środa, 1 marca 2017

👉Make a wish 👈


Stałam pośrodku pól, robiło się coraz ciemniej, wiatr wiał coraz mocniej i mocniej, a ja nie zrobiłam żadnego zdjęcia. Niezbyt zadowolona powiedziałam sobie 'Aga, zrób jakieś zdjęcie. Bądź kreatywna'. Nagle urwałam dmuchawiec i tak oto powstała ta fotografia. 

W życiu nie spodziewałabym się, że to zdjęcie będzie tak docenione. Czasami myślimy, że robimy coś źle,     że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, a potem okazuje się, że  tylko my tak to widzimy, natomiast inni dostrzegają zupełnie coś odwrotnego.

Pokochałam to zdjęcie zaraz po jego zrobieniu... może zwyczajnie brak mi jeszcze wystarczającej wiary w siebie. Ważny jest jednak fakt, że mimo obaw ukazałam innym to zdjątko.

Mimo lęku, mimo braku pewności siebie trzeba ryzykować.

Mój drogi znajomy nazwał to zdjęcie 'Droga życzeń'.
Każdy z nas ma drogę do przejścia. Pomyśl życzenie i idź swoją drogą. Chwytaj każdą okazję, nawet jeśli się bardzo boisz (wiem, że to nie łatwe). Staraj się ubarwić swoją życiową drogę, jak tylko potrafisz, a resztę zostaw.


Park Zamkowy, Pszczyna

4 komentarze:

 1. Wspaniała kreacja zdjęcia !
  Bije od niego magia :)
  DOCENIAJ SIEBIE nie czekaj , aż ktoś Ci powie , że jest dobrze !
  Jesteś wartościowym człowiekiem o ogromnym sercu !!!
  Kocham <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana za cudne słowa :* Bardzo lubię to foto z Pszczyny.
   Edycja była czystą przyjemnością.
   Wiesz jak to jest z docenianiem siebie... pracuję nad tym dzień po dniu.
   Kocham <3

   Usuń
 2. Kroczenie własną drogą jest najpiękniejszym co może się nam w życiu przytrafić. Bo to nasza droga i kiedy idziemy po niej, to jesteśmy wolni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie napisałaś. Całkowicie się zgadzam. Kiedyś chodziłam drogami nie do końca swoimi, byłam marionetką. Odkąd chodzę własną drogą, jestem szczęśliwsza i nie interesuje mnie, że ktoś nie rozumie mnie. Każdy ma swoją drogę, ja wreszcie zrozumiałam, co daje mi szczęście i pcha mnie do przodu. Wreszcie żyję w zgodzie ze sobą. :) Widzę, że Ty robisz to samo. Bardzo się cieszę, że przyjaciółka nas na siebie pokierowała. :)

   Usuń