środa, 1 marca 2017

👉Make a wish 👈


Stałam pośrodku pól, robiło się coraz ciemniej, wiatr wiał coraz mocniej i mocniej, a ja nie zrobiłam żadnego zdjęcia. Niezbyt zadowolona powiedziałam sobie 'Aga, zrób jakieś zdjęcie. Bądź kreatywna'. Nagle urwałam dmuchawiec i tak oto powstała ta fotografia. 

W życiu nie spodziewałabym się, że to zdjęcie będzie tak docenione. Czasami myślimy, że robimy coś źle,     że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, a potem okazuje się, że  tylko my tak to widzimy, natomiast inni dostrzegają zupełnie coś odwrotnego.

Pokochałam to zdjęcie zaraz po jego zrobieniu... może zwyczajnie brak mi jeszcze wystarczającej wiary w siebie. Ważny jest jednak fakt, że mimo obaw ukazałam innym to zdjątko.

Mimo lęku, mimo braku pewności siebie trzeba ryzykować.

Mój drogi znajomy nazwał to zdjęcie 'Droga życzeń'.
Każdy z nas ma drogę do przejścia. Pomyśl życzenie i idź swoją drogą. Chwytaj każdą okazję, nawet jeśli się bardzo boisz (wiem, że to nie łatwe). Staraj się ubarwić swoją życiową drogę, jak tylko potrafisz, a resztę zostaw.


Park Zamkowy, Pszczyna

6 komentarzy:

 1. Wspaniała kreacja zdjęcia !
  Bije od niego magia :)
  DOCENIAJ SIEBIE nie czekaj , aż ktoś Ci powie , że jest dobrze !
  Jesteś wartościowym człowiekiem o ogromnym sercu !!!
  Kocham <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana za cudne słowa :* Bardzo lubię to foto z Pszczyny.
   Edycja była czystą przyjemnością.
   Wiesz jak to jest z docenianiem siebie... pracuję nad tym dzień po dniu.
   Kocham <3

   Usuń
 2. Kroczenie własną drogą jest najpiękniejszym co może się nam w życiu przytrafić. Bo to nasza droga i kiedy idziemy po niej, to jesteśmy wolni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie napisałaś. Całkowicie się zgadzam. Kiedyś chodziłam drogami nie do końca swoimi, byłam marionetką. Odkąd chodzę własną drogą, jestem szczęśliwsza i nie interesuje mnie, że ktoś nie rozumie mnie. Każdy ma swoją drogę, ja wreszcie zrozumiałam, co daje mi szczęście i pcha mnie do przodu. Wreszcie żyję w zgodzie ze sobą. :) Widzę, że Ty robisz to samo. Bardzo się cieszę, że przyjaciółka nas na siebie pokierowała. :)

   Usuń
 3. Takie spontaniczne rzeczy często wychodzą najlepiej, tylko trzeba mieć właśnie odwagę by je zrobić. Dmuchawce spełniają życzenia. Już nie jedno moje spełniły, oczywiście musiałam do tego przyłożyć też trochę własnego działania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pamiętam, jak robiłam to foto, był to miły wieczór. Tylko że ja nie wierzyłam w siebie i nie umiałam opublikować tego zdjęcia. Jakoś to zrobiłam bez przekonania, a to właśnie zdjęcie spowodowało, że zaczął się boom i ludzie zaczęli do mnie pisać, pytać o wskazówki fotograficzne itp. haha Wskazówek nie dawałam, bo ja robie, co mi się podoba i tyle, więcej nie wiem. hahaha Tak czy owak, czasami nie wiemy, jaka 'pierdoła' może dużo zmienić. :D Życzę nam spełnienia marzeń i wierzę, że się spełnią, my pomożemy. :D

   Usuń