niedziela, 26 maja 2019

Mój skarb.


Nie każdy może doświadczyć takiego piękna, nie każdy potrafi je docenić.
Wielu pragnie, wielu się zawodzi.
Czasami ci, co pragną, mając niewiele, doceniają najdelikatniejszy gest mówiący: LICZYSZ SIĘ DLA MNIE.
Czasami ci posiadający nie dostrzegają daru.
Dzięki Bogu są też ci, co ten dar doceniają i pielęgnują każdego dnia. 

Spoglądam na Nią, jest piękna, dla mnie jest idealna. Lubi mi dokuczać, nazywa mnie czasami 'pasztetową'.
Nie obawiajcie się, ja się potrafię odwdzięczyć.
Madre: To, o której idziemy na targ Pasztetowa?
Córka: Tylko odpiszę i idziemy... Paprykarzowa.Spojrzy na mnie tak, że aż boję się odezwać. Zaraz jednak ukarze najpiękniejszy uśmiech świata. Lubimy sobie dokuczać. Dziwnie okazujemy sobie miłość. Mina dla wielu mówiąca: spadaj ćwoku, dla mnie oznacza: kocham cię. My na spacerze nie idziemy normalnie, musimy się poszturchać, klepnąć w basik, czy szantażować. Dziwna ta nasza miłość, dziwnie okazywana, ale jednak okazywana.Zawsze jest ze mną. Wierzy we mnie, wierzy w moje marzenia. Wierzy, że podniosę się z każdego upadku i pokonam najcięższą z prób. Stara się, bym dostrzegła swój potencjał, stara się, bym zobaczyła to, co ona widzi we mnie. Robię to samo.
Pamiętam jej łzy, brak wiary. Chciano ją awansować. Zupełnie nie wierzyła w siebie. Razem z bratem siedzieliśmy z Nią dniami i uświadamialiśmy, że da sobie radę. Ukazywaliśmy jej to, co było dla niej niewidoczne. Czy dała radę? No oczywiście. Budzi mój podziw coraz bardziej.

Pokłócić też się potrafimy. Łatwo się godzimy, zazwyczaj obie w szloch i po sprawie. Ileż błędów obie popełniłyśmy, ileż jeszcze ich pewnie popełnimy. Jednak ani jedna, ani druga nie zapomina, co oznaczają słowa MATKA- CÓRKA.
Pamiętam nasze pierwsze wakacje w Łebie, wiele lat temu. Wycieczka ta była dla mnie wielkim przebudzeniem.
Kiedy tylko mamy okazję, to wspólnie jedziemy do tego urokliwego miejsca. Nazywam Łebę- naszym miastem.
Obie byśmy najchętniej nad morzem zamieszkały. Lubimy chadzać po nadmorskich uliczkach i wyobrażać sobie, że mieszkamy w jednym z domów z ogrodem, ma się rozumieć. hihi
Mamy swój mały na balkonie i też bardzo cieszy. Właśnie na nim siedzę. Spoglądam na niebo pełne szarych chmur. Jest jedno miejsce, prześwitują z niego promienie słońca. Jednocześnie delikatny deszcz opada na ziemię jakby w zwolnionym tempie.
Wiem, odbiegam od tematu, ale nie ma przyjemniejszego pisania niż to płynące naturalnym torem.
Wracam wspomnieniami do nadmorskich klimatów. Nawet nie wiecie, jaką tam burzę przeżyłyśmy. Ba... nawet rekiny widziałyśmy!Wyobraźcie sobie, wracamy lasem. Nagle postanawiamy skręcić w stronę plaży. Klepiemy sobie o... jakbym ja to pamiętała, powiedzmy, że o jedzeniu, bo lubimy jeść. haha  Nagle patrzę w prawo, a tam golasek. Patrzę w tył, a tam cała grupa golasów.
Mówię do mamy:
' A ty wiesz, że idziemy plażą dla naturystów?'
'Żartujesz!'
Rozgląda się, jej twarz blednie, widzę przerażenie.
'Chodź, idziemy. Szybko!!!!'
Coś ją onieśmielało, ja znów szłam i śmiałam się z niej praktycznie do łez.No, a teraz REKINY NAD POLSKIM MORZEM.

Ktoś się wydziera za nami, cóż się tam dzieje...
Sekundę po widzimy małego, puszystego pana wskakującego w morze.
' Tomek.... Tomek, ratunkuuuuuuu. Rekin mnie atakuje... aaaaa.'
Leci Tomek.
'Paweł, Paweeeeeł! Już lecę! Uratuję cię!'

Biegali wkoło, lat około pięćdziesięciu. Wskakiwali nawet do małych kałuży. Darli się, nakładali klapki na dłonie, nosili siebie, swoje kobiety. Byli prawdziwą radością, ludźmi cieszącymi się chwilą. Rozdawali dobrą energię na wszystkie strony świata. Szłyśmy koło nich całą drogę z wydm, które ubóstwiam.

Zapamiętam te dwa rekiny. Jeden z nich chciał mnie wciepać do morza, ale przyuważył aparat... uff. :D
Śmiałyśmy się na całego, oni naprawdę powodowali, że świat stał się na chwilę jedną wielką zabawą, taką, jaką doświadcza dziecko.
Obie lubimy taki typ ludzi.Tak sobie myślę, ile chwil wspólnie z mamą przeżyłyśmy. Były te pełne śmiechu i te pełne łez. Zachody słońca, ich barwy. Mama obserwowała mnie z aparatem, ja ją wpatrzoną w lampiony, wypuszczane przez ludzi. Każda chwila z Nią jest ważna. Nie każdy może napisać, że ma najwspanialszą mamę, ja mogę. Nie chwalę się, a cenię. Może ktoś z klapkami na oczach dostrzeże swój DAR.

Kubek herbaty podany, kiedy leżysz z gorączką.
Pyszny posiłek na pocieszenie po ciężkim dniu pracy.
Telefon z zapytaniem, co porabiasz.
Wsparcie, kiedy czekasz na wyniki.
Przytulenie bez okazji.
Wiara, pomimo że ty jej masz mało.
Wspólny spacer, zabranie okruszka z buzi.
Przykrycie kocem, kiedy marzniesz, śniąc o czymś.
Wspólne oglądanie gwiazd, czy nawet wspólny poślizg na trawie i to prosto na zadek.
BEZCENNE.

