierzyć w przychodach z niej pochodzących. Radość z tworzenia i z bycia "artystką" jest bezcenna. Ja swoimi "wytworami" mam zamiar obdarowywać najbliższych, oczywiście jeśli docenią piękno w tym co robię i będą chcieli mieć te arcydzieła u siebie ha ha ha :).
  Nie poddawaj się Kochana i rób to co Cię uszczęśliwia i przynosi radość. Trzeba mieć rozmach w marzeniach i odwagę w ich spełnianiu. No i marzyć trzeba by nam nie umknął cel w życiu.
  Ściskam Cię z całych sił i przesyłam ogrom ciepłych myśli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, toż mnie radujesz na całego. :)))) Oczywiście, że wykonasz takie makramy, ja tam w to wierzę i już. Ja sobie oglądam makramy w necie, na Instagramie, na YouTube. Głównie jednak to nagle biorę... np. ostatnio wzięłam trójkąt i nagle zaczęłam robić, tak bez planu. Czasami zwyczajnie patrzę na to co mam i myślę, co tu z tego stworzyć i robię, co mi się tam chce. hehe Zazwyczaj u mnie tak to wygląda. :D

   Kochana, udało mi się sprzedać dwie makramy poprzez Etsy, cudowna kobieta całkowicie mnie zaskoczyła, także marzenie się spełniło, bo makramy trafiły do dobrego domu. :)))

   Powiem Ci, że aż mnie ciekawią Twoje makramy. Będziesz je pokazywała na blogu albo na innej platformie? Chętnie zobaczę, no, chyba że ominęłam posty... :((( Miałam dodatkową pracę i zaś mam tyły...typowe. hehe

   Obie nie rezygnujmy, a mi jest miło myśleć, że obie robimy makramy, zawsze wesprę. Wiesz, warto też oglądać makramę biżuteryjną, bo to niezła inspiracja. Trafią makramy nasze do domów innych ludzi, wierzę w to. Pozdrawiam, tulę, pamiętaj, że ogromnie Cię cenię. :*************

   Usuń
 24. Pięknie by było gdyby praca naszych marzeń dawała nam również środki do godnego życia, ale tworzenie jest najważniejsze, radości tworzenia nie można kupić za żadne pieniądze. Pozdrawiam gorąco i powodzenia Agnieszko😊😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz całkowitą rację droga Mario. :))) Moje marzenie się spełniło, jestem niesamowicie wdzięczna. Tworzenie jest najważniejsze, sam fakt, że się ma pasję, jest darem, no to jest dar. Przecież tworzenie pozwala wejść w inny świat, dodaje szczęścia, jestem wdzięczna za to, że mam pasje. :))) Mario, mam tyły, ale mnie się fragmenty Twej książki przypominają i będę chciała nadrobić. :) Pozdrawiam bardzo serdecznie. :))))

   Usuń
 25. Życie bez marzeń jest smutne i puste, nigdy o nich nie zapominaj :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą po całości i nie zapomnę. :)))) Życzę spełnionych marzeń. <3

   Usuń
 26. Wspaniałe są Twoje prace, bardzo się cieszę, że spełniają Ci się Twoje marzenia i, że założyłaś swój sklepik. Trzymam kciuki za Twój sukces.
  Pozdrawiam serdrecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serca, z takim wsparciem musi się udać. :) Ja również życzę Ci spełnionych marzeń, zdrówka, niech dobra w Twoim życiu będzie cały ogrom. Pozdrawiam najserdeczniej. :))) <3

   Usuń
 27. Ja też kiedyś skonczylam kurs tworzenia makram, robiłam jakieś pojemniki na kwiaty....musze wrócić do tego. Pięknie jest umieć coś tworzyć.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty tworzysz piękne obrazy! :) Takie pojemniki pewnie też są ciekawą sprawą, jeszcze nie próbowałam. Chętnie zobaczę Twoje makramowe dzieła i zgadzam się, że pięknie jest tworzyć. :))) Cudownego dnia Ci życzę. :)))

   Usuń
 28. Marzenia są czymś co nadaje naszemu życiu send. To one dają nadzieją, zmuszają i mobilizują do działania, bo niekiedy, aby marzenia się spełniły potzreba mnóstwa ciężkiej pracy. Ale o marzenia zawsze trzeba walczyć. Nie słuchajmy innych, którzy karzą nam zejść na ziemię. To nie ich świat oraz marzenia. Niech zajma się swoimi a nasze niech zostawią do spełniania nam samym.

  Makramy tworysz piękne, widać w nich duszę oraz serce autorki a to się liczy. Mocno trzyma kciuki za rozwinięcie makramowego sklepiku kochana. Tworzyć coś z niczego to wspaniała cecha.

  Moim marzeniem jest po prostu być szczęśliwym człowiekiem. Marzę o dalekich podróżach, jest tyle miejsc, które chciałabym zobaczyć. Marzę, aby grać i móc się ztego utzrymać - o to cięzko , ale grać i tak nie zamierzam przestać bo to część mnie zatem :-) Marzę też o znalezieniu swojego miejsac w życiu.

  Cieplutko pozdrawiam
  Karo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo fajna z Ciebie kobieta, zawsze piszesz tak, że czuję, jakbym miała kolejną bratnią duszę. :) Dziękuję, bo takie słowa naprawdę motywują, dodają tyle radości i aż jeszcze bardziej chce się tworzyć. <3

   Bardzo mocno życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń. Proszę, napisz mi, o jakie granie chodzi, czy ja zapomniałam, czy nie wiem, nie potrafię sobie przypomnieć. :(((( No, ale bardzo Ci życzę spełnienia, odnalezienia swojego miejsca, zresztą i to jest moje marzenie, także wiem, o co chodzi. :)

   Nie mogłam tego znieść i już wiem, chodzi o aktorstwo...aj jak pięknie kochana. Występowałam raz w spektaklu, to była taka frajda, niezapomniane przeżycie. Kurka, jakbym miała kiedyś okazję, to wparuję Cię zobaczyć. Ogromnie Ci kibicuję i wierzę w spełnienie marzenia! :)


   Pozdrawiam najserdeczniej i przepraszam, wiem, że mam tyły na blogach, ale bardzo się staram wrócić na bloga, tęskno mi, ale wiesz, ja swoje, a życie swoje i tak ciągle. Tulę mocno. :))))))) <3

   Usuń
  2. Bardzo sie ciesze, jak ja czytam Twoje wpisy to czuje ,że po drugiej stronie jest dobry, ciepły i podobny do mnie duchowo człowiek :-)

   Jeśli chodzi o kwestie grania to mam na myśli aktorstwo. Bardzo lubie prace na scenie, prace nad rola. To cześć świata, który od dziecka mi towarzyszy :-)

   Bardzo dziekuje kochana :-*


   Wierze, też atk czesto ma i staram sie to jakoś nadrabiać choć faktycznie nie zawsze jest lekko z punktu widzenia czasowego zatem doskonale rozumiem.