KOCHAM CIĘ MAMO.
Wszystkim życzę takiej mamy.
Wszystkim matkom rozumiejącym i tym szczerze starającym się zrozumieć słowo MATKA, biję BRAWO. Jesteście SKARBEM WIELKIM.

214 komentarzy:

 1. Piękny post! Pozdrowienia dla Ciebie i Mamy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się spodobał. :) My również pozdrawiamy i uściski posyłamy. <3

   Usuń
 2. Bellos retratos y bella dedicación a su madre.
  Un saludo,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much dear Miguel. :)
   Un saludo. :)))

   Usuń
 3. Cudownie, że masz Mamę,
  cudownie, że taką Wspaniałą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że taka mama to niezastąpione piękno, jestem bardzo wdzięczna.
   Ps. w tym teksie również Tobie biję brawo. :)

   Usuń
 4. Kochaj, kochaj i szanuj swoją wspaniałą mamę. Twój opis pewnie jest dla niej najlepszym prezentem. Obu Wam się jak najdłużej "szturchało" ze sobą:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hihihih Dziękuję kochana blogowa przyjaciółko. :*** My nawet wczoraj się szturchały. Tak żeśmy se dokuczały, że starszy pan ciągle się uśmiechał i tak też wyszedł ze sklepu. My mu podarowałyśmy uśmiech i on podarował nam...fajne.

   Niech uśmiech gości na Twej buzi jak najczęściej. :)))

   Usuń
 5. Piękne i bardzo poruszający post. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga Agnieszko. Miło mi się pisało, mama zadowolona. Pięknego dnia życzę, u mnie leje, a ja to lubię i pewnie pójdę na spacer. Hmmm... pewnie wtedy przestanie lać.. :D

   Usuń
 6. Ten Twój wpis Agusiu, jest piękniejszy, niż najpiękniejsza laurka! A Twoja mama jest piękna, obydwie jesteście! Czuć miłość w każdym Twoim zdaniu! Fajne jesteście! Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapomnij, że i ty fajowa!!!!! :*** Dziękuję mocno. Mama przeczytała dziś ten post i się popłakała, co spowodowało, że ja poczułam to COŚ. hehe

   Tulę Cię mocno, duchowo, bardzo szczerze. :)))

   Usuń
 7. Piękny post o Twojej mamie, na pewno musi być z Ciebie też dumna, wszystkiego dobrego dla Ciebie i mamusi! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny. :) Jeszcze bardziej dziękuję za miłe słowa. Mam nadzieję, że mama dumna, myślę, że jest dumna z tego, że potrafię być wierna sobie i jestem silna. Wad też sporo, ale no, raczej mama się na nich nie skupia. hahahaha
   Dużo dobra dla Ciebie i wszystkich istot ważnych dla Ciebie. :)

   Usuń
 8. Dobrą energią trzeba się dzielić bo jest jak wirus pozytywnie zaraża szczęściem. Ostatnio bardzo spodobało mi się takie hasło "doceniaj nie oceniaj..." docenianie sprawia ,że mama jest lekiem na całe zło. Aaa nie dziw się mamie ,że zawstydza ją widok golasów my mamy już tak mamy;)) Pozdrawiam cieplutko i Ciebie i twoja Mamę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, że dobrą energią należy się dzielić. Tyle jest zła, tyle przeszkód do pokonania. Powinniśmy się wzajemnie wspierać, wtedy droga staje się jednak nieco przyjemniejsza. :)))

   Hasło bomba. Zresztą nie ma co oceniać, póki się nie żyje w skórze danego człowieka.

   Mama to mój skarb, moja rodzina to mój skarb. No, a co do golasów, to ja się nie dziwiłam, ale jej zakłopotanie było bardzo zabawne. ;D

   Ja też pozdrawiam i mama pozdrowi, bo jej wszystko przekaże, no, chyba że już sama przeczytała. hihi

   Ja jeszcze tulę serdecznie, dziękuję za lekcję ważną i tulę za to jeszcze raz. <3

   Usuń
 9. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. :))) No, a teraz pozdrawiam i posyłam coś dobrego w Twoją stronę. :)))

   Usuń
 10. Pięknie piszesz o waszej miłości. A ja mogę powiedzieć że moja jest dla mnie najwspanialsza i najukochańsza mimo że nie jest idealna. Zawsze czuję jej opiekuńcze spojrzenie i pamiętam jej najwspanialszy uśmiech.Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasze mamy są idealne ze wszystkimi swoimi wadami. Takie nieidealne są właśnie idealne. Wszystko składa się na to, że są takie, jakie są i za to tak je kochamy. Przynajmniej tak na to patrzę. hehe

   Cieszę się, że masz taką mamę i też pamiętam, że już to pisałaś. Obie jesteśmy wielkie szczęściary. Życzę, byś z mamą spędzała jak najwięcej chwil pełnych miłości, zdrowia i magii, która otacza każdą miłość, tą najszczerszą. :)))
   Pozdrawiam Ciebie i Twoją Mamę. :******

   Usuń
 11. CUdny post...mama z pewnoscia zalala sie lzami czytajac, jak pieknie o niej napisalas, o Waszej przyjazni i milosci:) Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Kamilo kochana. Dziś mama czytała w pracy, popłakała się, a to nie jest u niej częste. :) Mam nadzieję, że poczuła, to co chciałam tym postem przekazać. Niektóre foty to tam, by pozmieniała. haha Zwyczajnie nie widzi na nich swojego piękna, ja widzę i już. hihihihihhihihi

   Pozdrawiam, niech otacza Cię dużo szczęścia. :*****

   Usuń
 12. Agnieszko, to bardzo piękne co napisałaś. Pozdrów swoją mamę :-)
  Ja jestem i córką, i mamą, znam obie strony medalu. Te niefajne też. Czasem DAR przejawia się inaczej. Każdy ma swoje lekcje.
  Masz szczęście, używaj :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrowię, jak tylko wróci. Jestem pewna, że się ucieszy i się uśmiechnie nieśmiało... na bank. :)

   Masz rację, czasami DAR przejawia się inaczej. Każdy ma swoją drogę, swoje lekcje i wszystko po coś. No z całego serca życzę Ci, byś była otoczona najszczerszą miłością. Dziękuję, że jesteś. :)))

   Usuń
 13. Jesteście wspaniałe!!! Nic się nie zmieniajcie! Moja mam, już wiekowa kobieta, mieszka ze mną. Cieszę się nią na co dzień i chciałabym, żeby trwało to jak najdłużej.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie chcemy zatracić dziecka w sobie. :D Dziękuję baaaaardzo, mama podziękuję, jak tylko przekażę. hehe

   Wiesz, że życzę, by trwało to jak najdłużej. Życzę zdrowia, uśmiechu, chwil wspólnych, jak najwięcej i jak najdłużej. Pozdrawiam bardzo serdecznie Was, życząc dużo radości serca. :) <3

   Usuń
 14. Są takie wpisy, których nie sposób skomentować żadnymi słowami. Bo nie ma słów, aby opisać ich piękno. Ten należy właśnie do takich. Po prostu NIECH TO TRWA :)))))).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, mnie to teraz uradowałaś na całego, baaardzo za to dziękuję. :))) Niech otacza Cię wszystko, co najwspanialsze. <3 :)

   Usuń
 15. Odpowiedzi
  1. Zgadza się, bardzo cenię swój SKARB. :))) Pozdrawiam w deszczu, bo u mnie sobie pada. hehe

   Usuń
 16. Przyjacielska relacja z matką kiedyś wydawała mi się normalna i oczywista, ale nie każdy to ma.
  Cieszysz się naprawdę wyjątkową miłością. Pozdrowienia dla Ciebie i dla mamy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja coraz mniej znam osoby z takimi relacjami z mamą, tym bardziej widzę, ile mam szczęścia. No, a ile złych relacji pomiędzy rodzeństwem, dla mnie to przerażające. Nie umiem sobie wyobrazić, że mam złe relacje z Marcinem. Gadano nam, że kiedyś nasze relacje się rozwalą... głupcy. Jeśli obie strony kochają i dbają, to nic tego nie zerwie. Chwila, a czemu ja teraz piszę i tym. ahahahahahahaha

   Ja teraz Anię kochaną pozdrowię i w imieniu mamy również. Ona to już o Tobie słyszała, bo jak mogłabym o Tobie nic nie powiedzieć. :D

   Jeszcze życzę powrotów do Polski, tyle ile Cię uszczęśliwi. :)))

   Usuń
 17. Cudownie, mama,córka,przyjaciólki, koleżanki, cóż chcieć więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, my przyjaciółki. :) Czytając komentarze jeszcze bardziej się uśmiecham, dziękuję. :)))

   Usuń
 18. Ale pięknie opisałaś Mamę i waszą więź, świetny tekst! Czytałam dwa razy i raz się wzruszałam, raz śmiałam, tak na przemian :)) Tyle cudownych emocji :)). Cudowne jesteście obie!!! Ściskam Was mocno i życzę jak najwięcej takich chwil!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :***Jak Ty potrafisz mnie uszczęśliwić, dodać siły, chcę, byś to wiedziała. :) Jesteś fantastyczna, normalnie jak tu się nie cieszyć z Ciebie. Niech Twoje życie będzie przepełnione dobrem w najczystszej postaci, niech ci, którzy są dla Ciebie ważni, czują się prawdziwymi szczęściarzami. <3 :)

   Usuń
 19. Oj ja sama jestem mamą nie tylko dla kotów, ale ważne, żeby codziennie pamiętać (że dla kotow też) jest się calym światem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co, ten post jest też dla Ciebie i też Tobie bije brawo. To, co Ty robisz jest godne podziwu!!!! Matka jesteś wspaniałą, pamiętaj. :))) <3

   Usuń
 20. Odpowiedzi
  1. Życzę kochana, by otaczała Cię miłość ta najszczersza, najczystsza. Zasługujesz na Nią. <3

   Usuń
 21. Śliczny post, ślicznie opisana Wasza miłość. Wspaniałe macie wzajemnie relacje. Niech to trwa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mocno dziękuję. :))) Niech relacje dla Ciebie ważne układają się pomyślnie, niech otacza Cie dobro. <3

   Usuń
 22. Fajnie się macie razem :) Pozdrowienia dla Was !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy przyjaciółmi nieco zwariowanymi. ;D Pozdrawiamy również... do tego przytulamy. :)))

   Usuń
 23. Piękne słowa, wspaniałe zdjęcia :) Można się wzruszyć czytając :). Pozdrawiam serdecznie Ciebie i twoją mamę :) Naprawdę udana i śmiechowa z was rodzinka ^^ Takie są najlepsze :D

  P.S. Z racji tego, że pogoda się w końcu poprawiłam (z kamienną miną ignoruję ulewę za oknem) trzeba się w końcu umówić na spotkanie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. :*** Można się z nas pośmiać, choć niektórzy patrzą jak na wariatów... czyli tez okay. buhahahahahaha :D

   No, a co do spotkania, to trzeba wreszcie się ruszyć i coś ustalić. :D

   Usuń
 24. Właściwie napisałaś dziś wszystko co ważne, trudno dodać coś sensownego. Szczęściem jest mieć prawdziwą przyjaciółkę a jeśli jest to w dodatku mama to prawdziwy dar od losu.
  Cieszę się Twoim szczęściem Agnieszko.
  Przesyłam serdeczne uściski :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś kochana Ewo. :) Moja madre to najwspanialsza przyjaciółka i pewnie tez dlatego tak łatwo nam idzie wzajemne dokuczanie. hehe Przecież przy przyjaciółce jest się sobą, a to bezcenne. Pozdrawiam serdecznie, dużej dawki pięknych chwil Ci życzę. :))) <3

   Usuń
 25. Piękna przyjaźń i miłość matka -córka ♥
  Na szczęście ja też jeszcze mam swoją mamę i mam z nią piękną relację :D
  Uściski dla Was !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, totalne z nas szczęściary. Niech nasza przyjaźń z mamami trwa jak najdłużej. <3

   Uściski wielkie dla Ciebie i mamy. :)))

   Usuń
 26. Tata był, mama też, to jeszcze został Ci Marcin i Timmi :).

  Super wpis, Twoja mama pewnie miała łzy w oczach jak go czytała :).