   Cieplutko pozdrawiam kochana <3 xx

   Usuń
  3. Mnie tym razem nie czas, a kłopoty z uszami uziemiły, ale jest lepiej. :) Fajnie sobie wyobrazić Cię grającą, wiem co to za frajda. Ależ mocno trzymam kciuki, by się Twe marzenia spełniły, niech to pomoże w ich spełnieniu. :) Pozdrawiam bardzo serdecznie. :)))

   Usuń
  4. Dobrze słyszeć, że jest lepiej. Zycze zatem całkowitego powrotu do zdrowia. Mimo,ze czasami bywa trudno plany od świtu do poźnych godzin nocnych to jednak to jest coś co kocham wiec inaczej :-)
   Bardzo dziekuje.

   Cieplutko pozdrawiam i zycze udanego tygodnia

   Usuń
  5. Pozdrawiam cieplutko, cieszę się, że masz pasję, to taki wielki dar od losu. :)))

   Usuń
  6. Każda pasja, hobby, talent, który rozwijamy w dobrym kierunku to dar od losu. Kochana życzę Ci dobrego tygodnia

   Usuń
  7. Zgadzam się całkowicie. Dziękuję, przydadzą się życzenia, bo tydzień ciężki się zapowiada. Życzę dobrego tygodnia,naprawdę dobrego. :))) <3

   Usuń
  8. U mnie teraz zapowiada się cięzki tydzień, zatem życzę nam obu dużo siły, aby przetrwać do kolejnego tygodnia. Serdecznie pozdrawiam <3

   Usuń
  9. O tak, również nam tego życzę. Damy sobie radę, jestem pewna. Pozdrawiam serdecznie. :)))

   Usuń
 29. Czasami cieszę się, że marzenia nie są karalne, bo chyba bym z więzienia nie wyszła. Mam kilka, schowanych w sercu na dnie, gdzie czekają na odpowiedni czas i moment.
  Piękne makramy. Mam nadzieję, że sprzedasz jeszcze nie jedną.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahaah Uwielbiam Cię Karolinko, fajnie zaczęłaś komentarz. :D Dziękuje kochana, już marzenie się spełniło i dało wiarę, że sprzątam te moje makramy, wiem, że czeka mnie ogrom pracy, ale warto. :) Kochana, z całego serca życzę, by te Twoje marzenia bardziej znane światu i te ukryte głęboko w sercu się spełniły. Totalnie Ci życzę, co najlepsze wspaniała kobieto!!!! :)))) Pozdrawiam serdecznie. <3

   Usuń
 30. Makramy piękne i pracochłonne, podziwiam!
  Marzenia podobno powinny zostać marzeniami, bo spełniane już przestają być marzeniami, staja się realizowaniem planów.
  Moje marzenie, to podróż dookoła świata, ale...jestem domatorką i za mało zarabiam:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo mocno. :))) Jakoś tak Twoje słowa dodały mi radochy i takiego luzu. :))) No, bo naprawdę coś jest w tym, co napisałaś. :) Mnie sama droga do marzeń cieszy, sprawdzam sobie, gdzież mnie zaprowadzi. hehe Podróż dokoła świata i by mnie się podobała, ale też za mało zarabiam. haha Fajnie mieć taki dystans, a nie ganiać i ganiać. :) Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wielu spełnionych marzeń, najważniejsze, by zdrowie było i ta radość serca z byle powodu, bo często te byle powody, to nasze największe skarby. :)))))) Tulę mocno. <3

   Usuń
 31. dzień dobry :-) Są wakacje i mam czas czytać więcej, więc zajrzałam i do Ciebie. I teraz widzę dlaczego do mnie nie zaglądasz zbyt często, hehe Ja nie jestem zwolennikiem marzeń. Nauka bon z tybetu, nie widzi w tym recepty na szczęście, wręcz przeciwnie. To się zupełnie kłóci z Twoim światopoglądem, hehe i ok. jesteś młoda, tworzysz swoje życie i oby Twoje marzenia się spełniały, bo wierzę,że jesteś dobrym człowiekiem, a recepty na życie zmieniają się w miarę życia, hehe. Bez względu na to twoje plany wszystko może się różnie potoczyć. I tylko Twoja otwartość nie pozwoli Ci się załamać, kiedy zaplanowane marzenia się przestaną spełniać. A czy warto za nimi gonić? W Tybecie mówią, że na zachodzie sukcesem jest zdobywać. Na wschodzie zaś, sukcesem jest za tym nie podążać. Wszystko zależy co tak naprawdę chce się osiągnąć. Domyślam się, że sklep internetowy z Twoimi makramami się rozkręca:-) Ja zaczęłam znów robić kartki. Może zerkniesz? Tak pomyślałam, o nietypowych zaproszeniach ślubnych. Ale to jak będziesz miała czas. Pozdrawiam serdecznie :-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć kochana. Nie mój sklep był przyczyną mojej nieobecności i to u wszystkich. :((( To moje uszy, musiałam zająć się ich leczeniem, jest lepiej, ale jeszcze je leczę. Wiesz, ja kocham tworzyć makramy i dlatego otworzyłam sklep, bo chciałabym kogoś nimi uszczęśliwić, marzenie się spełniło, za co jestem ogromnie wdzięczna. Ja nie gonię, ale tworzę z radością i cieszę się, jeśli ktoś stwierdzi, że chce mieć moją makramę u siebie w domku, co mam nadzieję, doda tej osobie, choć ciut radości. :) Zaraz zajrzę do Ciebie, chcę wrócić do blogowania, bo tęsknię, no ale zdrówko najważniejsze, cieszę się, że się polepsza. :))) Pozdrawiam cieplutko. <3