  Też mam szczęście posiadania wspaniałej mamy, która cały czas potrafi mnie pocieszyć, wesprzeć, a nawet zganić jak zajdzie tak potrzeba :).
  Niech żyją nam mamy 100 lat :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha No i o Nich trza napisać. Ja chcę na wyprawę górską... Marcin się wreszcie zaczął 'łamać'. :D

   Mamita czytała w pracy i się wzruszyła i ja tak samo. hihihih

   To, że masz fajową mamę, w jakiś sposób już wiem. Jest osobą, którą chciałoby się poznać. Niech mamy żyją nam 100 lat, a jak będą chciały, to i dłużej. hehe Pozdrów swoją mamę. :)))

   Boziu, dziękuje też za miłe słowa. hehe :)

   Usuń
 27. Piękny post o najlepszej przyjaciółce - Twojej Mamie:):) Z pewnością jest tego warta wychowując Ciebie na taką wspaniałą, mądrą i wrażliwą osobę. Pozdrawiam Was obie bardzo serdecznie:):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. No i zaś nie wiem, co napisać, jest mi bardzo miło, kochana jesteś!!! My też Cię pozdrawiamy bardzo serdecznie. :****

   Usuń
 28. Cudowne słowa, cudowne zdjęcia, cudowna miłość. Agusiu, to prawda, że Mam jest wielkim skarbem. Cieszę się, że moja jest wciąż ze mną i że teraz ja mogę się nią opiekować.
  Ściskam mocno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serca. :*** Ja też się ciesze, że masz obok mamę i że ona ma Ciebie. Cieszę się, że obie możecie na siebie liczyć, obie śmiać, płakać, zastanawiać się, czy żartować. Życzę Wam wielu cudownych chwil. Ściskam mocno. :)))))))))

   Usuń
 29. Przepiękny, wzruszający post.
  Twoja Mama jest cudowna i ma cudowne Dzieci...
  Mojej mamy niestety już nie ma, moja Córcia nigdy już me nie odwiedzi w tym uroczystym dniu... Cieszcie się sobą. Wszystkiego dobrego.
  Buziaki Agnieszko!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam o Tobie, pisząc ten post. Ania jest zawsze obok, inaczej, ale jest na pewno. Dziękuję za to, kim jesteś! Wszystkiego dobrego, niech dzieje się więcej dobra niż zła, które od Ciebie odganiam. :) Buziaki i tulu tulu. :) <3

   Usuń
 30. Wzruszyłam się czytając Twój post... zupełnie jakbym czytała o swoich relacjach z moją najmłodszą (już prawie dwudziestoletnią) córką. Dokuczamy sobie, dogryzamy, okazując sobie w ten sposób miłość... do tego stopnia, że kiedyś jej przyjaciółka stwierdziła, że współczuje nam, że tak się nie lubimy ;) A tak naprawdę - uwielbiamy się :)

  Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej mamy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi poruszyć emocje i to te pozytywne. :)

   hahaha Totalnie rozumiem, o nas mógłby ktoś powiedzieć to samo, a my się uwielbiamy. Tak to jest w przyjaźni, można być sobą. Miłość okazujemy w różny sposób, najważniejsze, że okazujemy, że obie strony czują głęboką więź. :)))

   Dziękuję bardzo. Życzę, co najlepsze Tobie i Twoim dzieciom. :***

   Usuń
 31. Masz wspaniałą mamę! :) Każdemu bym takiej życzyła, masz ogromne szczęście! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuj, jest najukochańsza. :) Ty też już mamą jesteś i myślę, że pełną miłości, wsparcia. Dużo dobra posyłam. :) <3

   Usuń
 32. Jak to dobrze, że Twoja mama ma Ciebie, a Ty masz ją.
  Pozdrawiam majowo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krótko, a jak pięknie napisane. Dziękuję Karolino, w jednym zdaniu zawarłaś to, co najważniejsze.
   Pozdrawiam majowo, uściski wielkie. :*****

   Usuń
 33. A ja wszystkim matkom życzę takiej córki:)jesteś osobą wysoko wrażliwą:)))pięknie napisałas o swojej mamie:))może byc z Ciebie dumna:))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest mi super miło, no dziękuję bardziej, niż mogę wyrazić to słowami. :))) Dziękuje, bo radości podarowałaś mi ogromnie dużo i życzę, by ktoś podarował Ci tyle piękna, ile Ty mi. Tulę mocno. :*****

   Usuń
 34. Pięknie napisałaś o swojej mamie :) Fajnie, że macie takie bliskie relacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dużo pracy nas to kosztowało, ale się udało. Warto było pracować, zresztą piękne relacje zawsze wymagają pracy. hehe
   Dziękuję, życzę wielu magicznych chwil z bliskimi. :))) <3

   Usuń
 35. Bardzo chciałabym mieć córkę...to marzenie już się nie spełni! Jestem w tym temacie uboga, ale cieszę się, że są takie wspaniałe matki i córki. Wszystkiego dobrego dla Was na każdy dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Basiu za piękne słowa. Dziękuję, że podzieliłaś się ze mną marzeniem. Marzenia się spełniają, choć czasami w inny sposób. Wiedz, że post pisany również dla Ciebie. Niech każdego dnia Basiu przytrafi Ci się coś naprawdę miłego, uściski serdeczne. :) <3

   Usuń
 36. You mother is a very beautiful woman and full of life. You wrote such a wonderful post about your mother. Our mothers are great treasures, they give us love and that love will stay with us forever.
  I wish happiness to both of you!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you Kaya for such beautiful words. :) Yes, our moms are our great treasure and they love will always stay with us! Beautifully written. |:)
   All the best to you and your loved ones. :) <3

   Usuń
 37. Jaki piękny blog!! Całe popołudnie się dziś zaczytuje, chętnie się tutaj zasiedzę :)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, no bardzo. Zapraszam serdecznie, będę się cieszyła, jeśli będziemy mogły poznać się lepiej. Pozdrawiam serdecznie. :)))

   Usuń
 38. Taka sztama z mamą nie ma nic piękniejszego ani bardziej wartościowego i jeszcze piękniej o niej piszesz! Cudowne relacje!
  Ściskam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. :****

   Gabryś też ma mamę najcudowniejszą, a ona ma najcudowniejszego syna! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, uściski wielgaśne. :) <3

   Usuń
 39. Przepiękny post ale jak mogłoby być inaczej :D Serdeczności ślę dla Ciebie i całej twojej rodzinki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękować bardzo kochana. :D I ja serdeczności posyłam dla Ciebie i Twej rodzinki. Pozdrawiam... i tu chciałam napisać coś zabawnego, ale jakoś nic nie wpada mi do łepetyny. :D

   Usuń
 40. Pięknie napisane post i widać że wiąże ciebie i mamy Głęboka więź Zresztą mnie i moją również pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :) Cieszę się, że masz taką więź z mamą. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. :)

   Usuń
 41. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :*** Ściskam za nas dwie. hehe Cudownego dnia. :)))

   Usuń
 42. Kochana!
  Piękny post, taki jaki powinien być na tę okoliczność:)
  Mamy, Mamusie, Mateńki- kochane i kochające:)
  Serdeczności dla Ciebie i Twojej rodzinki przesyłam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję cudowna kobieto. :) Ja również posyłam serdeczności, niech wszystko, co złe znika! Przytulam mocno. :)))

   Usuń
 43. Cudowny wpis, czytam z zapartym tchem. Ja ani tak pisać nie umiem, ani tak mówić. Dużo szczęścia Tobie i Twojej Mamie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy z całego serducha. :))) Ja za to z matematyki ciemnota, tak samo z historii. hihi Pozdrawiam cieplutko, wielu pięknych chwil z bliskimi serca. :) <3

   Usuń
 44. Wspaniały post, cieszę się, że istnieje między wami silna, nierozerwalna więź i ,że jesteście bardzo pozytywnymi osobami.
  Pozdrawiam Was sersecznie, miłe panie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi miła pani. :D Jesteśmy z madre przyjaciółkami i pewnie dlatego też lubimy sobie dokuczać. :D Pozdrawiam i życzę dużo dobra. <3 :******

   Usuń
 45. This is a wonderful blog, my compliments.
  Best regards, Irma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Millions thanks dear Irma.
   Have a nice day, lots of love. :)))

   Usuń
 46. Piękny post !!!! Masz super mamę :)) Obie jesteście super kobietki.
  Ja na szczęście też taką cudowną mamę mam, a nie każdy ma takie szczęście.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty też super. :) Cieszę się, że masz w mamie przyjaciółkę. Nie każdy ma to szczęście.

   Pozdrawiam i życzę dużej dawki szczęścia Tobie i Twoim bliskim. :))) <3

   Usuń
 47. piękna kobieta i niezwykle pozytywna osoba:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mama to zawsze widzi światełko w tunelu i też tego mnie uczy.
   Dziękuję za miłe słowa, w imieniu mamity też dziękuję. :D

   Usuń
 48. Dear Aga, you are completely right - we have to value our moms, love them and care.
  I liked that you and your mom are the best friends, lovely photos, especially of the sea. I love sea as well.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We are best friends and for us family means- best friends. Thank you dear Nadezda. I love sea and I hope will visit one seaside town this year. Best regards, wishing you lots of amazing moments with your loved ones. :)

   Usuń
 49. Pięknie o swoim skarbie piszesz. Cudowna więź Was łączy, jedyna i niepowtarzalna. Nikt nie potrafi tak kochać jak matka.Moja mama odeszła już dawno, zbyt wcześnie, miała tylko 56 lat.Nie zdążyłam się Nią nacieszyć. Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi przykro. Mama zawsze będzie z Tobą. Chce się coś napisać, a nie wiadomo co... Bardzo cenię mamę i Twoje słowa jeszcze bardziej na to wpływają, dziękuję. Z całego serca życzę Ci dużo radości serca. <3

   Usuń
 50. Przepiękny wpis! Taka MIŁOŚĆ to skarb:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to skarb. :) Dziękuję z całego serca. Uściski wielkie. :)))

   Usuń
 51. ..wiadomo Miłość to najpiękniejsze uczucie, bez miłości życie jest niekompletne, wyjałowione, ubogie..
  ..masz Aguniu C U D O W N Ą Mamę i sama jesteś CUDOWNĄ Istotką! Obie jesteście najzwyczajniej Niezwyczajne, czyli po prostu Wyjątkowe!
  Twój post jest fantastyczny, to wielkie szczęście mieć tak wspaniałą i kochającą się Rodzinkę!
  ..uwielbiam Ciebie i Twoje posty i ogromnie się cieszę, że mogę TU zaglądać ❤ ❤
  ..Twoje są zdjęcia prześliczne! :)

  - zachwycona pozdrawiam najpiękniej Ciebie Aguś i oczywiście Twoją Mamę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie się z Tobą zgadzam. :)

   Ty tak do mnie piszesz, że ja nie wiem jak odpisać, co mi tak miło. hehe Bardzo dziękuję, ileż mi siły i poczucia radości dodajesz. Niesamowicie piękna z Ciebie osoba! Najserdeczniej pozdrawiam i życzę tyle radości, ile tylko udźwigniesz. hehe Uściski wielkie. :)))

   Usuń
 52. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich wspaniałych mam, które sprawiły, że wyrosłyśmy na wartościowe osoby :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze napisane, podpisuję się pod tym. :) Pozdrawiam serdecznie. :)

   Usuń
 53. Przepiękny post☺ W tym roki byl moj pierwszy Dzień Matki ☺☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to gratuluję. :) Niech dziecko zdrowo rośnie, dużo szczęścia dla was. :)))

   Usuń
 54. Jejku jaki piękny wpis, wzruszyłam się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło. :))) Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia. :)))

   Usuń
 55. Cudowny wpis... łączy Was niebywała więź:D
  A do Łeby jadę w tym roku na wakacje...pierwszy raz w to miejsce. Ciekawa jestem czy mnie też zauroczy...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :**** No nic tylko życzyć, by Łeba Cię zauroczyła i czas w niej spędzony był przepełniony magią. Pozdrawiam cieplutko. :)))

   Usuń
 56. Witaj ponownie Agnieszko:) Mama to największy skarb:))) Pięknie napisałaś... Gorąco Cię pozdrawiam, uściski:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj kochana, miło, że jesteś. :) Mam nadzieję, że u Ciebie ok.? Pozdrawiam bardzo serdecznie, duży uścisk dla Ciebie. <3

   Usuń
 57. Si importante es la figura del padre, la de la madre es insustituible siempre a tu lado.