   Usuń
  2. Dziś niedziela, wolne, to z radością czytam co tam u kogo słychać. Nie uważam,ze makramy Cię odciągają, ale nie ważne już, hehe, dobrze że Cię nie zraziłam :-)) Zdrówka życzę. U nas dziś upał, to idę na wycieczkę po ulicach pustego miasta :-)))

   Usuń
  3. Nie ma mowy o zrażeniu. :))) Tu dziś jest chłodniej, to tez bardzo się cieszę, no ale potem znów upały, a ja się z nimi nie lubię, co pewnie pisałam już z miliard razy. hehe Pozdrawiam serdecznie. :******

   Usuń
 32. Wpisałam komentarz i wcięło, nie pamiętam, co pisałam, ale na pewno makramy super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oooo ale już komentarz jest i moja odpowiedź, dziękuję mooooocnoooo. :**********

   Usuń
 33. To nie szczyt jest piękny, ale pokonywanie własnych słabości. Też mam marzenia, spełnione i te które ciągle jeszcze realizuje. Cieszą tak samo. Płakałam ze szczęścia, gdy wydałam książkę. Teraz cieszę się każdą jedną, która sprzedam, każdą opinią, każdym słowem od czytelnika. Piszę kolejną, tworze rękodzieło. Powiem nawet, że to co osiągnęła przerosło moje skromne na początku marzenia ale pozwoliło stwarzać kolejne :). A nawet jeżeli nic więcej nie uda mi się osiągnąć to będę szczęśliwa.
  Marzeniem też są wycieczki. Marzę o konkretnych miejscach i podróżach bez celu. Marzę by odkryć nieznane. Marzę o miłości. Powiesz ej chwila masz już wspaniałego męża. Tak spełniła marzenie o którym nawet nie śmiałam marzyć ale ciągle marzę o każdej kolejnej wspólnej chwili, gdy świat się zatrzymuje.
  Kot też był zawsze moim marzeniem i go mam <3 leży teraz przy mnie, gdy pisze do Ciebie :).
  Spełnienia marzeń kochana :* i dużo dużo radości że spełniania. Twoje makramy są cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, jaki to piękny komentarz, wzruszający. :) Cieszę się Twoim szczęściem i to baaardzo. Ciekawe czy kiedyś się spotkamy, może gdzieś pojedziemy razem. hihi twoje rękodzieło jest cudne i unikalne, tak samo Twoja książka. Praktycznie już masz sprzedaną jedną kopię swojej nowej, którą tworzysz. :) Dumna jestem z Ciebie na całego, naprawdę motywujesz i dodajesz jakby to napisać...światła, tam, gdzie inni nie widzą szans. :) Kochana, ależ ja Ci dziękuję i życzę, by spełniły się Twe marzenia. Masz rację, Ty już tak dużo osiągnęłaś, przy tym pozostając tak unikalną, dobrą. Twoja osoba naprawdę dodaje radochy i wiary, że i mi się powiedzie. :) Cudowna blogerka kupiła moje dwie makramy poprzez Etsy, płakałam ze szczęścia. :) Pozdrawiam cieplutko, pisz, bo masz czytelniczkę, co czeka cierpliwie. :*******

   Usuń
 34. Tus labores son preciosas Agnes. Confia amiga y nunca dejes de soñar, sin sueños todo es más triste y con ellos vamos avanzando en la vida. Te deseo mucha suerte y que tus ventas mejoren te lo mereces.
  Buen en domingo. Cuídate.
  Un abrazo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so dear Laura. :))) My dream come true. One amazing woman bought my two macrames through my Etsy store. I was crying it was such magical moment. :) Dear Laura, may your dreams come true, all the best for you. Stay safe. Warm greetings. :)))) <3

   Usuń
 35. Witam.
  Lubię swoje marzenia, ale staram się marzyć realnie. A jaką mam frajdę, gy się one spełniają, a wiele z nich się spełniło. Nawet te mało realne.
  Jeśli chodzi o karanie za marzenia, to bym dawno został za nie stracony na szafocie.
  Szanujmy więc swoje marzenia, które sa bez wad.
  Pozdrawiam i zapraszam.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hihihhihi Ty mnie Michale zawsze rozbawisz, tak na plus. Masz, rację, by szanować swoje marzenia. Ja również staram się patrzeć realnie, aczkolwiek i mnie się spełniły te pozornie nierealne, szczęściarze z nas. :))) To makramowe też się spełniło, bo cudowna kobieta kupiła dwie makramy poprzez Etsy, ależ się poryczałam z radości. Życzę spełnienia Marzeń, pozdrawiam serdecznie, marząc o jakiejś wyprawie. :))) Posty nadrobię, powoli wracam. :)))

   Usuń
 36. Marzenia pozwalają przekraczać nasze własne ramy!Bez marzeń nie ma życia, po prostu! Twoje makramy są cudowne, kiedyś może zrobisz coś dla mnie!
  Moje największe marzenie? Na teraz!
  Akurat dziś dowiedzieliśmy się, że mój Wnuk kupił pierścionek zaręczynowy swej chińsko-tajskiej dziewczynie! Być na ślubie w Chinach - to by było coś!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że kiedyś zrobię coś dla Ciebie. :**** Piękne masz marzenie, takie rodzinne, pełne miłości. Masz rację, ślub w Chinach, to byłoby coś, co nie zapomnisz chyba nigdy. :) Życzę Ci, by to marzenie się spełniło, bardzo Ci tego życzę i już wszytko co najwspanialsze dla wnuka i jego ukochanej. :))))))) Pozdrawiam cieplutko. <3

   Usuń
 37. Dla kolorowego łapacza snów proponuję nazwę "Indiańskie Lato". Tak mi się jakoś od razu skojarzyło :).
  Marzenia trzeba mieć! i one zawsze kiedyś w końcu się spełniają! Czasem droga jest długa i trudna, ale nie należy się zniechęcać i poddawać. Twój sklepik na pewno osiągnie sukces, a na razie zapełniaj go swoimi kolejnymi pomysłami. Jak już ruszy, to zamówienia się posypią jedno po drugim. Podoba mi się, że tworzysz coraz to inne wzory, widać, że doskonale "czujesz temat" i że sprawia Ci to przyjemność :).
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepiękne skojarzenie. :)))) Dziękuję, bo Twoje słowa dodały mi samego dobra. Miło mi, że widzisz, że tworzę różności. Ja wiem, że sprzedają się proste makramy, często jednobarwne, ale ja tworzę, co mi w sercu gra i inaczej nie umiem. :D Marzenie się spełniło, bo cudna kobieta kupiła moje dwie makramy poprzez Etsy, ależ radość była i jest. Nie poddam się, a z takim wsparciem to jeszcze bardziej mi się chce tworzyć. :) Pozdrawiam mega serdecznie. Staram się wrócić na bloga, mam takie zaległości i już mi mega tęskno...dlatego tulę i raz jeszcze tulę mocno. :))))) Wszystko, co piękne dla Ciebie. <3

   Usuń
 38. Marzenia popychają nas do działania nadają sens życia. Czasami na spełnienie marzenia musimy czakać bardzo długo ale wtedy radość jest wyjątkowa. Piękne makramy.Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo pięknie napisałaś Alicjo i zapamiętam to, co mi tu napisałaś, dziękuję bardzo mocno. :))) Wierzę w marzenia i masz rację, czasami trzeba długo czekać, pracy też czasami wymagają więcej, niż początkowo myśleliśmy, ale warto, skoro sama droga daje radość. Pozdrawiam i życzę wielu spełnionych marzeń. :*******

   Usuń
 39. Odpowiedzi
  1. Pięknie Ci dziękuję, pozdrawiam serdecznie. :))) <3

   Usuń
 40. Zajrzałam na Etsy, piękne te Twoje makramy :) Wrócę, jak będę urządzać sypialnię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, naprawdę mi miło. :)) Pozdrawiam cieplutko, miłego dnia. :))) <3

   Usuń
 41. bardzo mocno trzymam kciuki by Twoje pracy poszły w dobre ręce:) na pewno znajdą odbiorców!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. Dwie makramy poszły już do domu pełnego miłości, do dwóch cudnych kobiet, także bardzo się cieszę. :)))

   Usuń
  2. świetna wiadomość:) na pewno pójdą i kolejne w świat:)

   Usuń
  3. Dziękuję kochana, to dodaje mi siły. :) Pewnie spędziłaś cudownie czas, cieszę się razem z Tobą. :)))

   Usuń
  4. już po urlopie:) tradycyjnie za szybko zleciał:)

   Usuń
  5. Typowe. haha No, ale masz super wspomnienia. :) Że też zawsze, co najlepsze, najszybciej mija. hehe

   Usuń
  6. ano... a teraz do pracy do rutyny powrót...

   Usuń
  7. Zawsze ciężko przychodzą mi takie powroty. hehe No, ale kochana, jutro sobota. :)))

   Usuń
 42. Cudowne te makramy, masz talent, mogą być pięknym prezentem dla wielu osób!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga Natalio, ależ na serduchu miło, kiedy czytam takie słowa. <3 Moim marzeniem jest uszczęśliwić tymi moimi makramami parę osób. ;) Spełnionych marzeń Ci życzę. <3

   Usuń
 43. Son unos trabajos preciosos, además de un buen ojo para hacer fotos maravillosas tiene unas manos privilegiadas llenas de arte.
  Un abrazo amiga y no dejes de soñar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you dear friend for such beautiful words. :) I am smiling to you. hehe
   May your dreams come true. Have a nice day. :))))

   Usuń
 44. Piękne prace Aguś. Marzenia warto mieć, nieraz trzeba długo czekać na ich spełnienie. Spełniają się wtedy gdy się tego nie spodziewamy.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu kochana, zawsze dodajesz mi radości. :) Spełniło się marzenie, właśnie tak, jak napisałaś, niespodziewanie. :))) Pamiętaj, że i ja Ci życzę spełnionych marzeń, pozdrawiam serdecznie. :)))) <3

   Usuń
 45. Podziwiam Twoje makramowe dzieła !!! Masz do tego talent i w żadnym wypadku nie rezygnuj !!!
  Jeśli chodzi o marzenia to wiem, że trzeba im troszkę pomóc, by się spełniły, albo bardzo tego pragnąć i swoje myśli kierować na nie. Marzeniem najważniejszym jest być szczęśliwą. Wiem - to takie banalne, ale czasem coś stoi na przeszkodzie...
  Ech, znów na chwilę dopada mnie chandra. To minie.
  Agnieś jesteś dzielna i nie tylko sobie dajesz szansę i nadzieję, ale nam wszystkim, którzy tu zaglądamy. Nie wyobrażam sobie, gdyby miało Cię tu nie być... zaglądam zawsze ! Ściskam Cię i pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbym mogła Cię przytulić, to bym to zrobiła. Jakbym mogła spełnić Twoje marzenia, to bym to zrobiła, bo jesteś niesamowicie kochanym człowiekiem, takim, który daje nadzieję na przyszłość. Wiele głupoty mnie otacza, ludzi, którzy zapomnieli, co to znaczy być człowiekiem, ale Ty jesteś tym unikatem, który nie pozwala mi przestać wierzyć w siłę dobra. Również nie wyobrażam sobie, by Cię nie było. Uszczęśliwiasz mnie słowami, całą sobą, tym kim jesteś, co ze sobą niesiesz! Nie poddam się! Cudowna kobieta kupiła moje dwie makramy poprzez Etsy, płakałam ze szczęścia. Marzenie moje spełniła. Choćbym miała następną makramę sprzedać za 10 lat, póki kocham je tworzyć, to będę to robić. :) Jesteś dla mnie darem losu, skarbem, pamiętaj o tym, proszę. Zawsze życzę Ci, co najlepsze, a to jak się cieszę z Twojej obecności, staram się opisać, ale to zawsze za mało.