  Saludos.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yes, you are right. :) I am so grateful for both. Have an amazing week.
   Saludos. :)

   Usuń
 58. Z wielką przyjemnością, momentami ze wzruszeniem wszystko przeczytałam. Ty masz szczęście ale Twoja Mama również, że ma taką córkę. Niech to trwa tak dalej, w każdym dniu. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tak przepiękny komentarz. Jest mi naprawdę miło. Kochana z Ciebie kobieta, życzę Ci dużo, naprawdę dużo szczęścia. <3 Pozdrawiam serdecznie i tulę mocno. :)))

   Usuń
 59. Pięknie i ze wzruszeniem opisujesz Waszą relację. Tak Mama to bezcenny skarb.Życzę Wam jeszcze wielu takich momentów i pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serca. Powtarzam mamie te słowa i ona zawsze taka uśmiechnięta i oczywiście zawstydzona. hehe Dużej ilości wspaniałych chwil z bliskimi Ci życzę, pozdrawiam serdecznie. Tulę. :) <3

   Usuń
 60. Cudownie to napisałaś :)
  A miłość - nieważne w jaki sposób ją sobie okazujecie, najważniejsze, że obie dostrzegacie w tym piękno! Dwie bratnie dusze, które rozumieją się bez słów, kochają nad życie i są zawsze dla siebie :)
  Pozdrowienia dla Was dziewczyny, jesteście obie piękne! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, no przepięknie napisałaś, tak właśnie z nami jest, tak okazujemy sobie miłość. Pozdrawiam super serdecznie i w mieniu mamy również. Ona to się ucieszy z pozdrowień, z Twoich słów, ona to się zarumieni... będzie tak. hehe Niech los zsyła Ci, co najpiękniejsze. :****

   Usuń
 61. Words full of affection, respect, pride and love.
  What a wonderful message of tenderness and love for her mother, she has a charming smile and a happy look.
  My friend is always enchanted with the form felt and beautiful as she writes, always touches my heart.
  Have a nice weekend
  Hugs
  Maria
  Divagar Sobre Tudo um Pouco

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh Thank you dear Maria, such touching words, I am so grateful. Such words motivate me so much and give me whole bunch of happiness. Always all the best to you and people you love.
   Lots of hugs.
   Have an amazing week. You are so lovely. :)

   Usuń
 62. Piękny wpis! Zazdroszczę Ci takiej więzi z mamą i tylu wspaniałych wspomnień, bo moje relacje z matką od dziecka są na bardzo złym poziomie. Mi mamę zastępowały babcie, które niestety już nie żyją.
  Te rekiny chyba na zawsze zostaną Ci w pamięci ;p Super zdjęcia! Pozdrawiam!
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, bardzo cenię, że posiadam taką mamę. Twoje babcie musiały być wspaniałymi kobietami i pewnie nadal są z Tobą, tylko nieco inaczej, ja w to wierzę!

   Zapamiętam te dwa rekiny i życzę byś i Ty ich spotkała, bo myślę, że wywołają Twój uśmiech.:) Pozdrawiam najserdeczniej, niech otaczają Cię dobrzy, wpierający ludzie. :*******

   Usuń
 63. Wspaniałą masz mamę:))ciesz się i pielęgnuj tą miłość:))mojej mamy już niestety nie ma wśród nas.Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana Reniu, robię tak. Moja familia to mój największy skarb. :) Twoja mama zawsze z Tobą, inaczej, ale zawsze z Tobą. Pozdrawiam serdecznie i tulę też serdecznie. :) <3

   Usuń
 64. Och, uściski dla Was, a dla mamy takie szczególne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekażę, ucieszy się. :) Uściski wielkie dla Ciebie. :))))

   Usuń
 65. Mama to mama:) Kiedy jej zabraknie, to jak minie okres żalu i tęsknoty widzi się ją dopiero taką, jaka była jako człowiek. Może takie widzenie jest potrzebne żeby już tak nie bolało, że jej nie ma. Fajne jesteście obie. A Twoje zdjęcia są takie, no takie świetne. Kiedy je oglądam,to tak jakbym patrzyła własnymi oczami na to co sfotografowałas, a nie jak na zdjęcie, Nie wiem jak Ty to robisz?:) Jestem pełna podziwu dla Twoich zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może tak, coś w tym jest, nie mogę się jednak zbyt wypowiedzieć, bo nie wiem. No ale widzę w tym sens.

   Bardzo, a co tam bardzo... Twoje słowa mnie uradowały pod niebiosa, jak ja Ci dziękuję. No chyba większego komplementu nie można dostać co do zdjęć. Chcę, by moje zdjęcia oddawały naturalne piękno naszej planety. Czasami lubię pobawić się z edycją, ale coraz rzadziej, te zdjęcia i wiele poprzednich są całkowicie naturalne. Mam nadzieję, że podarowałam Ci nimi odrobinę radości. Ja bardzo dziękuję za radość, którą Ty mnie obradowałaś. Niech otaczają Cię cudowni ludzie, dużo dobra życzę. Uściski. :*******

   Usuń
 66. Pięknie piszesz o mamie - prawdziwie i czuje się, że to jest miłość. Ja w młodości nie lubiłam swojej mamy, bo czułam na sobie tylko obowiązki i krytykę od Niej. Dopiero teraz w dorosłym życiu to zaczęło się zmieniać - trochę późno. Wiem, że w wielu sytuacjach mogę na Nią liczyć. Gdy dwa lata temu miałam operację, pierwszą osobą, która się przy mnie pojawiła, gdy byłam przewożona na łóżku po zabiegu - była właśnie moja mama. Nie spodziewałam się wtedy Jej zobaczyć. W różnych sytuacjach zaskakuje mnie. Zjawia się nagle, wtedy, gdy w ogóle się tego nie spodziewam i mówi - jestem ! Ale to inna więź, bez przytulania, ja nie potrafię chyba całkiem się wyluzować przy Niej. Ściskam Cię Agnieś :)) Podziwiam tą więź jaka jest między Wami :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. :****

   Podzieliłaś się ze mną uczuciami, dziękuję. Zresztą... jesteś moją duchową przyjaciółką. Ja chyba wiem, o czym piszesz, miałam takie relacje, nawet teraz mam. Wiem jedno i tak to rozumiem z tego, co piszesz...miłość jest różna, ale jak jest, to jest, a między Tobą i Twoją mamą na pewno jest miłość. Może nie jest powiedzmy 'książkowa', ale na bank jest szczera, po prostu nieco inna. Możliwe, że musiała i musi taka być po coś, czego nie trzeba rozumieć, bo czy też wszystko musimy rozumieć... Niech mama zaskakuje Cię pozytywnie, a Ty wcale nie musisz czuć się tak całkiem na luzie, może kiedyś się poczujesz, może nie, ale widzisz, ale cenisz. Zresztą spójrzmy, jaka z Ciebie wspaniała istota, wiele się na to złożyło i dzięki temu jesteś taka piękna.

   Zawsze życzę Ci dużo dobra, tulę najserdeczniej. :****

   Usuń
  2. Dzięki Ci Agnieś, kochana :) Zawsze czekam na Twoje słowa i znów się popłakałam... Jesteś dla mnie jak młodsza siostra :)))

   Usuń
  3. Tak mi miło, że nie wiem, co napisać. Normalnie mi miło na całego, cieszę się, że jesteś! <3

   Usuń
 67. Widać, że masz cudowną mamę<3 Pozdrawienia dla Ciebie i mamusi:**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest cudowna, bardzo Ci dziękuję. :) Pozdrawiam, życzę radosnych chwil z bliskimi, uściski. <3

   Usuń
 68. Mama to najwspanialszy skarb :)

  OdpowiedzUsuń
 69. Relacja z mamą są niezwykłe! :) Jesteśmy ogromnymi szczęściarzami, że obok nas jest tak wspaniała osoba. Ja swoją mamę traktuję jak najlepszą przyjaciółkę, na której nigdy się nie zawiodłam.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteśmy szczęściarami, nie każdy ma takie relacje z mamą. Cieszę się, że i Ty takie masz. :) Pozdrawiam, bardzo dużo szczęścia Wam życzę. :)))

   Usuń
 70. Przepięknie napisane,jak mama musi być dumna jak to przeczytała,też mam takie relacje z moją córką.Tylko że nie umiem tak pięknie pisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję całym sercem. :) Mama się wzruszyła. Wiem, że jest dumna. :) Cieszę się, że masz takie relacje z córką, mama musi być z Ciebie wspaniała. Najserdeczniej pozdrawiam, magicznych chwil córką życzę. :)

   Usuń
 71. Piękny wzruszający post :) też jestem mamą i każdego dnia dostaje taka sama miłość od moich dzieci :) dla mnie Dzień Matki jest każdego dnia i mam nadzieję że będzie tak do ostatnich moich dni :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :* Życzę Ci tego. :) Tak powinno być, dzień Matki codziennie. Ja codziennie mówię mamie, że ją kocham, ona zawsze wydaje się nieco zawstydzona, ale też zawsze uśmiechnięta tak inaczej. Pozdrawiam i życzę wielu radosnych chwil z bliskimi. :)

   Usuń
 72. What a beautiful post about your Mom!! My Mom is my best friend!! Have a great day!! Big hugs :)

  Lisa
  A Mermaid's Crafts

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so very much. :*** Warm greetings to you and your Mom. Big hugs. :)))

   Usuń
 73. Piękne słowa prosto z serca. Dobrze, że masz mamę, która Cię wspiera, jest blisko, dodaje sił. Tak powinno być. Dzielić się dobrą energią, a nie tylko brać.
  Cieszę się waszym szczęściem ^_^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie napisane, dzielić się dobrą energią, a nie tylko brać. :) Tak miło mi, że cieszysz się naszą miłością, cudowna z Ciebie kobieta!!! Tulę mocno i życzę jak najlepiej! :****

   Usuń
 74. Posty pisane sercem są najpiękniejsze. :) Pozdrawiam Cię Agnieszko serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to czytać, dziękuję. :*** Również pozdrawiam serdecznie, uściski. :) <3

   Usuń
 75. Dobra energia, ogrom miłości, poczucie humoru i troska - to wszystko widać po słowach i zdjęciach. Cudowne relacje i mocna więź!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całych sił. :))) Cieszę się, że to wszystko poczułaś. Dużo dobra dla Ciebie. <3

   Usuń
 76. Też miałam wspaniałą MAMĘ, ciągle o niej pamiętam, choć dawno już jej nie ma...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mama zawsze z Tobą, zawsze! Cieszę się, bo ta więź jest bezcenna, idealna i Ty taką miałaś i nadal masz, nikt tej więzi nie zerwie. <3

   Usuń
 77. Przepiękny wpis :) To wspaniałe, gdy mama jednocześnie jest przyjaciółką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to prawda. Dziękuję z całego serca. :) Pozdrawiam cieplutko. :)

   Usuń
 78. Wspaniała relacja, wspaniała Mama i Córka!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. :****
   Życzę Ci wielu pięknych chwil z bliskimi serca. :)

   Usuń
 79. Masz wspaniałych rodziców, Agnieszko. A oni mają niezwykłą córkę i syna :-) Nad tyloma sprawami się pochylasz, tyle ulotnych momentów dostrzegasz. Piękne to. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, jest mi bardzo miło i to kolejny raz, kiedy nie wiem co napisać. hehe Z całego serca dziękuję cudowna istoto. Najserdeczniej pozdrawiam. :********

   Usuń
 80. A więc masz na imię Agnieszka. Pięknie, Agnieszko, przedstawiasz swoje relacje z mamą. Jesteś niezwykle bogata, bo masz przy sobie mamę obecną namacalnie. Ja swoją też mam blisko, z tym, że w Bogu, bo już On żyje w niej, jednocześnie dotykając mojego serca . Odeszła 9 lat temu, a ja wciąż tęsknię. Pozdrawiam Cię serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci z całego serca. :)

   Bardzo mi przykro. Ja wierzę, że mama cały czas jest obok Ciebie, inaczej, ale na pewno jest i wspiera. Całkowicie w to wierzę.

   Bardzo mi miło, że ze mną zostałaś. Miło mi będzie się poznawać. Posyłam serdeczny uścisk. :)

   Usuń
 81. Co za wzruszający wpis <3 Macie cudowną relację z mamą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. :))) Pozdrawiam i życzę dużej dawki radości. :)

   Usuń
 82. Maravilhosa publicação querida amiga!
  Mas que linda homenagem a um ser único, a tua Mãe.
  Gostei imenso, muito mesmo.
  Parece muito simpática, afinal tu sais à tua mãe, muito simpática também... e bonitas!
  Obrigado pela tua simpatia. Não tenho tido muito tempo, mas vou andando por aí...
  Beijo.