   Ps. Twoje marzenie, to i moje i wcale nie jest banalne, jest piękne. Wierzę w to masze marzenie!!! :*********

   Usuń
 46. Agus pomimo że mało mnie w komentarzach to lubię czytac Twoje pióro, masz do niego dryg. Co do sprzedaży rękodzieła to temat rzeka-ciężko a jak ktoś się znajdzie to fajnie nawet jeśli jeden przedmiot sprzedałby się. z tysiąca bo ktoś wreszcie zauważył to coś i docenił.
  Makramy masz świetne, ta biała mi się w szczególności spodobała.
  A marzenia, hmmm marzę od zawsze i nie przestanę bo za to do piekła ani za kraty się nie idzie:-) Moim najważniejszym marzeniem i prośbą w modlitwie jest aby dzieciom żyło się dobrze, w zdrowiu, cieple rodzinnym i dostatku. Aby nie musiały nigdy zaglądać do sakiewki czy aby do 1 im na życie starczy. Dla siebie mam marzenie jedno ale szerokie haha abym dożyła w jako takim zdrowiu starości, zobaczyła jak rosną wnuki, aby budzić się z uśmiechem bez trosk i problemów, aby wykończyć budowę domu i osiedlic się na swoim, aby nigdy nie zabrakło mi chleba i zapału na życie-wiem dużo ale związane z jednym-przyszłym życiem:-)
  Pozdrawiam Agnieszko:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, że jesteś, że napisałaś, ogromnie to doceniam. :**** Marzenie się spełniło, bo cudowna kobieta kupiła moje dwie makramy poprzez Etsy, płakałam z radości na całego. :))) No i ile siły teraz jest do dalszego działania. hehe Jest mi tak miło, że napisałaś mi o swoich marzeniach, dziękuję. To nie dużo, tak naprawdę to nie jest dużo, to piękne marzenia. Masz naprawdę piękne marzenia, wielu marzy o rzeczach materialnych, ale twoje marzenia są inne. Z całego serca życzę i kibicuję, by te wszystkie marzenia się spełniły, bo to wszystko jest możliwe do spełnienia i niech moja wiara, że tak będzie, im pomoże się spełnić. :))) Pozdrawiam bardzo serdecznie, tulę mocno. :))))) <3

   Usuń
 47. Ten pierwszy makaram skradł moje serce! Wygląda przepięknie, chętnie zobaczyłabym taki u siebie!

  Chciałabym zaprosić na mój nowy blog, dopiero zaczynam, więc każda opinia jest dla mnie ważna: http://czytanko.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci z całego serca, cudownie takie coś przeczytać. Pozdrawiam serdecznie. :))) <3

   Usuń
 48. Odpowiedzi
  1. Ogromnie mi miło, dziękuję. :)))) Pozdrawiam i życzę spełnionych marzeń. <3

   Usuń
 49. Tworzysz prawdziwe dzieła sztuki ! Podziwiam Twój talent i życzę spełnienia wszystkich marzeń !
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najserdeczniej dziękuję, wszystko wydaje się możliwe z takim wsparciem. Dziękuję, pozdrawiam i z całych sił życzę, co najlepsze. :))))) <3

   Usuń
 50. Wspaniałe makramy... nigdy nie przestawaj marzyć :* Marzenia są napędem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się i nie przestanę. :))) Dziękuję Ci, jest mi naprawdę miło, że do mnie napisałaś. Pozdrawiam i życzę wielu spełnionych marzeń. :))) <3

   Usuń
 51. Każdy dzień nas czegoś uczy. Każde marzenie daje nam kopa do przodu.
  Nie wszystkie mogą sie spełnić wiem o tym najlepiej.
  Pięone te makramy aż oko cieszą.
  Spełniaj swoje marzenia czego z serca Tobie życzę.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci cudowna kobieto. Marzenie się spełniło i dodało wiary, jestem ogromnie wdzięczna. Niech wiele z Twoich marzeń się spełni, boś cudownym człowiekiem jest i zasługujesz na ogrom dobra!!!! Pozdrawiam serdecznie. :))))) <3 <3

   Usuń

 52. Piękne. I to co Pani zrobiła i Pani.

  OdpowiedzUsuń
 53. Piękne makramy (: Życzę, Ci aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, jesteś taka kochana!!!! Ja również Ci tego bardzo życzę. Pozdrawiam najserdeczniej. :)))) <3

   Usuń
 54. Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga Agnieszko, spełnienia marzeń Ci życzę. :) <3

   Usuń
 55. Masz rację ,marzyć trzeba! Powiem więcej ,marzenia się spełniają, tylko nie zawsze wtedy gdy tego oczekujemy . Dzięki temu czujemy się szczęśliwi i potrafimy to docenić. Twoje makramy są cudowne!! Biały to prawdziwe dzieło sztuki , kolorowy też szalenie mi się podoba :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś taka kochana, uśmiecham się, za co ogromnie dziękuję. :) Marzenie się spełniło, właśnie tak niespodziewanie i dało wiarę i siłę. :) Tak mocno Ci życzę, by się Twoje marzenia spełniły. Świat byłby pusty bez marzeń. Dziękuję, że jesteś. :) <3

   Usuń
 56. Deseo que sigas bien Agnes.
  Buen martes. Cuídate.
  Un abrazo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. You are amazing dear Laura. Stay safe and be very very happy. :*****

   Usuń
 57. ..przepiękny post Agniesiu, cudowne myśli, słowa - wspaniała i niewykła Ty ❣️
  Twoje prace są prześliczne, a marzenia niezwykłe :)
  ..Kochana rób to co lubisz, co daje Ci radość, twórz swoje śliczne makramy.. a Twój 1 Łapacz snów to takie cudowne 'tęczowe promyki' ❤️
  ..cieszę się, że jesteś - niezwykła i wyjątkowa Istotko ❣️
  ..a Ja marzę o normalności Aguniu, o człowieczeństwie ludzi, o najzwyklejszym uśmiechu i szacunku dla drugiego człowieka, o godnym życiu, bezinteresownej pomocy dla potrzebujących, pragnę i marzę, aby ludzie byli szczęśliwi ♥♥

  - przytulam Cię mocno i serdecznie 💕 :****

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealnie nazwałaś łapacz, zapisałam. Dziękuję kochana. Późno odpisuję, ale cieszę się, że dziś to robię, bo tak potrzebuję dziś dobrych słów. Naprawdę, czasami nie mogę uwierzyć, że tu na blogu poznałam tak unikalne istoty, jak Ty. Twoje marzenia są wspaniałe. Ty taka jesteś, jesteś dobra, tak piękna. Wiesz, wielu teraz jest pozornie pięknych, a w środku bagno, iluż ja takich poznaję... Ty jesteś naprawdę piękna, nazywam takich ludzi skarbem świata i chyba już Ci to pisałam, ale powtórzę, bo chcę, byś pamiętała, że jesteś takim skarbem. Nie słodzę, a z głębi serca piszę. Niech spełnią się Twoje marzenia, tulę mocno. :)))) <3

   Usuń
 58. A ja dopiero dziś przeczytałam Twój post. Jak zwykle bardzo mądry. Warto mieć marzenia nawet jeśli się nie spełniają. Bądźmy cierpliwi. Mamy do czego dążyć, a los i tak da nam to, może w innym czasie i innej postaci. Jako młoda osoba, jak każda marzyłam o malutkim domku z ogrodem. Niestety tak się nie stało. Po kilkudziesięciu latach pojawił się w najmniej oczekiwanym momencie duży, aż za duży ogród i malutki domek wypoczynkowy. Teraz już tylko pozostało jedno marzenie, by wszyscy zdrowi byli, bo tak mi go brakuje. Bądź cierpliwa, rób swoje i dąż do celu. Spełnią się i tego Ci życzę z całego serca. Przytulam mocno❤️������

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś się mega wzruszyłam, dziękuję. Dziękuję za ciągłe wsparcie, za piękne serce. Marzenie się spełniło, bo cudna kobieta kupiła moje dwie makramy poprzez Etsy. :) Ogromnie się wzruszyłam, czytając o Twoim marzeniu, ależ mi wiary dodałaś. :) Całym serem życzę Ci i Twoim ukochanym zdrowia, spełnienia marzeń. Tak się cieszę, że jesteś, pragnę, byś była szczęśliwa, zdrowa, jesteś taka ważna! Tulę mocno. :) <3 <3

   Usuń
 59. Odpowiedzi
  1. Dziękuję Agnieszko, to współpraca z bratem, ładnie mi cyka fotki. :) Pozdrawiam cieplutko. :)))

   Usuń
 60. Kochana, przepiękne makramy tworzysz <3
  Ja mam tak samo ale z decoupage, ciągle nachodzą mnie wątpliwości, ale nie poddaje się, to daje mi radość.To mnie uszczęśliwia... Nawet mój stwierdził, że jak zabieram się za tworzenie mam taki "błysk w oku" z 'bananem' na buzi ... :) Uściski :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Agnieszko. Tworzysz cuda i się nie poddawaj, ja bardzo lubię oglądać Twoje prace, to i mnie raduje. To uczucie, kiedy się tworzy, jest czymś tak ważnym, to jest dar, wielkie szczęście. Nie wyobrażam sobie nie mieć pasji. hehe Pasje, to nasz świat fantasy, świat magii. :) Pozdrawiam cieplutko i życzę nam, byśmy tworzyły i tymi naszymi pracami wielu ludzi uszczęśliwiły. :))) <3

   Usuń
 61. Myślałam, że już napisałam komentarz, a tu taka niespodzianka ;).

  Aguś mnie najbardziej cieszy fakt, że ja mogę uczestniczyć w Twoich dążeniach, a nawet wspólnie pomarzyć :).

  Wiesz też, że dzięki Tobie i ja chcę spróbować makramy. Wiadomo mniejszej i prostszej ale zawsze coś :).

  Marzmy, bo to daje radość. Pozwala nam mieć dziecięcą wiarę i nadzieję :).

  OdpowiedzUsuń
 62. Makramami wiesz, że jestem zachwycona i tak nas też cieszyłby fakt, gdybyś częściej dzieliła się swoimi pracami i, to nie tylko makramowymi :P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana jesteś, nie zapominaj nigdy! Nawet nie wiesz, jak mi miło, że towarzyszymy sobie wzajemnie w drodze do marzeń. Ja tam Twoich marzeń nieco znam i każdemu kibicuję tak mocno, że kurka, muszą się spełnić i już! :D Wiara jest silna, także czekaj na spełnienie. Pewnie tu se pomyślisz, że za miliard lat, ale nie, marzenia spełnisz dużo szybciej. :)))))

   Usuń
 63. Masz naprawdę wielki talent.
  Pozdrawiam i zapraszam na nowy post :) jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, tak mi miło to przeczytać. Życzę Ci spełnionych marzeń. :)))

   Usuń
 64. Zazdroszczę talentu!!

  Marzę o tym, żeby moje dzieci były szczęśliwe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mega mocno życzę, by Twoje dzieci i Ty sama, byście byli bardzo szczęśliwi. Pozdrawiam serdecznie. :)))))) <3

   Usuń
 65. Co do tekstu o marzeniach to bardzo mi się spodobał! Makramy są przepiękne, sama muszę się w końcu w jakiś zaopatrzyć. A odnośnie Twojego pytania, to ja raczej wolę zakładać sobie cele i np jednym z nich jest mieć swoje małe miejsce do życia na Sycyli ;)

  Zapraszam na nowy post: czytanko.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo pięknie. :) Życzę Ci, by marzenie to i inne się spełniły, bo przecież wszystko jest możliwe. :) <3

   Usuń
 66. Jestem wielką marzycielką, więc rozumiem, o czym piszesz, co chcesz powiedzieć, co czujesz... :)
  Twoje dzieła są piękne, powodzenia w sprzedaży!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że rozumiesz, bo i ja Ciebie rozumiem kochana. ;) Dziękuję, sprzątałam dwie makramy na Etsy, kobieta, która kupiła, dodała mi do życia czegoś, czego opisać nie umiem, jestem wdzięczna. :) Życzę nam kochana wielu spełnionych marzeń. :*****

   Usuń
 67. Ale cudne, i mandala,i łapacz. Już od pewnego czasu za mną chodzi makrama, chyba zrobię jakiś kursik. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego popołudnia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie, bardzo mi miło. :) Jest dużo fajnych kursów, to fajowa zabawa. :) Pozdrawiam i niech Ci się marzenia spełniają. :))))

   Usuń
 68. Cudne te Twoje mandale. Na pewno znajdą nabywcę :) na wszystko przyjdzie czas.