  😉
  Olhar D'Ouro - bLoG
  Olhar D'Ouro - fAcEbOOk
  Olhar D'Ouro – yOutUbE * Visitem & subcrevam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you for so many beautiful words, you are so nice. Thank you for finding time for me. hehe Hope you are fine. Very warm greetings, have a nice day. :)))) <3

   Usuń
 83. Jakże piękny jest Twój post. Ile tu miłości; trudno się nie wzruszyć
  Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo mocno. :) Pozdrawiam serdecznie, marząc o ochłodzeniu. :D

   Usuń
 84. Warto doceniać mamy i ogrom pracy, jaki włożyły w nasze wychowanie!
  Świetny wpis <3
  Cudownego popołudnia!
  Mona Bednarska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowita prawda. :) Dziękuję i życzę radosnego dnia. :***

   Usuń
 85. To cudowne, że potrafisz otwarcie pisać na temat relacji. Niech młodzi zobaczą, że to ogromna wartość, którą należy pielęgnować i cenić póki jest na to czas.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. :*** Bardzo dobrze napisałaś, zresztą mamy nie da się zastąpić. Ja swojej codziennie okazuje miłość, bo też nie biorę każdego dnia za gwarancję. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

   Pisała Aga, co to upałami się męczy niesamowicie. hehe :D

   Usuń
 86. Jaki cudowny, przepełniony miłością jak i również niesamowitą przyjaźnią post. To cudownie, że macie tak dobrą i niepowtarzalną relację, warto pielęgnować te cudowne chwilę :)
  Bardzo pozytywy post i jakie piękne radosne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, jesteś kochana. :) Jestem bardzo wdzięczna za taką mamę. Walczyłyśmy o to, by nasza relacja była właśnie taka, tym bardziej ją cenimy. :) Pozdrawiam serdecznie i życzę, byś miała relacje z bliskimi jak najpiękniejsze. Uściski wielkie. :) <3

   Usuń
 87. Czytałam Twój post wielokrotnie, i za każdym razem płakałam rzewnymi łzami jak bóbr. Jesteś wielką szczęściarą ponieważ masz swoją ukochaną Mamę, największy skarb na świecie. Nie będę Ci zostawiała żadnych rad wobec Mamy bo jesteś bardzo mądrą i uczuciową osobą. Sama doskonale wiesz i co najważniejsze, że doceniasz to, że masz w domu klejnot. BEZCENNY!
  Jakiś czas temu, moja najdroższa Mamcia odeszła do domu Ojca w niebie. Do tej pory nie mogę sobie z tym poradzić. Jestem w każdym tygodniu u Rodziców na cmentarzu i opowiadam im relacje z całego tygodnia. Wiem, że mnie uważnie słuchają i kierują moim życiem. Ja czuję ich obecność. Mieliśmy (ja i Braciszek) najcudowniejszych Rodziców pod słońcem.

  Agusiu, post jest przecudni i Twoja Kochana mamcia jest z Ciebie bardzo, bardzo dumna i z pewnością wszystkim znajomym pokazywała Twój piękny post.
  Serdecznie Cię pozdrawiam:)

  Wiedz! zawsze i wielokrotnie czytam Twoje posty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję najdroższa Łucjo, bardzo mnie Twoje słowa wzruszyły. <3

   Ja wiem Łucjo, że rodzice Cię słuchają i wspierają, jak mogą najlepiej. Pewnie też się z Tobą śmieją. Ja po prostu wierzę, że są obok Ciebie, naprawdę wierzę. Miałaś i nadal masz najwspanialszych rodziców i Oni mają też takie dzieci. <3

   Jesteś moim wielkim szczęściem!!!!!! :* <3

   Usuń
 88. Jesteście cudowne! Jak fajnie piszesz! Pozdrawiam Pola :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję. :) Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za odwiedziny. Życzę też szczęśliwych dni. :)))

   Usuń
 89. A ja się na końcu popłakałam. Bo moja mama, tak, jak twoja podała kubek herbaty, przykryła kocem, podtrzymała na duchu... Nie ma jej już 4 lata. Ale jestem wdzięczna losowi, że miałam ją 61 lat. Życzę Tobie i Twojej mamie dużo zdrowia i cudownych relacji przez długie, długie lata :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och... dziękuję z całego serca. Wzruszające słowa. Wiesz, ja wierzę, że mama jest cały czas z Tobą, tylko inaczej. Napisałaś przepięknie, naprawdę wzruszająco. Życzę Ci dużo szczęścia i to z całych sił. :) <3

   Usuń
 90. Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło to czytać, dziękuję. :))) Pięknego dnia, uściski. :)

   Usuń
 91. W Twojej relacji jest tyle miłości i serca, co rzadko się zdarzają, a takiej miłości i wzajemnego szacunku można pozazdrościć:-)
  Pozdrowienia dla mamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. :))) Pracowałyśmy z mamą nad naszą relacją, zresztą to praca na pełny etat. hehe Mam najwspanialszą mamę. Jakoś tak zachciało mi się jej podokuczać... to nasze hobby... dokuczanie sobie. hihihi
   Pozdrawiam i pozdrowienia przekażę. Bądź szczęśliwa. :)

   Usuń
 92. Moja mama mieszka za granicą i nie mamy aż tak dobrych relacji, ale pracujemy nad tym. Twój post sprawił, że chciałabym ją przytulić. Wzruszyłam się...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło kochana, no bardzo miło. Życzę, byś uściskała mamę, jak najszybciej. Pracujecie nad pięknymi relacjami i to jest cudowne, bo też ile osób nie ma na to czasu... Niech Wasza relacja będzie taka, jak Ci się marzy. Uściski. :) <3

   Usuń
 93. Mama to jest instytucja...bo i do kochania i do pomocy i kłótni romantycznych;)
  Koniec końców co by w naszym życiu się nie działo, to nie mąż czy przyjaciółka zrozumieją, ale właśnie ona - mama;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudnie napisane, dziękuję. :) Nie ma co... z mamą mogę i się pokłócić i pożartować, popłakać i śmiać się do łez...bezcenne. :) Mam też takiego brata, zawsze ze mną. Pozdrawiam piątkowo i już życzę weekendu pełnego radochy. :)))

   Usuń
 94. Piękny post, fajnie że masz taką mamę!!! Z mamą możesz i pola makowe poszukać i nawet obraz namalować;-)
  Pozdrawiam i dziękuję ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :))) Byłoby naprawdę fajnie. Wyciągnę ją na jakiś spacer po polach, ale to musi temperatura spaść. hehe ;D Pozdrawiam serdecznie, cudownego weekendu życzę. :)))

   Usuń
 95. Wzruszający wpis. Niewiele znam osób, które moga tak napisac o swoich rodzicach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana. Tak szczerze to też niewiele znam takich osób...smutne. No, ale w tej dziedzinie jestem szczęściara i się tym cieszę. :) Miło Cię widzieć, mam nadzieję, że u Ciebie ok.? Życzę radosnego weekendu. :*****

   Usuń