  Marzenia ....
  Marzę, oczywiście, że marzę :)
  ale staram się marzyć realistycznie, nie górnolotnie.
  Marzyć tak aby mogło się spełnić a nie marzyć tak aby mieć marzenie nierealne i za jakiś czas ze smutną miną stwierdzić, że marzenia się nie spełniają.
  Moje zawsze się spełniają !!! czego i Tobie Skarbie z całego serca życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najserdeczniej dziękuję, jesteś tak przyjacielska, że nie da się do Ciebie pisać bez uśmiechu. :))) Cudna kobieta kupiłam moje dwie makramy, uszczęśliwiła do łez. Twoje słowa pomagają mi wierzyć, że i inne makramy kogoś uradują. :) Ja również staram się marzyc tak, jak to opisałaś. Nawet nie wiesz, ile wiary mi dałaś, pisząc, że Twoje się wszystkie spełniają, to mnie tez uszczęśliwia, cieszę się razem z Tobą. Twoje szczęście to i moje i bardzo dużo Ci go życzę. Pozdrawiam najserdeczniej. :))))))) <3

   Usuń
 69. Jaki pozytywny post. Bije z Twoich słów wspaniała pozytywna energia, z której chce się czerpać jak najwięcej dobrego. Dziękuję Ci. Jednocześnie jestem pod wrażeniem Twojego wielkiego talentu. Coś niesamowitego! Przy okazji dowiedziałam się, co to jest Makrama :) Człowiek uczy się całe życie.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mi tak miło na sercu, bardzo mocno Ci dziękuję za tyle ciepłych słów. :))) Masz rację, człowiek całe życie się uczy i bardzo dobrze. hehe Pozdrawiam, życzę, co najlepsze. :))) <3

   Usuń
 70. Agus i ja wierzę w swojej marzenia i czekam... czekam jak wszyscy chcą że swiat wroci do normy i będziemy mogli znowu normalnke żyć i przemieszczać się... Nie rezygnuj z marzeń, dzięki nim żyjemy i czegoś w zyciu pragniemy... wiem że łatwe to nie jest, ale cóż na to poradzić...
  Piekne tworzysz pracy i rob je dalej ❤
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję jak z ta do najdalszej planety. :))) Wierzę w moc marzeń i poddać się nie mam zamiaru. Życzę nam spełnionych marzeń, bardzo nam tego życzę. Do tego posyłam Ci szeroki uśmiech, tuląc mocno. :))))) Pozdrawiam najserdeczniej. <3

   Usuń
 71. Dziękuję Kochana bardzo za odiedzinki na oim blogu, zostaję z Tobą na dłużej, Makarama jest piękna ! Buziaczki Kochana i marzy dalej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje całym sercem. Witam Cię z wielką radością, poznamy się lepiej i to mnie ogromnie cieszy. Pozdrawiam i życzę wielu spełnionych marzeń. :))) <3

   Usuń
 72. cudne prace! a marzenia niech się dalej spełniają, czego Tobie i sobie ;) życzę:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Milion uśmiechów dla Ciebie, dziękuję. :)))) Życzę nam spełnienia marzeń i wierzę, że właśnie tak się stanie. :))))

   Usuń
 73. Piękne te twoje sploty! To sznurkowe "słońce" jak coś starosłowiańskiego - ma swój czar.
  Jeśli chodzi o Etsy - to nie poddawaj się, żeby coś tam szło non stop potrzeba mega reklam aby przekierować klienta w swoją stronę. Pomaga też duży wybór w sklepie. Klient lubi wybierać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, jesteś kochana. Dziękuję za porady, dodam więcej makram, szykuję je wytrwale. Niesamowicie cenię takie porady, dodałaś mi też motywacji. Wszystko, co najcudowniejsze dla Ciebie, pozdrawiam serdecznie. :))))) <3

   Usuń
 74. Ojej, ile komentarzy😀
  Bardzo ładne makramy, masz cierpliwość, ja potrafię coś zacząć i nie skończyć, rzucić w kąt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo serdecznie. :) Też mam tak z niektórymi rzeczami. hehe Pozdrawiam i życzę super fajnego dnia. :)))

   Usuń
 75. Beautiful macramé Agnieszka.
  I wish all your dreams come true!
  Sometimes dreams really do come true.
  Take care of yourself and have a nice day.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you daer Irma, you are truly amazing! You also take care of yourself, I wish you all the best...every day. :))))

   Usuń
 76. Niektóre marzenia się spełniają, inne nie, niemniej na pewno w sporym stopniu ubogacają nasze życie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Absolutnie się zgadzam. :) Życzę Nam wielu spełnionych marzeń, pozdrawiam. :)))

   Usuń
 77. Z Ciebie jest typowa artystyczna dusza. Nie dziwię się, że wciąż poszukujesz piękna w rzeczywistości :)
  Makramy bardzo ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha No typowa. :D Ja muszę tworzyć, no muszę, to wielka część mnie. Dziękuję kochana, szukajmy piękna, gdzie się da, tego prawdziwego, a nie sztucznego. Pozdrawiam i życzę wielu spełnionych marzeń. :)))) <3

   Usuń
 78. A ja często trochę boję się marzyć, bo wtedy zawsze wszystko mi wychodzi inaczej. Przepiękne dzieła tworzysz :) Podziwiam, bo to wymaga naprawdę wiele pracy i cierpliwości.Efekt jest jednak tego wart :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za podarowanie mi uśmiechu. :))) Przyznam Ci, że i ja czasami się boję, bo u mnie często bywa tak, że jest coś na chwilę. Szczególnie kiedy zacznę już w coś wierzyć, to się rozsypuje, no ale może to zwyczajnie nie moje główne drogi i dlatego tylko na chwilę... Pozdrawiam i bardzo mocno życzę, by spełniły się Twoje marzenia. <3 :)))

   Usuń
 79. A seguir soñamdo amiga.
  Buen fin de semana Agnes. Cuídate.
  Un abrazo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you dear Laura. I hope you are really fine. :) Have an awesome week, warm greetings. :))))

   Usuń
 80. Beautiful macrame, Agnes. I love your Secret lotus. Continue dreaming, the dreams let us go farther.
  Hugs!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you dear Nadezda, thank you from the bottom of my heart! May your dreams come true, all the best for you. :)))))

   Usuń
 81. Od razu wiedziałam, że to łapacz snów, jeszcze przed przeczytaniem. Śliczne rzeczy tworzysz, niech Ci spełnią marzenia. I miej je przez cały czas, bo bez marzeń nie da się naprawdę żyć... Pozdrawiam serdecznie, Agnieszko kochana :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i raz jeszcze dziękuję, kochana jesteś. :))) Nie przestanę marzyć i zgadzam się, że bez marzeń nie da się żyć. Moje marzenia czasami mogą wydawać się dziwne, ale co tam, sama próba ich spełnienia jest ciekawa i ubarwia życie. :) Pozdrawiam, całym sercem życzę, by wiele z Twoich marzeń się spełniło, pozdrawiam serdecznie. :)))))) <3

   Usuń
 82. Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, dużo radości dla Ciebie. :)))

   Usuń
 83. Wspaniale że tworzysz i czujesz się z tego powodu szczęśliwa :) Ja cały czas szukam swojego spełnienia i między innymi dlatego zaczynam prowadzić bloga na którego Cię zapraszam. To będzie takie moje miejsce w sieci, jeśli uda mi się zgromadzić jakąś społeczność to spełnię marzenie :) A twoje makramy są piękne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo mocno. Oczywiście życzę, byś odnalazła to COŚ, życzę spełnionych marzeń, a w świecie blogowym możesz odnaleźć prawdziwie bratnie dusze. :))))

   Usuń
 84. I tak trzymać! Myślę, że w którymś momencie sklep zacznie ci działać i dobrze, że będziesz mieć wtedy zapas. Nie będzie potrzeby tworzenia pod presją.
  Myślę, że każde nasze działanie powoduje, że ktoś inny, gdzieś w jakimś odległym - a może wcale nie - miejscu, przeczyta, zobaczy i to go właśnie natchnie do zrobienia czegoś nowego. A to z kolei pójdzie dalej i dalej...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję najserdeczniej. Twoje słowa dodały mi tak dużo dobra, bo i motywacji, luzu, siły, ależ mi tego potrzeba w tym czasie. :) Jesteś kochana, niech marzenia Ci się spełniają, dzięki taki osobą mam poczucie, że będzie naprawdę dobrze. :))) Pozdrawiam. <3

   Usuń
 85. Piękne prace, a szczególnie podoba mi się pełen energii Sekretny Lotus. Życzę Ci, aby w sklepie coś drgnęło i pojawiło się wielu zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, bardzo mi miło. W sklepie drgnęło dzięki jednej wspaniałej kobiecie i nigdy nie zapomnę tego, co uczyniła. :) Pozdrawiam, bądź bardzo szczęśliwa. <3 :)

   Usuń
 86. Bardzo lubię łapacze snów. Właściwie to też mam, ale nie wiem, czy zadziała, ponieważ nie świeci o świcie O_O
  Wiele buziaków z Hiszpanii :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha Nie świeci o świcie? :D Dziękuję, jesteś taki miły. Pozdrawiam i życzę pięknych snów, dużo radości z każdego dnia. :)))

   Usuń
 87. To prawda, że czasem nasze zainteresowania i marzenia pozwalają nam odkryć kolejne drogi i pasje, o których wcześniej nie pomyślelibyśmy. Piękne te plecionki :)

  OdpowiedzUsuń
 88. Przepiękna ta makrama mandala! Łapacz snów też zachwycający! Te kolory, te kształty. Twórz Agnieszko, bo wychodzą spod Twojej ręki cudne wytwory rękodzieła.
  U mnie szydełko i haft krzyżykowy. Lubię robić serwetki, choć niektórzy uważają,że to przebrzmiały temat. Phi, serwetki, babciny temat...Kto dziś kładzie serwetki?! Ale ktoś, kto nie jest w temacie nie ma pojęcia jaki to ciekawy temat, jakie dają one możliwości, ile technik można wypróbować, jakie patchworki tworzyć!Serwetka może być małym dziełem sztuki, elementem większej całości. Czy to co tworzymy musi być tylko użyteczne? Wracam też do haftu krzyżykowego, ale każda praca to dziubdzianie rozłożone na dni, tygodnie, miesiące...Tu nie ma drogi na skróty. Większy obraz haftem gobelinowym wymaga dużo, dużo pracy, siedzenia i cierpliwego stawiania krzyżyków.
  Co do innych marzeń...Zawsze chciałam spróbować innych zajęć, niż bycie nauczycielem. Uwielbiam pracę z dziećmi i kontakty z rodzicami, ale środowisko nauczycielsko-koleżeńskie- jak dla mnie- było zawsze specyficznym i trudnym tematem. Zaczynałam od 0 jako przewodnik turystyczny i opiekunka w DPS, było ciężko, ale i satysfakcjonująco, bardzo mnie te prace wzbogaciły- doświadczenia, doznania...
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 89. Powtarzałam to nie raz i powtarzać to będę tak dlugo, jak tylko będę mogła. Jesteś zdolną osobą, robisz piękne rzeczy, które sa prosto z serducha - czyli dodatkowo oddajesz emocje w to co tworzysz ♥ Ciesze się, że jesteś szczesliwa i idziesz po swoje, rób to dalej! A Ja zawsze będę obok Ci kibicowała ♥

  OdpowiedzUsuń